Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 14:26. Дата останніх змін - 02-09-2026, 14:26

Оброблені фрукти і овочі (томатна паста, фрукти морожені, сухофрукти, сушені абрикоси, фініки, родзинки, горошок зелений морожений)

Оброблені фрукти і овочі (томатна паста, фрукти морожені, сухофрукти, сушені абрикоси, фініки, родзинки, горошок зелений морожений)... Державна закупівля - UA-2026-09-02-006707-a Оброблені фрукти і овочі (томатна паста, фрукти морожені, сухофрукти, сушені абрикоси, фініки, родзинки, горошок зелений морожений) від замовника Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пантаївської селищної ради від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-006707-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-006665-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 14:26
по 05-09-2026, 06:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
71752.5
71 752,50 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пантаївської селищної ради
ЄДРПОУ:43971977 Досьє YouControl
Контактна особа:Потапова Інна Олександрівна
Телефон:+380662899767
E-mail:osvita_pantaivka@ukr.net
Місцезнаходження:
28023, Україна, Кіровоградська область,сел Пантаївка, вул.Магістральна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Паста томатна 25%, сорт вищий, ДСТУ 5081, банка скляна

80
кілограм
28023 , Україна , Кіровоградська область , сел Пантаївка, с. Диківка, с. Ясинуватка , Згідно документації ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Характеристики не суперечать ДСТУ 5081таквід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Вид фасуваннябанка склянавід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Масова частка сухих речовин25відсотокАктивна02-09-2026, 13:32
Сіль у складі продуктуНіАктивна02-09-2026, 13:32
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Cуміш сухофруктів, ДСТУ 8494

140
кілограм
28023 , Україна , Кіровоградська область , сел Пантаївка, с. Диківка, с. Ясинуватка , Згідно документації ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид сушених фруктівсуміш сухофруктіввід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Відповідність ДСТУДСТУ 8494від 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Сушені абрикоси цілі, без кісточок, вищого сорту, від 25мм

80
кілограм
28023 , Україна , Кіровоградська область , сел Пантаївка, с. Диківка, с. Ясинуватка , Згідно документації ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Видабрикоси цілівід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Діаметр плодуне менше 25 ммвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Наявність кісточкиНіАктивна02-09-2026, 13:32
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Родзинки сушені світло-коричневого кольору, сорт вищий, розмір середній

30
кілограм
28023 , Україна , Кіровоградська область , сел Пантаївка, с. Диківка, с. Ясинуватка , Згідно документації ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Розмірсереднійвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Колірсвітло-коричневийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Наявність кісточкиНіАктивна02-09-2026, 13:32
Наявність плодоніжкиНіАктивна02-09-2026, 13:32
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Горошок зелений заморожений

100
кілограм
28023 , Україна , Кіровоградська область , сел Пантаївка, с. Диківка, с. Ясинуватка , Згідно документації ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид продуктугорошок зеленийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Тип обробкишвидка заморозкавід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Характеристики не суперечать ДСТУ 8636таквід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Суміш фруктова, заморожена

120
кілограм
28023 , Україна , Кіровоградська область , сел Пантаївка, с. Диківка, с. Ясинуватка , Згідно документації ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид замороженого продуктусуміш фруктовавід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Тип обробкишвидка заморозкавід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Характеристики не суперечать ДСТУ 4837таквід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Фініки сушені вищого сорту, без кісточки, без цукру

80
кілограм
28023 , Україна , Кіровоградська область , сел Пантаївка, с. Диківка, с. Ясинуватка , Згідно документації ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 13:32
Наявність кісточкиНіАктивна02-09-2026, 13:32
Додавання цукруНіАктивна02-09-2026, 13:32
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 14:25:53
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 13:32:17
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Місце поставки Товару: заклади освіти Пантаївської селищної ради, згідно документації (перелік згідно Додатка 2 Проєкту Договору). Товар поставляється Постачальником окремими партіями , поступово у період дії Договору на підставі замовлень (заявок) Замовника не рідше, ніж раз на тиждень, протягом дв ... Більше

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          2
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:32:15
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:32:15
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:32:15
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:32:15
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 13:32:15
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ