Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 12:44. Дата останніх змін - 02-09-2026, 12:45

Хліб із борошна пшеничного першого сорту, хліб із суміші борошна житнього і пшеничного першого сорту, булочка із борошна пшеничного першого сорту

Хліб із борошна пшеничного першого сорту, хліб із суміші борошна житнього і пшеничного першого сорту, булочка із борошна пшеничного першого сорту... Державна закупівля - UA-2026-09-02-005872-a Хліб із борошна пшеничного першого сорту, хліб із суміші борошна житнього і пшеничного першого сорту, булочка із борошна пшеничного першого сорту від замовника ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3051 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-005872-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 12:44
по 08-09-2026, 10:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 08-09-2026, 13:00
по 11-09-2026, 13:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 14-09-2026, 15:45

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
2135000
2 135 000 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Забезпечення пропозиції:42 700 UAH Отримати банківську гарантію
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3051 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
ЄДРПОУ:08803773 Досьє YouControl
Контактна особа:Ігор Іванченко
Телефон:380992489929
E-mail:i.ivanchenko@ngu.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна, Сумська область,Суми,
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 12:45:07
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 12:44:59
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 12:44:59
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 12:44:59
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 12:44:59

              Електронні тендерні вимоги

              1. Забезпечення тендерних пропозицій
              Застосовується до:
              Учасника процедури
              Стосується:
              Лоту Лот 1. Хліб із борошна пшеничного першого сорту, хліб із суміші борошна житнього і пшеничного першого сорту, булочка із борошна пшеничного першого сорту
              Законодавство:
              Детальний опис:
              Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі
              Підтверджується, що
              1 - Розмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі
              2
              Пошук... відсоток
              відсоток
              Статус: Активна
              Дата створення: 02-09-2026, 12:44:59
              Способи підтвердження:
              Документ
              Банківська гарантія забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції , Банківська гарантія відповідно до Додатку 5 Оголошення
              2. Забезпечення виконання договору про закупівлю
              Застосовується до:
              Переможця тендеру
              Стосується:
              Лоту Лот 1. Хліб із борошна пшеничного першого сорту, хліб із суміші борошна житнього і пшеничного першого сорту, булочка із борошна пшеничного першого сорту
              Законодавство:
              Детальний опис:
              Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин
              При наданні забезпечення у іншій формі підтверджується, що
              1 - Грошова застава
              Забезпечення виконання цього Договору надається Продавцем до моменту його укладення у вигляді грошової застави.
              Статус: Активна
              Дата створення: 02-09-2026, 12:44:59
              Способи підтвердження:
              Документ
              Грошова застава , Грошова застава перераховується Продавцем на рахунок: UA318201720355149002001003085, відкритий в Державній казначейській службі України, м. Київ, МФО 820172
              Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю
              5
              Пошук... відсоток
              відсоток
              Розмір забезпечення виконання Договору (грошової застави) становить 5% від загальної суми Договору.
              Статус: Активна
              Дата створення: 02-09-2026, 12:44:59
              Способи підтвердження:
              Документ
              Грошова застава
              3. Забезпечення тендерних пропозицій
              Застосовується до:
              Учасника процедури
              Стосується:
              Лоту Лот 2. Хліб із борошна пшеничного першого сорту, хліб із суміші борошна житнього і пшеничного першого сорту, булочка із борошна пшеничного першого сорту
              Законодавство:
              Детальний опис:
              Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі
              Підтверджується, що
              1 - Розмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі
              2
              Пошук... відсоток
              відсоток
              Статус: Активна
              Дата створення: 02-09-2026, 12:44:59
              Способи підтвердження:
              Документ
              Банківська гарантія забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції , Банківська гарантія відповідно до Додатку 5 Оголошення
              4. Забезпечення виконання договору про закупівлю
              Застосовується до:
              Переможця тендеру
              Стосується:
              Лоту Лот 2. Хліб із борошна пшеничного першого сорту, хліб із суміші борошна житнього і пшеничного першого сорту, булочка із борошна пшеничного першого сорту
              Законодавство:
              Детальний опис:
              Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин
              При наданні забезпечення у іншій формі підтверджується, що
              1 - Грошова застава
              Забезпечення виконання цього Договору надається Продавцем до моменту його укладення у вигляді грошової застави.
              Статус: Активна
              Дата створення: 02-09-2026, 12:44:59
              Способи підтвердження:
              Документ
              Грошова застава , Грошова застава перераховується Продавцем на рахунок: UA318201720355149002001003085, відкритий в Державній казначейській службі України, м. Київ, МФО 820172
              Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю
              5
              Пошук... відсоток
              відсоток
              Розмір забезпечення виконання Договору (грошової застави) становить 5% від загальної суми Договору.
              Статус: Активна
              Дата створення: 02-09-2026, 12:44:59
              Способи підтвердження:
              Документ
              Грошова застава
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ