Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 14:37. Дата останніх змін - 02-09-2026, 14:37

Продукція борошномельно-круп’яної промисловості

Продукція борошномельно-круп’яної промисловості... Державна закупівля - UA-2026-09-02-008251-a Продукція борошномельно-круп’яної промисловості від замовника КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ВИНОГРАДІВСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ" ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-008251-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-008101-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 14:37
по 07-09-2026, 00:00

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі на підставі затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: згідно з пунктом 1 розділу ІІІ наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 із змінами.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
132000
132 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ВИНОГРАДІВСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ" ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:03191555 Досьє YouControl
Контактна особа:Чундак Вікторія
Телефон:380505404722
E-mail:vinditdom3@ukr.net
Місцезнаходження:
90300, Україна, Закарпатська область,Виноградів, вул.Станційна, будинок 64
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Крупа гречана фасована

400
кілограм
90300 , Україна , Закарпатська область , Виноградів , вул.Станційна, будинок 64 ,
по 30-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Упаковкапакет ПЕТвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:30
БрендРОЗУМНИЙ ВИБІРвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:30
Видядрицявід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:30
Характеристики не суперечать ДСТУ 7697таквід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:30
Ґатунокпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:30
Може містити сліди глютенуТак, НіАктивна02-09-2026, 14:30
Маса неттовід 1.0 до 1.0кілограмАктивна02-09-2026, 14:30
Обробка пароюТак, НіАктивна02-09-2026, 14:30
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Крупа вівсяна фасована

200
кілограм
90300 , Україна , Закарпатська область , Виноградів , вул.Станційна, будинок 64 ,
по 30-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видплющенавід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:30
Характеристики не суперечать ДСТУ 7698таквід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:30
БрендСКВИРЯНКАвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:30
Ґатуноквищийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:30
Упаковкапакет ПЕТвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:30
Містить глютенТак, НіАктивна02-09-2026, 14:30
Маса неттовід 0.5 до 0.5кілограмАктивна02-09-2026, 14:30
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Крупа рисова фасована

600
кілограм
90300 , Україна , Закарпатська область , Виноградів , вул.Станційна, будинок 64 ,
по 30-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Упаковкапакет ПЕТвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:30
Видкруглозернистийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:30
БрендЛІТАвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:30
Сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:30
ПропаренийТак, НіАктивна02-09-2026, 14:30
Маса неттовід 0.9 до 0.9кілограмАктивна02-09-2026, 14:30
ШліфованийТак, НіАктивна02-09-2026, 14:30
Може містити сліди глютенуТак, НіАктивна02-09-2026, 14:30
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Крупа кукурудзяна фасована

300
кілограм
90300 , Україна , Закарпатська область , Виноградів , вул.Станційна, будинок 64 ,
по 30-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендХАТИНКАвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:30
Видшліфованавід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:30
Упаковкапакет ПЕТвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:30
Помелдрібна (екстра)від 1 до 1Активна02-09-2026, 14:30
Може містити сліди глютенуТак, НіАктивна02-09-2026, 14:30
Маса неттовід 0.7 до 0.7кілограмАктивна02-09-2026, 14:30
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Крупа пшоняна фасована

300
кілограм
90300 , Україна , Закарпатська область , Виноградів , вул.Станційна, будинок 64 ,
по 30-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендOPTI FOODвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:30
Крупа шліфованатаквід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:30
Сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:30
Упаковкапакет ПЕТвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:30
Містить глютенТак, НіАктивна02-09-2026, 14:30
Маса неттовід 1.0 до 1.0кілограмАктивна02-09-2026, 14:30
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Крупа пшенична фасована

300
кілограм
90300 , Україна , Закарпатська область , Виноградів , вул.Станційна, будинок 64 ,
по 30-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Номер (Помел)№3 (середній)від 1 до 1Активна02-09-2026, 14:30
Сорт пшеницітвердийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:30
Упаковкапакет ПЕТвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:30
Видполтавськавід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:30
БрендPOLEвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:30
Характеристики не суперечать ДСТУ 7699таквід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:30
Маса неттовід 1.0 до 1.0кілограмАктивна02-09-2026, 14:30
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Крупа перлова фасована

300
кілограм
90300 , Україна , Закарпатська область , Виноградів , вул.Станційна, будинок 64 ,
по 30-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендARIAвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:30
Характеристики не суперечать ДСТУ 7700таквід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:30
Упаковкапакет паперовийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:30
Маса неттовід 1.0 до 1.0кілограмАктивна02-09-2026, 14:30
Містить глютенТак, НіАктивна02-09-2026, 14:30
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Крупа ячна фасована

300
кілограм
90300 , Україна , Закарпатська область , Виноградів , вул.Станційна, будинок 64 ,
по 30-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Упаковкапакет ПЕТвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:30
БрендКРУПОСВІТвід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:30
Характеристики не суперечать ДСТУ 7700таквід 1 до 1Активна02-09-2026, 14:30
Маса неттовід 1.0 до 1.0кілограмАктивна02-09-2026, 14:30
Містить глютенТак, НіАктивна02-09-2026, 14:30
Номервід 2 до 2одиницяАктивна02-09-2026, 14:30
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 14:37:50
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 14:33:22
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 14:33:22
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Товар повинен надходити до Замовника разом із супровідними документами, які свідчать про походження, безпечність та якість (накладні, посвідчення якості/декларація виробника тощо), а для групи товарів, щодо яких це є обов’язковим, також з сертифікатами відповідності тощо. Постачальник гарантує, що т ... Більше

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Опис:

          Постачальник зобов’язується поставити Товар згідно замовлення за погодженням Сторін. Графік поставки товару не повинен порушуватися Учасником. У разі виникнення нагальної потреби, Сторони можуть брати на себе зобов’язання здійснювати постачання за межами графіку

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:34:58
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:34:58
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:34:58
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:34:58
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 14:34:58
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ