Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 15:19. Дата останніх змін - 02-09-2026, 15:19

Овочі, фрукти та горіхи: Огірки свіжі. Помідори свіжі. Перець солодкий свіжий. Кабачки свіжі. Сливи свіжі. Апельсини свіжі. Виноград свіжий столовий. Баклажани. Груші свіжі. Селера молода свіжа.

Овочі, фрукти та горіхи: Огірки свіжі. Помідори свіжі. Перець солодкий свіжий. Кабачки свіжі. Сливи свіжі. Апельсини свіжі. Виноград свіжий столовий. ... Державна закупівля - UA-2026-09-02-008911-a Овочі, фрукти та горіхи: Огірки свіжі. Помідори свіжі. Перець солодкий свіжий. Кабачки свіжі. Сливи свіжі. Апельсини свіжі. Виноград свіжий столовий. Баклажани. Груші свіжі. Селера молода свіжа. від замовника Балаклеївська сільська рада від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-008911-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-011035-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 15:19
по 07-09-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
293470
293 470 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Балаклеївська сільська рада
ЄДРПОУ:26489731 Досьє YouControl
Контактна особа:Левченко Микола Олександрович
Телефон:380938591243
E-mail:balaklea_s_r@ukr.net
Місцезнаходження:
20721, Україна, Черкаська область,Смілянський р-н, село Балаклея, вул. Незалежності, 2
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Огірки свіжі, польові, короткоплідні (до 14см), ДСТУ 3247

285
кілограм
Україна , Черкаська область , Черкаський район , Заклади освіти згідно додатку 2 проєкту договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Розмір плодукороткоплідні (до 14 см)від 1 до 1Активна02-09-2026, 14:50
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:50
Діаметр плодуне більше 5,5 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:50
Відповідність ДСТУ 3247ТакАктивна02-09-2026, 14:50
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Помідори (томати) свіжі, польові, видовжені, ДСТУ 3246

400
кілограм
Україна , Черкаська область , Черкаський район , Заклади освіти згідно додатку 2 проєкту договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колірчервонийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:50
Вид плодувидовженівід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:50
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:50
Діаметр плодуне менше 3 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:50
Відповідність ДСТУ 3246ТакАктивна02-09-2026, 14:50
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Перець солодкий свіжий, округлої форми, ДСТУ 2659

500
кілограм
Україна , Черкаська область , Черкаський район , Заклади освіти згідно додатку 2 проєкту договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Розмір плодудіаметр не менше 4 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:50
Сортокруглої формивід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:50
Відповідність ДСТУ 2659ТакАктивна02-09-2026, 14:50
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Кабачки свіжі, вищого товарного сорту, довжина 7-16 см

700
кілограм
Україна , Черкаська область , Черкаський район , Заклади освіти згідно додатку 2 проєкту договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видкабачкивід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:50
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:50
Довжина плоду (без плодоніжки)7-16 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:50
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Сливи свіжі, великоплідні, сорт вищий, від 35 мм

180
кілограм
Україна , Черкаська область , Черкаський район , Заклади освіти згідно додатку 2 проєкту договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Діаметр плодуне менше 35 ммвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:50
Сортвищийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:50
Різновидвеликопліднівід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:50
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, вищого сорту

300
кілограм
Україна , Черкаська область , Черкаський район , Заклади освіти згідно додатку 2 проєкту договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Діаметр плодуне менше 5 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:50
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:50
Сортвищийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:50
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна02-09-2026, 14:50
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна02-09-2026, 14:50
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Виноград свіжий столовий, першого товарного сорту, ДСТУ 2438

960
кілограм
Україна , Черкаська область , Черкаський район , Заклади освіти згідно додатку 2 проєкту договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:50
Відповідність ДСТУ 2438ТакАктивна02-09-2026, 14:50
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Баклажани сортів подовженої форми, довжина плоду не менше 10 см, ДСТУ 2660

150
кілограм
Україна , Черкаська область , Черкаський район , Заклади освіти згідно додатку 2 проєкту договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Розмір плодудовжина не менше 10 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:50
Вид сортуподовженої формивід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:50
Відповідність ДСТУ 2660ТакАктивна02-09-2026, 14:50
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Груші пізньостиглі, вищого товарного сорту, діаметр не менше 70 мм

300
кілограм
Україна , Черкаська область , Черкаський район , Заклади освіти згідно додатку 2 проєкту договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганняпізньостиглівід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:50
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:50
Діаметр плодуне менше 70 ммвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:50
Відповідність ДСТУ 8326ТакАктивна02-09-2026, 14:50
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Селера молода свіжа, з листками, першого товарного сорту, ДСТУ 8596

100
кілограм
Україна , Черкаська область , Черкаський район , Заклади освіти згідно додатку 2 проєкту договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Довжина основної маси листківне менше 10 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:50
Товщина коренеплодів за найбільшим поперечним діаметром1-4 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:50
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:50
Характеристики не суперечать ДСТУ 8596таквід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:50
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 14:59:42
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 14:53:37
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          14
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          2
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:53:18
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:53:18
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:53:18
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:53:18
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:53:18
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ