Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 11:29. Дата останніх змін - 02-09-2026, 11:29

Томатний сік з сіллю, відновлений, стерилізований, з м'якоттю, тетра-пак, 0,95л, Сік мультифруктовий на основі яблука 100%, без цукру, відновлений, пастеризований, тетра-пак, 0,95-1л, Сік яблучний, відновлений, пастеризований, без додатків, без цукру, тетра-пак, 1л, Сік яблучно-виноградний 100%, без цукру, відновлений, пастеризований, тетра-пак, 0,9-1л

Томатний сік з сіллю, відновлений, стерилізований, з м'якоттю, тетра-пак, 0,95л, Сік мультифруктовий на основі яблука 100%, без цукру, відновлений, па... Державна закупівля - UA-2026-09-02-003939-a Томатний сік з сіллю, відновлений, стерилізований, з м'якоттю, тетра-пак, 0,95л, Сік мультифруктовий на основі яблука 100%, без цукру, відновлений, пастеризований, тетра-пак, 0,95-1л, Сік яблучний, відновлений, пастеризований, без додатків, без цукру, тетра-пак, 1л, Сік яблучно-виноградний 100%, від замовника УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ САФ'ЯНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-003939-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-004774-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 11:29
по 07-09-2026, 10:00

Місце поставки товару: Заклади загальної середньої освіти Саф'янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області (Згідно Додатку 2 до Договору) згідно з письмовими або усними замовленнями від закладів освіти та в узгоджені з ними термінами, але не менше 1 разу на 2 доби. Строк поставки товару: до 31.12.2026 року включно. Поставка проводиться за умови попереднього узгодження дати та часу поставки. Перехід права власності на Товар переходить від Постачальника до Замовника з моменту підписання уповноваженими представниками Сторін накладних, товарно-транспортних накладних, які засвідчують момент передачі Товару. Розвантаження здійснюється представниками Постачальника.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
325651.67
325 651,67 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ САФ'ЯНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЄДРПОУ:44055279 Досьє YouControl
Контактна особа:Філімонова Олеся Сергіївна
Телефон:+380671945100
E-mail:fos18091991@gmail.com
Місцезнаходження:
68670, Україна, Одеська область,Ізмаїльський район село Саф'яни, вул. Грушевського, 85
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Томатний сік з сіллю, відновлений, стерилізований, з м'якоттю, тетра-пак, 0,95л

550
літр
68670 , Україна , Одеська область , Ізмаїльський район, село Саф'яни , вул. Грушевського, 85 (Заклади загальної середньої освіти Саф'янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області (Згідно Додатку 2 до Договору) згідно з письмовими або усними замовленнями від закладів освіти та в узгоджені з ними термінами, але не менше 1 разу на 2 доби.) ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видвідновленийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:25
Основа сокутомативід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:25
Спосіб обробкистерилізованийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:25
Овочева частина становить 100%таквід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:25
Упаковкатетра-паквід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:25
Наявність м'якотіТакАктивна02-09-2026, 11:25
Об'єм0.95літрАктивна02-09-2026, 11:25
Сіль у складіТакАктивна02-09-2026, 11:25
Цукор або підсолоджувачі у складіНіАктивна02-09-2026, 11:25
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Сік мультифруктовий на основі яблука 100%, без цукру, відновлений, пастеризований, тетра-пак, 0,95-1л

2 100
літр
68670 , Україна , Одеська область , Ізмаїльський район, село Саф'яни , вул. Грушевського, 85 (Заклади загальної середньої освіти Саф'янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області (Згідно Додатку 2 до Договору) згідно з письмовими або усними замовленнями від закладів освіти та в узгоджені з ними термінами, але не менше 1 разу на 2 доби.) ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видвідновленийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:25
Основа сокумультифруктвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:25
Додаткиперсик, грейпфрут, апельсин, груша, лайм, гарбуз, банан, полуниця, слива, морква, манго, яблуко, лимон, ананасвід 1 до 4Активна02-09-2026, 11:25
Спосіб обробкипастеризованийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:25
Кількість соку або плодової частини у складі 100%таквід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:25
Упаковкатетра-паквід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:25
Наявність м'якотіНіАктивна02-09-2026, 11:25
Об'ємвід 0.95 до 1літрАктивна02-09-2026, 11:25
Цукор або підсолоджувачі у складіНіАктивна02-09-2026, 11:25
ОсвітленийНіАктивна02-09-2026, 11:25
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Сік яблучний, відновлений, пастеризований, без додатків, без цукру, тетра-пак, 1л

1 360
літр
68670 , Україна , Одеська область , Ізмаїльський район, село Саф'яни , вул. Грушевського, 85 (Заклади загальної середньої освіти Саф'янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області (Згідно Додатку 2 до Договору) згідно з письмовими або усними замовленнями від закладів освіти та в узгоджені з ними термінами, але не менше 1 разу на 2 доби.) ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видвідновленийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:25
Основа сокуяблуковід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:25
Додаткибез додатківвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:25
Спосіб обробкипастеризованийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:25
Кількість соку або плодової частини у складі 100%таквід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:25
Упаковкатетра-паквід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:25
Наявність м'якотіНіАктивна02-09-2026, 11:25
Об'єм1літрАктивна02-09-2026, 11:25
Цукор або підсолоджувачі у складіНіАктивна02-09-2026, 11:25
ОсвітленийТакАктивна02-09-2026, 11:25
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Сік яблучно-виноградний 100%, без цукру, відновлений, пастеризований, тетра-пак, 0,9-1л

1 220
літр
68670 , Україна , Одеська область , Ізмаїльський район, село Саф'яни , вул. Грушевського, 85 (Заклади загальної середньої освіти Саф'янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області (Згідно Додатку 2 до Договору) згідно з письмовими або усними замовленнями від закладів освіти та в узгоджені з ними термінами, але не менше 1 разу на 2 доби.) ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видвідновленийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:25
Основа сокуяблуковід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:25
Додаткивиноградвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:25
Спосіб обробкипастеризованийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:25
Кількість соку або плодової частини у складі 100%таквід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:25
Упаковкатетра-паквід 1 до 1Активна02-09-2026, 11:25
Наявність м'якотіНіАктивна02-09-2026, 11:25
Об'ємвід 0.9 до 1літрАктивна02-09-2026, 11:25
Цукор або підсолоджувачі у складіНіАктивна02-09-2026, 11:25
ОсвітленийТакАктивна02-09-2026, 11:25
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 11:29:15
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 11:25:54
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Опис:

          Місце поставки товару: Заклади загальної середньої освіти Саф'янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області (Згідно Додатку 2 до Договору) згідно з письмовими або усними замовленнями від закладів освіти та в узгоджені з ними термінами, але не менше 1 разу на 2 доби. Строк поставки ... Більше

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          30
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 11:25:52
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 11:25:52
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 11:25:52
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 11:25:52
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 11:25:52
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ