Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 13:30. Дата останніх змін - 02-09-2026, 13:30

Деревина дров’яна, 1 групи, неколоті, ТУУ-00994207-005

Деревина дров’яна, 1 групи, неколоті, ТУУ-00994207-005... Державна закупівля - UA-2026-09-02-006669-a Деревина дров’яна, 1 групи, неколоті, ТУУ-00994207-005 від замовника ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3039 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-006669-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 13:30
по 08-09-2026, 15:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 08-09-2026, 15:00
по 11-09-2026, 15:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 14-09-2026, 12:33

Закупівля проводиться відповідно до пункту 8 Особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1275.

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
2695068
2 695 068 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:13 475,34 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3039 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
ЄДРПОУ:23313925 Досьє YouControl
Контактна особа:Ольга Левицька
Телефон:380635710201
E-mail:tender3039@ngu.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Деревина дров’яна, 1 групи, не ...
2 695 068 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 14-09-2026, 12:33
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Деревина дров’яна, 1 групи, неколоті, ТУУ-00994207-005

783
метр кубічний
Україна Відповідно до документації
по 15-11-2026
03410000-7
Деревина


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 13:30:44
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 13:30:35
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 13:30:35
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ