Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 12:41. Дата останніх змін - 02-09-2026, 12:41

15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (Борошно пшеничне, вищий сорт, ГСТУ 46.004, фасування 5 кг, Крупа пшенична булгур, з твердих сортів пшениці, 0,5-1кг, Крупа кукурудзяна шліфована, №4, фасування 0,7-1 кг, Крупа рисова шліфована круглозерниста, фасування 0,7-1 кг, Крупа гречана ядриця швидкорозварювана, ґатунок перший, фасування 0,8-1 кг)

15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (Борошно пшеничне, вищий сорт, ГСТУ 46.004, фасування 5 кг, Крупа пшенична булгур, з тверди... Державна закупівля - UA-2026-09-02-005758-a 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (Борошно пшеничне, вищий сорт, ГСТУ 46.004, фасування 5 кг, Крупа пшенична булгур, з твердих сортів пшениці, 0,5-1кг, Крупа кукурудзяна шліфована, №4, фасування 0,7-1 кг, Крупа рисова шліфована круглозерниста, фасування 0,7-1 кг, Крупа від замовника БУШТИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 БУШТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-005758-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-006965-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 12:41
по 05-09-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
33266.67
33 266,67 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:БУШТИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 БУШТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЄДРПОУ:25452447 Досьє YouControl
Сайт:http://bushtino-sch1.com.ua
Контактна особа:Ігор Загорулькін
Телефон:+380677707385
E-mail:bushtyno-sch@tyachiv.net.ua
Місцезнаходження:
90556, Україна, Закарпатська область,Тячівський р-н, селише Буштино, вул. Шкільна, буд. 5
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Борошно пшеничне, вищий сорт, ГСТУ 46.004, фасування 5 кг

105
кілограм
90556 , Україна , Закарпатська область , селище Буштино , Шкільна, 5 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:38
Упаковкапакет паперовийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:38
Характеристики не суперечать ГСТУ 46.004таквід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:38
Маса нетто5кілограмАктивна02-09-2026, 12:38
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Крупа пшенична булгур, з твердих сортів пшениці, 0,5-1кг

152
кілограм
90556 , Україна , Закарпатська область , селище Буштино , Шкільна, 5 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видбулгурвід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:38
Сорт пшеницітвердийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:38
Характеристики не суперечать ДСТУ 7699таквід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:38
Упаковкапакет ПЕТвід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:38
Маса неттовід 0.5 до 1.0кілограмАктивна02-09-2026, 12:38
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Крупа кукурудзяна шліфована, №4, фасування 0,7-1 кг

152
кілограм
90556 , Україна , Закарпатська область , селище Буштино , Шкільна, 5 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видшліфованавід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:38
Помелномер 4від 1 до 1Активна02-09-2026, 12:38
Маса неттовід 0.7 до 1.0кілограмАктивна02-09-2026, 12:38
Може містити сліди глютенуТакАктивна02-09-2026, 12:38
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Крупа рисова шліфована круглозерниста, фасування 0,7-1 кг

152
кілограм
90556 , Україна , Закарпатська область , селище Буштино , Шкільна, 5 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видкруглозернистийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:38
Може містити сліди глютенуТакАктивна02-09-2026, 12:38
ПропаренийНіАктивна02-09-2026, 12:38
Маса неттовід 0.7 до 1.0кілограмАктивна02-09-2026, 12:38
ШліфованийТакАктивна02-09-2026, 12:38
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Крупа гречана ядриця швидкорозварювана, ґатунок перший, фасування 0,8-1 кг

152
кілограм
90556 , Україна , Закарпатська область , селище Буштино , Шкільна, 5 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Упаковкапакет ПЕТвід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:38
Характеристики не суперечать ДСТУ 7697таквід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:38
Ґатунокпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:38
Видядрицявід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:38
Може містити сліди глютенуТакАктивна02-09-2026, 12:38
Маса неттовід 0.8 до 1.0кілограмАктивна02-09-2026, 12:38
Обробка пароюТакАктивна02-09-2026, 12:38
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 12:41:24
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 12:38:29
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Інша подія
          Опис:

          Оплата проводиться Покупцем по факту надходження бюджетних коштів, шляхом перерахування на розрахунковий рахунок Постачальника після підписання Сторонами акту приймання-передачі товару/ видаткової накладної, виставленого рахунку протягом 90 робочих днів.

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          90
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          1
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 12:38:30
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 12:38:30
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 12:38:30
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 12:38:30
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 12:38:30
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ