Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 11:30. Дата останніх змін - 02-09-2026, 11:30

Овочі, фрукти та горіхи

Овочі, фрукти та горіхи... Державна закупівля - UA-68cd62ad3ac5462a938f4431ed4144f6 Овочі, фрукти та горіхи від замовника КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДАШКОВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЯКУШИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" від 02.09.2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-004011-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-004322-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 11:30
по 07-09-2026, 00:00

Поставка Товару здійснюється окремими дрібними партіями згідно з заявкою Замовника один раз на тиждень. Обсяг кожної партії визначається Замовником залежно від фактичної потреби. Партією Товару за Договором вважається поставка Товару в обсязі, що визначений за кожною окремою заявкою Замовника.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
174137.05
174 137,05 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДАШКОВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЯКУШИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"
ЄДРПОУ:26224398 Досьє YouControl
Контактна особа:Заболотна Тетяна Анатоліївна
Телефон:380680385317
E-mail:szsh_dashkivci@i.ua
Місцезнаходження:
22363, Україна, Вінницька область,Вінницький р-н, село Дашківці, вул.Центральна, будинок 57
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037

340
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Строк достиганняпізньостиглавід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:28
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:28
Відповідність ДСТУ 7037ТакАктивна02-09-2026, 11:28
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234

230
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:28
Найбільший поперечний діаметрвід 5 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:28
Цибуля ріпчаста ранняНіАктивна02-09-2026, 11:28
Характеристики не суперечать ДСТУ 3234ТакАктивна02-09-2026, 11:28
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Морква молода свіжа, з обрізаною зеленню

250
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видз обрізаною зеленнювід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:28
Діаметр коренеплодуне менше 1,5 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:28
Характеристики не суперечать ДСТУ 286ТакАктивна02-09-2026, 11:28
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, вищого сорту

20
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-зеленого до жовтоговід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:28
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:28
Сортвищийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:28
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна02-09-2026, 11:28
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна02-09-2026, 11:28
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Банани свіжі, ґатунок другий, світло-зелені, від 14 см, діаметр плоду не більше 4 см

300
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)світло-зеленийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:28
Розмір плодівне менше 14 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:28
Діаметр плодуне більше 4 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:28
Ґатунокдругийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:28
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, вищого сорту

250
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Діаметр плодуне менше 5 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:28
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:28
Сортвищийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:28
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна02-09-2026, 11:28
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна02-09-2026, 11:28
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Перець солодкий свіжий, округлої форми, ДСТУ 2659

40
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Розмір плодудіаметр не менше 4 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:28
Сортокруглої формивід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:28
Відповідність ДСТУ 2659ТакАктивна02-09-2026, 11:28
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Груші середньостиглі, вищого товарного сорту, діаметр не менше 70 мм

200
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Діаметр плодуне менше 70 ммвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:28
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:28
Термін достиганнясередньостиглівід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:28
Відповідність ДСТУ 8326ТакАктивна02-09-2026, 11:28
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Кріп свіжий, першого товарного сорту, ДСТУ 8624

2
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:28
Довжина рослинне менше 10 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:28
Відповідність ДСТУ 8624ТакАктивна02-09-2026, 11:28
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Буряк столовий

200
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Діаметр коренеплоду5-10 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:28
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:28
Відповідність ДСТУ 7033ТакАктивна02-09-2026, 11:28
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Яблука свіжі

200
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганняпізньостиглівід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:28
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:28
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8133від 1 до 1Активна02-09-2026, 11:28
Видчервоні види плодіввід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:28
Діаметр плоду за найбільшим поперечним діаметромне менше 70 ммвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:28
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Помідори (томати) свіжі

200
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:28
Колірчервонийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:28
Вид плодуокруглівід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:28
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:28
Відповідність ДСТУ 3246ТакАктивна02-09-2026, 11:28
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Огірки свіжі

70
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Діаметр плодуне більше 5,5 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:28
Розмір плодукороткоплідні (до 14 см)від 1 до 1Активна02-09-2026, 11:28
Тип вирощуваннятепличнівід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:28
Відповідність ДСТУ 3247ТакАктивна02-09-2026, 11:28
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Виноград свіжий столовий

200
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:28
Відповідність ДСТУ 2438ТакАктивна02-09-2026, 11:28
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 11:30:23
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 11:28:06
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Розрахунок за поставлений Товар здійснюється в розмірі 100 % упродовж 20 (двадцяти) календарних днів з дати поставки Товару на адресу Замовника на підставі наданого оригіналу видаткової накладної Товару.

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          20
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Опис:

          Поставка Товару здійснюється окремими дрібними партіями згідно з заявкою Замовника один раз на тиждень. Обсяг кожної партії визначається Замовником залежно від фактичної потреби. Партією Товару за Договором вважається поставка Товару в обсязі, що визначений за кожною окремою заявкою Замовника.

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          7
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 11:30:02
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 11:30:02
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 11:30:02
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 11:30:02
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 11:30:02
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ