Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 13:38. Дата останніх змін - 02-09-2026, 13:38

Овочі та фрукти;код:03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.

Овочі та фрукти;код:03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.... Державна закупівля - UA-2026-09-02-006729-a Овочі та фрукти;код:03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника. від замовника ГОРОДКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 ГОРОДКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТУЛЬЧИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-006729-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-007385-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 13:38
по 07-09-2026, 09:00

Поданням цінової пропозиції учасник підтверджує, що запропонований товар не має походження з Російської Федерації, Республіки Білорусь або Ісламської Республіки Іран, а також що постачальник погоджується з усіма умовами проєкту договору, строками оплати та графіком поставки, які визначені Замовником у цьому запиті. Очікувана вартість закупівлі та цінові пропозиції учасників зазначаються в електронній системі закупівель без урахування ПДВ. Поданням цінової пропозиції учасник підтверджує, що у разі якщо він є платником ПДВ на загальних підставах, податок на додану вартість буде додано до суми його пропозиції під час укладення договору про закупівлю за ставкою, визначеною законодавством України. Якщо переможець не є платником ПДВ, договір укладається за ціною, визначеною за результатами автоматичної оцінки системою, без нарахування податку. Постачання до 4 раз на тиждень згідно заявок закладу освіти.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
212550
212 550 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ГОРОДКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 ГОРОДКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТУЛЬЧИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЄДРПОУ:26223312 Досьє YouControl
Контактна особа:Лілія Хоміцька
Телефон:+380679090549
E-mail:homickalilia9@gmail.com
Місцезнаходження:
24615, Україна, Вінницька область,Тульчинський р-н, с. Городківка, вул. Лесі Українки, буд. 3
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Морква свіжа

350
кілограм
24615 , Україна , Вінницька область , Городківка , вул. Лесі Українки,3 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1Активна02-09-2026, 13:33
Відповідність ДСТУ 7035ТакАктивна02-09-2026, 13:33
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Цибуля ріпчаста свіжа

350
кілограм
24615 , Україна , Вінницька область , Городківка , вул. Лесі Українки,3 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:33
Найбільший поперечний діаметрвід 5 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:33
Характеристики не суперечать ДСТУ 3234ТакАктивна02-09-2026, 13:33
Цибуля ріпчаста ранняНіАктивна02-09-2026, 13:33
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033

700
кілограм
24615 , Україна , Вінницька область , Городківка , вул. Лесі Українки,3 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:33
Діаметр коренеплоду5-10 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:33
Відповідність ДСТУ 7033ТакАктивна02-09-2026, 13:33
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Капуста білоголова свіжа

700
кілограм
24615 , Україна , Вінницька область , Городківка , вул. Лесі Українки,3 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:33
Строк достиганнясередньостиглавід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:33
Відповідність ДСТУ 7037ТакАктивна02-09-2026, 13:33
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Огірки свіжі

140
кілограм
24615 , Україна , Вінницька область , Городківка , вул. Лесі Українки,3 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:33
Розмір плодусередньоплідні (до 25 см)від 1 до 1Активна02-09-2026, 13:33
Діаметр плодуне більше 5,5 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:33
Відповідність ДСТУ 3247ТакАктивна02-09-2026, 13:33
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Помідори (томати) свіжі

140
кілограм
24615 , Україна , Вінницька область , Городківка , вул. Лесі Українки,3 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:33
Вид плодуокруглівід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:33
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:33
Колірчервонийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:33
Відповідність ДСТУ 3246ТакАктивна02-09-2026, 13:33
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Банани свіжі

1 440
кілограм
24615 , Україна , Вінницька область , Городківка , вул. Лесі Українки,3 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Ґатунокпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:33
Колір (на момент реалізації)зеленийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:33
Розмір плодівне менше 20 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:33
Діаметр плодуне більше 4 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:33
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Яблука свіжі

460
кілограм
24615 , Україна , Вінницька область , Городківка , вул. Лесі Українки,3 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганняпізньостиглівід 1Активна02-09-2026, 13:33
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:33
Діаметр плоду за найбільшим поперечним діаметромне менше 70 ммвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:33
Видчервоні види плодіввід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:33
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8133від 1 до 1Активна02-09-2026, 13:33
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Апельсини свіжі

480
кілограм
24615 , Україна , Вінницька область , Городківка , вул. Лесі Українки,3 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:33
Діаметр плодуне менше 5 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:33
Сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:33
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна02-09-2026, 13:33
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна02-09-2026, 13:33
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 13:38:21
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 13:33:31
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          20
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          120
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:33:32
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:33:32
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:33:32
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:33:32
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:33:32
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ