Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 12:42. Дата останніх змін - 02-09-2026, 12:42

Масло солодковершкове фасоване

Масло солодковершкове фасоване... Державна закупівля - UA-2026-09-02-005805-a Масло солодковершкове фасоване від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОПІЛЬНЯНСЬКА ЛІКАРНЯ" ПОПІЛЬНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-005805-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-006824-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 12:42
по 05-09-2026, 10:00

Масло вершкове 72,5 % – 330 кг. Поставка товару здійснюється партіями на підставі заявки один - три рази на тиждень до 31 грудня 2026 р. Фасування по 0,200 гр. Доставка і розвантаження товару проводиться транспортом Постачальника і за рахунок Постачальника. Поставка (передача) товару здійснюється партіями в робочий час транспортом Постачальника, згідно з наданими заявками Покупця за адресою Замовника. Товар при поставці повинен супроводжуватись документами, що підтверджують якість та безпеку, а саме: копіями посвідчень про якість, та/або висновків санітарно–епідеміологічної експертизи, та/або декларації виробника, та/або іншим документальним підтвердженням якості та безпеки товару (у передбачених законодавством випадках). Товар не є походженням із Російської Федерації/Республіки Білорусь. Масло вершкове повинно бути виготовлене з натуральних вершків коров’ячого молока, без додавання рослинних жирів та замінників молочного жиру. Масло вершкове повинно бути у фабричній індивідуальній упаковці, що забезпечує збереження якості продукції протягом усього терміну зберігання. Упаковка має бути герметичною, чистою, без пошкоджень. Термін придатності на момент постачання повинен становити не менше 90% від загального терміну зберігання, встановленого виробником. Масло вершкове повинно бути якісним, без сторонніх запахів та присмаків, мати однорідну консистенцію, відповідати вимогам чинних ДСТУ або технічних умов виробника. Транспортні послуги та всі інші витрати, пов’язані з постачанням товару, здійснюються за рахунок Учасника.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
128700
128 700 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОПІЛЬНЯНСЬКА ЛІКАРНЯ" ПОПІЛЬНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:01991889 Досьє YouControl
Контактна особа:Лілія Симоненко
Телефон:+380413725946
E-mail:ekon_popilcrl@ukr.net
Місцезнаходження:
13501, Україна, Житомирська область,селище Попільня, вул. Київська, 40
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Масло солодковершкове фасоване

330
кілограм
13501 , Україна , Житомирська область , Попільня , вулиця Київська, 40 ,
з 10-09-2026 по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендФЕРМЕРОКвід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:41
Видсолодковершковевід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:41
Характеристики не суперечать ДСТУ 4399таквід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:41
Вміст жирувід 72.5 до 72.5відсотокАктивна02-09-2026, 12:41
Маса неттовід 200 до 200грамАктивна02-09-2026, 12:41
БезлактознеНіАктивна02-09-2026, 12:41
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 12:42:51
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 12:41:12
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          10
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 12:41:13
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 12:41:13
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 12:41:13
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 12:41:13
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 12:41:13
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ