Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 14:55. Дата останніх змін - 02-09-2026, 14:55

ДК 021:2015 - 03210000-6 Зернові культури та картопля (Картопля продовольча, першого класу)

ДК 021:2015 - 03210000-6 Зернові культури та картопля (Картопля продовольча, першого класу)... Державна закупівля - UA-2026-09-02-009062-a ДК 021:2015 - 03210000-6 Зернові культури та картопля (Картопля продовольча, першого класу) від замовника Військова частина А2299 від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-009062-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 14:55
по 08-09-2026, 00:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 08-09-2026, 00:00
по 11-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 11-09-2026, 13:14

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
511000
511 000 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:5 110 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:Військова частина А2299
ЄДРПОУ:08385264 Досьє YouControl
Контактна особа:Бензар Павло Михайлович
Телефон:380677952595
E-mail:pavlo_benzar@ukr.net
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
ДК 021:2015 - 03210000-6 Зерно ...
511 000 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 11-09-2026, 13:14
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Картопля продовольча, першого класу

35 000
кілограм
07400 Україна Київська область Бровари
по 25-12-2026
03212100-1
Картопля


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 14:55:52
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 14:55:42

          Електронні тендерні вимоги

          1. Забезпечення виконання договору про закупівлю
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Лоту ДК 021:2015 - 03210000-6 Зернові культури та картопля (Картопля продовольча, першого класу)
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин
          При наданні забезпечення у іншій формі підтверджується, що
          1 - Забезпечення виконання договору про закупівлю
          Замовник вимагає від учасника-переможця процедури закупівлі внесення ним не пізніше дати укладення договору про закупівлю забезпечення виконання такого договору у формі депозиту (безвідсоткового) – внесення на рахунок замовника суми, яка дорівнює 5 відсоткам вартості договору.
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:55:42
          Способи підтвердження:
          Документ
          Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю
          5
          Пошук... відсоток
          відсоток
          Замовник вимагає від учасника-переможця процедури закупівлі внесення ним не пізніше дати укладення договору про закупівлю забезпечення виконання такого договору у формі депозиту (безвідсоткового) – внесення на рахунок замовника суми, яка дорівнює 5 відсоткам вартості договору. Перерахування коштів здійснюється на IBAN UA548201720355179002011008370, Броварське УДКСУ у Київській області, МФО 820172, одержувач: Військова частина А2299, код ЄДРПОУ 08385264. У призначенні платежу обов’язково вказати: “Забезпечення виконання договору, предмет закупівлі: ДК 021:2015 - 03210000-6 Зернові культури та картопля (Картопля продовольча, першого класу)ˮ.
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:55:42
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ