Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 13:06. Дата останніх змін - 02-09-2026, 13:06

Паста томатна 25% без солі, 300-500г; Огірки консервовані; Капуста шинкована квашена, сорт перший, ДСТУ 8642; Томати консервовані; Cуміш сухофруктів; Фрукти та ягоди заморожені; Родзинки

Паста томатна 25% без солі, 300-500г; Огірки консервовані; Капуста шинкована квашена, сорт перший, ДСТУ 8642; Томати консервовані; Cуміш сухофруктів; ... Державна закупівля - UA-2026-09-02-006090-a Паста томатна 25% без солі, 300-500г; Огірки консервовані; Капуста шинкована квашена, сорт перший, ДСТУ 8642; Томати консервовані; Cуміш сухофруктів; Фрукти та ягоди заморожені; Родзинки від замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ ОНУФРІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-006090-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-007746-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 13:06
по 05-09-2026, 01:00

Паста томатна 25% без солі, 300-500г; Капуста шинкована квашена, сорт перший, ДСТУ 8642

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
204758.1
204 758,10 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ВІДДІЛ ОСВІТИ ОНУФРІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЄДРПОУ:44108409 Досьє YouControl
Контактна особа:Наталія Кравченко
Телефон:+380685349356
E-mail:rono07@ukr.net
Місцезнаходження:
28100, Україна, Кіровоградська область,селище міського типу Онуфріївка, вул.Центральна, будинок 20
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Паста томатна 25% без солі, 300-500г

405,40
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Фасуваннябанка склянавід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:58
Характеристики не суперечать ДСТУ 5081таквід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:58
Масова частка сухих речовин25відсотокАктивна02-09-2026, 12:58
Маса неттовід 300 до 500грамАктивна02-09-2026, 12:58
Сіль у складі продуктуНіАктивна02-09-2026, 12:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Огірки консервовані

414
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:58
Заливкамаринад без оцтувід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:58
Відповідність ДСТУДСТУ 7989від 1 до 1Активна02-09-2026, 12:58
Маса неттовід 0.4 до 1.0кілограмАктивна02-09-2026, 12:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Капуста шинкована квашена, сорт перший, ДСТУ 8642

238
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видкапуста шинкованавід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:58
Спосіб обробкиквашенавід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:58
Сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:58
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8642від 1 до 1Активна02-09-2026, 12:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Томати консервовані

234
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Заливкамаринад без оцтувід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:58
Маса неттовід 0.4 до 1.0кілограмАктивна02-09-2026, 12:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Cуміш сухофруктів

434
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид сушених фруктівсуміш сухофруктіввід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:58
Відповідність ДСТУДСТУ 8494від 1Активна02-09-2026, 12:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Фрукти та ягоди заморожені

100
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид замороженого продуктусуміш фруктово-ягіднавід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:58
Тип обробкишвидка заморозкавід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:58
Характеристики не суперечать ДСТУ 4837таквід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Родзинки

46
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:58
Розмірсереднійвід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:58
Колірсвітло-коричневийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:58
Наявність кісточкиНіАктивна02-09-2026, 12:58
Наявність плодоніжкиНіАктивна02-09-2026, 12:58
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 13:06:56
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 12:58:41
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          2
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 12:58:42
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 12:58:42
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 12:58:42
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 12:58:42
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 12:58:42
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ