Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 13:49. Дата останніх змін - 02-09-2026, 13:49

Мандарини свіжі, Лимони свіжі, Яблука свіжі, Яблука свіжі, Апельсини свіжі, Банани свіжі, Петрушка молода свіжа, Перець солодкий свіжий, Цибуля зелена свіжа, Огірки свіжі, Помідори (томати) свіжі, Кріп свіжий, Корінь селери, Часник свіжий, Морква молода свіжа, Цибуля ріпчаста свіжа, Буряк столовий, Капуста білоголова свіжа, Капуста білоголова свіжа, Капуста червоноголова

Мандарини свіжі, Лимони свіжі, Яблука свіжі, Яблука свіжі, Апельсини свіжі, Банани свіжі, Петрушка молода свіжа, Перець солодкий свіжий, Цибуля зелена... Державна закупівля - UA-2026-09-02-006709-a Мандарини свіжі, Лимони свіжі, Яблука свіжі, Яблука свіжі, Апельсини свіжі, Банани свіжі, Петрушка молода свіжа, Перець солодкий свіжий, Цибуля зелена свіжа, Огірки свіжі, Помідори (томати) свіжі, Кріп свіжий, Корінь селери, Часник свіжий, Морква молода свіжа, Цибуля ріпчаста свіжа, Буряк столовий, від замовника КЗ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "БАЛАБИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ "ПРЕСТИЖ" КУШУГУМСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-006709-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-008369-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 13:49
по 07-09-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
160000
160 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КЗ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "БАЛАБИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ "ПРЕСТИЖ" КУШУГУМСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЄДРПОУ:25741714 Досьє YouControl
Контактна особа:Мормуль Павло Васильович
Телефон:+380612233132
E-mail:balabino@meta.ua
Місцезнаходження:
70435, Україна, Запорізька область,Запорізький район, с-ще. Балабине, вул. Престижна, 2а
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Мандарини свіжі

80
кілограм
70435 , Україна , Запорізька область , Запорізький район , с-ще. Балабине, вул. Престижна, 2а ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Діаметр плодуне менше 3,8 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна02-09-2026, 13:32
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Лимони свіжі

12
кілограм
70435 , Україна , Запорізька область , Запорізький район , с-ще. Балабине, вул. Престижна, 2а ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-зеленого до жовтоговід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна02-09-2026, 13:32
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна02-09-2026, 13:32
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Яблука свіжі

120
кілограм
70435 , Україна , Запорізька область , Запорізький район , с-ще. Балабине, вул. Престижна, 2а ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганнясередньостиглівід 1Активна02-09-2026, 13:32
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Діаметр плоду за найбільшим поперечним діаметромне менше 65 ммвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Видрожеві види плодіввід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8133від 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Яблука свіжі

120
кілограм
70435 , Україна , Запорізька область , Запорізький район , с-ще. Балабине, вул. Престижна, 2а ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганняпізньостиглівід 1Активна02-09-2026, 13:32
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Діаметр плоду за найбільшим поперечним діаметромне менше 65 ммвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Видрожеві види плодіввід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8133від 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Апельсини свіжі

180
кілограм
70435 , Україна , Запорізька область , Запорізький район , с-ще. Балабине, вул. Престижна, 2а ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Сортвищийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Діаметр плодуне менше 5 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна02-09-2026, 13:32
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна02-09-2026, 13:32
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Банани свіжі

300
кілограм
70435 , Україна , Запорізька область , Запорізький район , с-ще. Балабине, вул. Престижна, 2а ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Ґатунокпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Колір (на момент реалізації)зеленийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Розмір плодівне менше 20 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Діаметр плодуне більше 4 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Петрушка молода свіжа

6
кілограм
70435 , Україна , Запорізька область , Запорізький район , с-ще. Балабине, вул. Престижна, 2а ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Різновидлистковавід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Довжина рослинине менше 10 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Відповідність ДСТУ 6010ТакАктивна02-09-2026, 13:32
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Перець солодкий свіжий

8
кілограм
70435 , Україна , Запорізька область , Запорізький район , с-ще. Балабине, вул. Престижна, 2а ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортподовженої формивід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Розмір плодудовжина не менше 6 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Відповідність ДСТУ 2659ТакАктивна02-09-2026, 13:32
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Цибуля зелена свіжа

3
кілограм
70435 , Україна , Запорізька область , Запорізький район , с-ще. Балабине, вул. Престижна, 2а ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Відповідність ДСТУ 6011ТакАктивна02-09-2026, 13:32
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Огірки свіжі

90
кілограм
70435 , Україна , Запорізька область , Запорізький район , с-ще. Балабине, вул. Престижна, 2а ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуваннятепличнівід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Розмір плодукороткоплідні (до 14 см)від 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Діаметр плодуне більше 5,5 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Відповідність ДСТУ 3247ТакАктивна02-09-2026, 13:32
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Помідори (томати) свіжі

75
кілограм
70435 , Україна , Запорізька область , Запорізький район , с-ще. Балабине, вул. Престижна, 2а ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуваннятепличнівід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Вид плодуокруглівід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Колірчервонийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Відповідність ДСТУ 3246ТакАктивна02-09-2026, 13:32
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Кріп свіжий

7
кілограм
70435 , Україна , Запорізька область , Запорізький район , с-ще. Балабине, вул. Престижна, 2а ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Довжина рослинне менше 10 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Відповідність ДСТУ 8624ТакАктивна02-09-2026, 13:32
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Корінь селери

5
кілограм
70435 , Україна , Запорізька область , Запорізький район , с-ще. Балабине, вул. Престижна, 2а ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Діаметр коренеплодуне менше 40 ммвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Відповідність ДСТУ 289ТакАктивна02-09-2026, 13:32
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Часник свіжий

3
кілограм
70435 , Україна , Запорізька область , Запорізький район , с-ще. Балабине, вул. Престижна, 2а ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Розмір цибулин за поперечним діаметромне менше 25 ммвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Відповідність ДСТУ 3233ТакАктивна02-09-2026, 13:32
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Морква молода свіжа

180
кілограм
70435 , Україна , Запорізька область , Запорізький район , с-ще. Балабине, вул. Престижна, 2а ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видз обрізаною зеленнювід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Діаметр коренеплодуне менше 1,5 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Характеристики не суперечать ДСТУ 286ТакАктивна02-09-2026, 13:32
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Цибуля ріпчаста свіжа

105
кілограм
70435 , Україна , Запорізька область , Запорізький район , с-ще. Балабине, вул. Престижна, 2а ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Найбільший поперечний діаметрвід 4 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Характеристики не суперечать ДСТУ 3234ТакАктивна02-09-2026, 13:32
Цибуля ріпчаста ранняНіАктивна02-09-2026, 13:32
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
17

Буряк столовий

310
кілограм
70435 , Україна , Запорізька область , Запорізький район , с-ще. Балабине, вул. Престижна, 2а ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Діаметр коренеплоду5-10 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Відповідність ДСТУ 7033ТакАктивна02-09-2026, 13:32
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
18

Капуста білоголова свіжа

117
кілограм
70435 , Україна , Запорізька область , Запорізький район , с-ще. Балабине, вул. Престижна, 2а ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Строк достиганнясередньостиглавід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Відповідність ДСТУ 7037ТакАктивна02-09-2026, 13:32
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
19

Капуста білоголова свіжа

118
кілограм
70435 , Україна , Запорізька область , Запорізький район , с-ще. Балабине, вул. Престижна, 2а ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Строк достиганняпізньостиглавід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Відповідність ДСТУ 7037ТакАктивна02-09-2026, 13:32
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
20

Капуста червоноголова

36
кілограм
70435 , Україна , Запорізька область , Запорізький район , с-ще. Балабине, вул. Престижна, 2а ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Відповідність ДСТУ 4154ТакАктивна02-09-2026, 13:32
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 13:49:11
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 13:32:23
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          7
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          1
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:32:20
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:32:20
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:32:20
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:32:20
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:32:20
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ