Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 15:04. Дата останніх змін - 02-09-2026, 15:05

Овочі в асортименті

Овочі в асортименті... Державна закупівля - UA-2026-09-02-009344-a Овочі в асортименті від замовника ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3039 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-009344-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 15:04
по 08-09-2026, 16:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 08-09-2026, 16:00
по 11-09-2026, 16:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 14-09-2026, 12:14

Закупівля проводиться відповідно до пункту 8 Особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1275.

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
62840
62 840 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:314,20 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3039 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
ЄДРПОУ:23313925 Досьє YouControl
Контактна особа:Ольга Левицька
Телефон:380635710201
E-mail:tender3039@ngu.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Овочі в асортименті
62 840 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 14-09-2026, 12:14
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Огірки свіжі, польові, короткоплідні (до 14см), ДСТУ 3247

200
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 05-10-2026
03220000-9
Овочі, фрукти та горіхи


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Перець солодкий свіжий, подовженої форми, ДСТУ 2659

800
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 05-10-2026
03220000-9
Овочі, фрукти та горіхи


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Помідори (томати) свіжі, польові, округлі, ДСТУ 3246

1 000
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 05-10-2026
03220000-9
Овочі, фрукти та горіхи


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Часник свіжий, першого товарного сорту, ДСТУ 3233

80
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 05-10-2026
03220000-9
Овочі, фрукти та горіхи


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 15:05:05
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 15:04:55
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 15:04:55
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ