Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 10:48. Дата останніх змін - 02-09-2026, 10:48

Заправки та приправи

Заправки та приправи ... Державна закупівля - UA-2026-09-02-002705-a Заправки та приправи від замовника ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВИКОНКОМ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ) від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-002705-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-02-002684-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 10:48
по 07-09-2026, 09:00

Поставка Товару здійснюється два рази на тиждень (понеділок, четвер з 07.00 год до 15.00 год) окремими партіями у кількості та асортименті згідно з заявками уповноважених осіб Замовника (заявками від навчальних закладів), автотранспортом Постачальника, з дотриманням санітарних вимог, в тому числі щодо сумісності продуктів харчування.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
15660.19
15 660,19 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВИКОНКОМ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ)
ЄДРПОУ:43459903 Досьє YouControl
Контактна особа:Ангеліна Кочутенко
Телефон:+380673183439
E-mail:kalynivka_tender@ukr.net
Місцезнаходження:
07443, Україна, Київська область,Броварський район, селище Калинівка, ВУЛИЦЯ ЧЕРНІГІВСЬКА, будинок 20
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Сіль харчова фасована

20
кілограм
07451 , Україна , Київська область , с. Красилівка , вул. Лесі Українки, 30 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Ґатунокекстравід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 4307від 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Колірбілавід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Особливостійодованавід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Лимонна кислота харчова фасована

1 500
грам
Україна , Київська область , с-ще Калинівка, с. Красилівка , вул. Шкільна, 8, вул. Лесі Українки, 30 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендМРІЯвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Упаковкапакетвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Кислота лимонна харчова моногідрат (Е330)таквід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Маса неттовід 100 до 100грамАктивна02-09-2026, 10:42
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Кмин фасований

800
грам
07451 , Україна , Київська область , с. Красилівка , вул. Лесі Українки, 30 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендЕКОвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Формацілийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Упаковкапакетвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Маса неттовід 20.0 до 20.0грамАктивна02-09-2026, 10:42
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Кріп сушений фасований

200
грам
07451 , Україна , Київська область , с. Красилівка , вул. Лесі Українки, 30 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендЕКОвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Видзелень кропувід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Упаковкапакетвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Маса неттовід 6.0 до 6.0грамАктивна02-09-2026, 10:42
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Майоран (Орегано) сушений фасований

500
грам
07451 , Україна , Київська область , с. Красилівка , вул. Лесі Українки, 30 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендЕКОвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Видмайоранвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Упаковкапакетвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Маса неттовід 6.0 до 6.0грамАктивна02-09-2026, 10:42
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Майоран (Орегано) сушений фасований

1 500
грам
07451 , Україна , Київська область , с. Красилівка , вул. Лесі Українки, 30 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендKAMISвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Видорегановід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Упаковкапакетвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Маса неттовід 10.0 до 10.0грамАктивна02-09-2026, 10:42
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Паприка мелена фасована

500
грам
07451 , Україна , Київська область , с. Красилівка , вул. Лесі Українки, 30 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендЕКОвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Видсолодкавід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Фасуванняпакетвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Маса неттовід 20.0 до 20.0грамАктивна02-09-2026, 10:42
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Перець-спеція фасований

1 000
грам
07451 , Україна , Київська область , с. Красилівка , вул. Лесі Українки, 30 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендМРІЯвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Видчорнийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Формамеленийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Фасуванняпакетвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Маса неттовід 20 до 20грамАктивна02-09-2026, 10:42
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Імбир мелений фасований

2 500
грам
Україна , Київська область , с-ще Калинівка, с. Красилівка , вул. Шкільна, 8, вул. Лесі Українки, 30 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендEKOвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Упаковкапакетвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Маса неттовід 20 до 20грамАктивна02-09-2026, 10:42
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Порошок гірчичний фасований

4,65
кілограм
Україна , Київська область , с-ще Калинівка, с. Красилівка , вул. Шкільна, 8, вул. Лесі Українки, 30 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Характеристики не суперечать ДСТУ 4842таквід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Упаковкапакетвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Сортвищийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Хмелі-сунелі фасовані

500
грам
07451 , Україна , Київська область , с. Красилівка , вул. Лесі Українки, 30 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендKAMISвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Упаковкапакетвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Маса неттовід 25.0 до 25.0грамАктивна02-09-2026, 10:42
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Тим'ян (Чебрець)

1 500
грам
07451 , Україна , Київська область , с. Красилівка , вул. Лесі Українки, 30 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Формасушенийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Цукор ванільний фасований

0,50
кілограм
07451 , Україна , Київська область , с. Красилівка , вул. Лесі Українки, 30 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендМРІЯвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Видцукор ванільнийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Характеристики не суперечать ДСТУ 1009таквід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Упаковкапакетвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Маса неттовід 10.0 до 10.0грамАктивна02-09-2026, 10:42
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Куркума фасована

2 000
грам
Україна , Київська область , с-ще Калинівка, с. Красилівка , вул. Шкільна, 8, вул. Лесі Українки, 30 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендЕКОвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Формамеленавід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Упаковкапакетвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Маса неттовід 20.0 до 20.0грамАктивна02-09-2026, 10:42
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Мускатний горіх фасований

1 300
грам
07443 , Україна , Київська область , селище Калинівка , вул. Шкільна, 8 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендЕКОвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Формамеленийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Упаковкапакетвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Характеристики не суперечать ДСТУ 7411таквід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Маса неттовід 10.0 до 10.0грамАктивна02-09-2026, 10:42
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Каррі фасована

2 100
грам
Україна , Київська область , с-ще Калинівка, с. Красилівка , вул. Шкільна, 8, вул. Лесі Українки, 30 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендKAMISвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Упаковкапакетвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Маса неттовід 25.0 до 25.0грамАктивна02-09-2026, 10:42
ГостраНіАктивна02-09-2026, 10:42
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
17

Часник сушений фасований

200
грам
07451 , Україна , Київська область , с. Красилівка , вул. Лесі Українки, 30 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
БрендЕКОвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Видмеленийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
Упаковкапакетвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:42
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 10:48:33
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 10:42:50
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          2
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 10:42:51
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 10:42:51
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 10:42:51
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 10:42:51
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 10:42:51
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ