Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 12:23. Дата останніх змін - 02-09-2026, 12:23

Паста томатна 25%, сорт вищий, ДСТУ 5081, банка скляна; Чорнослив сушений, без кісточки, сорт перший, розмір середній; Родзинки сушені світло-коричневого кольору, сорт вищий, розмір середній

Паста томатна 25%, сорт вищий, ДСТУ 5081, банка скляна; Чорнослив сушений, без кісточки, сорт перший, розмір середній; Родзинки сушені світло-коричнев... Державна закупівля - UA-2026-09-02-005438-a Паста томатна 25%, сорт вищий, ДСТУ 5081, банка скляна; Чорнослив сушений, без кісточки, сорт перший, розмір середній; Родзинки сушені світло-коричневого кольору, сорт вищий, розмір середній від замовника Відділ освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-005438-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-006733-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 12:23
по 05-09-2026, 08:00

Постачальник здійснює поставку та відвантаження товару згідно дислокації закладів освіти Інгулецького району м. Кривого Рогу Дніпропетровської області , щотижня - середа, четверг та згідно замовлення (з 8:00 по 15:00 год.)

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
132000
132 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Відділ освіти виконкому Інгулецької районної у місті ради
ЄДРПОУ:02142276 Досьє YouControl
Контактна особа:Молоткова Лілія Валеріївна
Телефон:+380680289228
E-mail:lilija_m0205@ukr.net
Місцезнаходження:
50026, Україна, Дніпропетровська область,місто Кривий Ріг, площа Гірницької Слави,1
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Паста томатна 25%, сорт вищий, ДСТУ 5081, банка скляна

400
кілограм
50000 , Україна , Дніпропетровська область , місто Кривий Ріг , Додаток №2 до Договору Дислокація закладів освіти Інгулецького району м. Кривого Рогу Дніпропетровської області ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:20
Характеристики не суперечать ДСТУ 5081таквід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:20
Вид фасуваннябанка склянавід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:20
Масова частка сухих речовин25відсотокАктивна02-09-2026, 12:20
Сіль у складі продуктуНіАктивна02-09-2026, 12:20
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Чорнослив сушений, без кісточки, сорт перший, розмір середній

100
кілограм
50000 , Україна , Дніпропетровська область , місто Кривий Ріг , Додаток №2 до Договору Дислокація закладів освіти Інгулецького району м. Кривого Рогу Дніпропетровської області ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:20
Розмірсереднійвід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:20
Наявність кісточкиНіАктивна02-09-2026, 12:20
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Родзинки сушені світло-коричневого кольору, сорт вищий, розмір середній

100
кілограм
50000 , Україна , Дніпропетровська область , місто Кривий Ріг , Додаток №2 до Договору Дислокація закладів освіти Інгулецького району м. Кривого Рогу Дніпропетровської області ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:20
Розмірсереднійвід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:20
Колірсвітло-коричневийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 12:20
Наявність кісточкиНіАктивна02-09-2026, 12:20
Наявність плодоніжкиНіАктивна02-09-2026, 12:20
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 12:23:15
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 12:20:59
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Розрахунки за поставлений товар здійснюються на підставі пред’явленої зведеної накладної на оплату (за фактом поставки товару) протягом 15 календарних днів з дня його надходження до відділу освіти.

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          15
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Постачальник здійснює поставку товару відповідно до письмових замовлень Замовника, що надаються Постачальнику за 3 дні до дати відвантаження товару по електронній почті .

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 12:20:57
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 12:20:57
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 12:20:57
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 12:20:57
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 12:20:57
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ