Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 11:25. Дата останніх змін - 02-09-2026, 11:25

Капуста білоголова свіжа, середньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037, Яблука свіжі, середньостиглі та пізньостиглі, першого товарного сорту, ДСТУ 8133, Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234, Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035, Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033, Банани свіжі, ґатунок другий, світло-зелені, від 14 см, діаметр плоду не більше 4 см, Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, вищого сорту, Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, вищого сорту

Капуста білоголова свіжа, середньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037, Яблука свіжі, середньостиглі та пізньостиглі, першого товарного сорту, Д... Державна закупівля - UA-2026-09-02-002881-a Капуста білоголова свіжа, середньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037, Яблука свіжі, середньостиглі та пізньостиглі, першого товарного сорту, ДСТУ 8133, Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234, Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035, Буряк столовий від замовника Сумський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 6 "Метелик" м.Суми Сумської області від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-002881-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-001786-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 11:25
по 07-09-2026, 23:00

, , , , , , ,

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
36634
36 634 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Сумський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 6 "Метелик" м.Суми Сумської області
ЄДРПОУ:21115658 Досьє YouControl
Контактна особа:Будік Людмила Вікторівна
Телефон:+380667971670
E-mail:l.baraban@ukr.net
Місцезнаходження:
40024, Україна, Сумська область,Суми, вул. Харківська, 10
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Капуста білоголова свіжа, середньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037

300
кілограм
40024 , Україна , Сумська область , Суми , вул. Харківська, 10 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:48
Строк достиганнясередньостиглавід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:48
Відповідність ДСТУ 7037ТакАктивна02-09-2026, 10:48
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Яблука свіжі, середньостиглі та пізньостиглі, першого товарного сорту, ДСТУ 8133

80
кілограм
40024 , Україна , Сумська область , Суми , вул. Харківська, 10 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8133від 1 до 1Активна02-09-2026, 10:48
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:48
Термін достиганнясередньостиглі, пізньостиглівід 1Активна02-09-2026, 10:48
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234

200
кілограм
40024 , Україна , Сумська область , Суми , вул. Харківська, 10 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:48
Найбільший поперечний діаметрвід 5 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:48
Характеристики не суперечать ДСТУ 3234ТакАктивна02-09-2026, 10:48
Цибуля ріпчаста ранняНіАктивна02-09-2026, 10:48
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035

250
кілограм
40024 , Україна , Сумська область , Суми , вул. Харківська, 10 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1Активна02-09-2026, 10:48
Відповідність ДСТУ 7035ТакАктивна02-09-2026, 10:48
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033

200
кілограм
40024 , Україна , Сумська область , Суми , вул. Харківська, 10 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:48
Діаметр коренеплоду5-10 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:48
Відповідність ДСТУ 7033ТакАктивна02-09-2026, 10:48
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Банани свіжі, ґатунок другий, світло-зелені, від 14 см, діаметр плоду не більше 4 см

60
кілограм
40024 , Україна , Сумська область , Суми , вул. Харківська, 10 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Ґатунокдругийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:48
Колір (на момент реалізації)світло-зеленийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:48
Розмір плодівне менше 14 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:48
Діаметр плодуне більше 4 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:48
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, вищого сорту

50
кілограм
40024 , Україна , Сумська область , Суми , вул. Харківська, 10 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:48
Діаметр плодуне менше 5 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:48
Сортвищийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:48
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна02-09-2026, 10:48
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна02-09-2026, 10:48
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, вищого сорту

20
кілограм
40024 , Україна , Сумська область , Суми , вул. Харківська, 10 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-зеленого до жовтоговід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:48
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:48
Сортвищийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:48
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна02-09-2026, 10:48
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна02-09-2026, 10:48
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 11:25:34
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 10:48:56
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          30
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 10:48:54
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 10:48:54
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 10:48:54
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 10:48:54
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 10:48:54
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ