Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 12:44. Дата останніх змін - 02-09-2026, 12:44

Овочі, фрукти

Овочі, фрукти... Державна закупівля - UA-2026-09-02-005867-a Овочі, фрукти від замовника ВІЙСЬКОВИЙ ГОСПІТАЛЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3080) від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-005867-a / на ProZorro / на DoZorro
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 12:44
по 07-09-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
94386
94 386 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ВІЙСЬКОВИЙ ГОСПІТАЛЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3080)
ЄДРПОУ:08803827 Досьє YouControl
Контактна особа:Гутор Степан Степанович
Телефон:380674916462
E-mail:stepan.hutor@gmail.com
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Часник свіжий, першого товарного сорту, ДСТУ 3233

60
кілограм
Україна , Львівська область ,
по 30-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:44
Розмір цибулин за поперечним діаметромне менше 25 ммвід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:44
Відповідність ДСТУ 3233ТакАктивна02-09-2026, 12:44
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Кріп свіжий, першого товарного сорту, ДСТУ 8624

100
кілограм
Україна , Львівська область ,
по 30-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:44
Довжина рослинне менше 10 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:44
Відповідність ДСТУ 8624ТакАктивна02-09-2026, 12:44
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Петрушка молода свіжа, листкова, ДСТУ 6010

100
кілограм
Україна , Львівська область ,
по 30-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Різновидлистковавід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:44
Довжина рослинине менше 10 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:44
Відповідність ДСТУ 6010ТакАктивна02-09-2026, 12:44
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Огірки свіжі, польові, середньоплідні (до 25см), ДСТУ 3247

160
кілограм
Україна , Львівська область ,
по 30-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:44
Розмір плодусередньоплідні (до 25 см)від 1 до 1Активна02-09-2026, 12:44
Діаметр плодуне більше 5,5 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:44
Відповідність ДСТУ 3247ТакАктивна02-09-2026, 12:44
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Помідори (томати) свіжі, тепличні, округлі, ДСТУ 3246

160
кілограм
Україна , Львівська область ,
по 30-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуваннятепличнівід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:44
Вид плодуокруглівід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:44
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:44
Колірчервонийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:44
Відповідність ДСТУ 3246ТакАктивна02-09-2026, 12:44
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Перець солодкий свіжий, округлої форми, ДСТУ 2659

100
кілограм
Україна , Львівська область ,
по 30-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортокруглої формивід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:44
Розмір плодудіаметр не менше 4 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:44
Відповідність ДСТУ 2659ТакАктивна02-09-2026, 12:44
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Капуста броколі, першого товарного сорту, діаметр не менше 6 см, ДСТУ 8147

100
кілограм
Україна , Львівська область ,
по 30-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:44
Розмір головок за поперечним діаметромне менше 6 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:44
Відповідність ДСТУ 8147ТакАктивна02-09-2026, 12:44
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Капуста цвітна свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 3280

100
кілограм
Україна , Львівська область ,
по 30-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:44
Відповідність ДСТУ 3280ТакАктивна02-09-2026, 12:44
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Кабачки свіжі, першого товарного сорту, довжина 7-26 см

60
кілограм
Україна , Львівська область ,
по 30-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:44
Довжина плоду (без плодоніжки)7-26 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:44
Видкабачкивід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:44
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Баклажани сортів подовженої форми, довжина плоду не менше 10 см, ДСТУ 2660

60
кілограм
Україна , Львівська область ,
по 30-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид сортуподовженої формивід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:44
Розмір плодудовжина не менше 10 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:44
Відповідність ДСТУ 2660ТакАктивна02-09-2026, 12:44
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Кавун свіжий, діаметр плоду не менше 17 см, ДСТУ 3805

200
кілограм
Україна , Львівська область ,
по 30-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Діаметр плодуне менше 17 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:44
Відповідність ДСТУ 3805ТакАктивна02-09-2026, 12:44
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Диня свіжа, першого товарного сорту, діаметр не менше 15 см, округлі плоди

60
кілограм
Україна , Львівська область ,
по 30-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:44
Діаметр плодуне менше 15 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:44
Вид сортуокруглі плодивід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:44
Відповідність ДСТУ 7036ТакАктивна02-09-2026, 12:44
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Персики свіжі, першого товарного сорту, не менше 50 мм , ДСТУ 7025

60
кілограм
Україна , Львівська область ,
по 30-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видперсикивід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:44
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:44
Розмір плоду за поперечним діаметромне менше 50 ммвід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:44
Відповідність ДСТУ 7025ТакАктивна02-09-2026, 12:44
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Виноград свіжий столовий, першого товарного сорту, ДСТУ 2438

60
кілограм
Україна , Львівська область ,
по 30-10-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:44
Відповідність ДСТУ 2438ТакАктивна02-09-2026, 12:44
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 12:44:46
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 12:44:39
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          10
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 12:44:40
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 12:44:40
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 12:44:40
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 12:44:40
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 12:44:40
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ