Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 10:08. Дата останніх змін - 02-09-2026, 10:08

Капуста білоголова свіжа, середньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037; Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035; Корінь селери свіжий, ДСТУ 289; Кріп свіжий, першого товарного сорту, ДСТУ 8624; Петрушка молода свіжа, листкова, ДСТУ 6010; Помідори (томати) свіжі рожеві, польові, округлі, ДСТУ 3246; Огірки свіжі, польові, середньоплідні (до 25см), ДСТУ 3247; Цибуля зелена свіжа, ДСТУ 6011; Яблука свіжі, середньостиглі, вищого товарного сорту, рожеві види плодів, ДСТУ 8133; Сливи свіжі, великоплідні, сорт вищий, від 35 мм; Баклажани сортів подовженої форми, довжина плоду не менше 10 см, ДСТУ 2660; Буряк столовий молодий, з обрізаною зеленню, першого товарного сорту; Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234; Часник свіжий, вищого товарного сорту, ДСТУ 3233; Капуста червоноголова свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 4154; Петрушка коренева свіжа, ДСТУ 343; Перець солодкий свіжий, округлої форми, ДСТУ 2659; Виноград свіжий столовий, першого товарного сорту, ДСТУ 2438; Груші пізньостиглі, першого товарного сорту, діаметр не менше 65 мм; Кабачки свіжі, першого товарного сорту, довжина 7-26 см; Персики свіжі, вищого товарного сорту, не менше 55 мм , ДСТУ 7025

Капуста білоголова свіжа, середньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037; Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035; Корінь селери свіжий, ... Державна закупівля - UA-2026-09-02-001766-a Капуста білоголова свіжа, середньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037; Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035; Корінь селери свіжий, ДСТУ 289; Кріп свіжий, першого товарного сорту, ДСТУ 8624; Петрушка молода свіжа, листкова, ДСТУ 6010; Помідори (томати) свіжі рожеві, польові, від замовника ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "БЕРЕЗІВСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ "ОДЕСЬКА ПОЛІТЕХНІКА" від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-001766-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-01-005397-a
Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
232328.5
232 328,50 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "БЕРЕЗІВСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ "ОДЕСЬКА ПОЛІТЕХНІКА"
ЄДРПОУ:43868611 Досьє YouControl
Сайт:https://bvpuonpu.odessaedu.net/
Контактна особа:Антоніна Захаренко
Телефон:+380688735900
E-mail:vpu2024@ukr.net
Місцезнаходження:
67300, Україна, Одеська область,Березівський р-н, місто Березівка, вул.Перемоги,21
0
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 10:08
по 07-09-2026, 08:00

Строк поставки товару після підписання договору 2 дні та згідно графіку за письмовим погодженням Замовника: : 01, 15 числа о 09:00 по 14:30 год кожного місяця (якщо зазначена дата випадає на вихідний день то поставка переноситься на найближчий робочий день) Місце поставки товарів: Одеська область., м. Березівка, вул. Перемоги, 21.

+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Капуста білоголова свіжа, середньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037

300
кілограм
67300 , Україна , Одеська область , місто Березівка , вулиця Перемоги, 21 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:06
Строк достиганнясередньостиглавід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:06
Відповідність ДСТУ 7037ТакАктивна02-09-2026, 10:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035

300
кілограм
67300 , Україна , Одеська область , місто Березівка , вулиця Перемоги, 21 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1Активна02-09-2026, 10:06
Відповідність ДСТУ 7035ТакАктивна02-09-2026, 10:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Корінь селери свіжий, ДСТУ 289

50
кілограм
67300 , Україна , Одеська область , місто Березівка , вулиця Перемоги, 21 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Діаметр коренеплодуне менше 40 ммвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:06
Відповідність ДСТУ 289ТакАктивна02-09-2026, 10:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Кріп свіжий, першого товарного сорту, ДСТУ 8624

50
кілограм
67300 , Україна , Одеська область , місто Березівка , вулиця Перемоги, 21 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:06
Довжина рослинне менше 10 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:06
Відповідність ДСТУ 8624ТакАктивна02-09-2026, 10:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Петрушка молода свіжа, листкова, ДСТУ 6010

50
кілограм
67300 , Україна , Одеська область , місто Березівка , вулиця Перемоги, 21 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Різновидлистковавід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:06
Довжина рослинине менше 10 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:06
Відповідність ДСТУ 6010ТакАктивна02-09-2026, 10:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Помідори (томати) свіжі рожеві, польові, округлі, ДСТУ 3246

250
кілограм
67300 , Україна , Одеська область , місто Березівка , вулиця Перемоги, 21 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:06
Вид плодуокруглівід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:06
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:06
Коліррожевийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:06
Відповідність ДСТУ 3246ТакАктивна02-09-2026, 10:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Огірки свіжі, польові, середньоплідні (до 25см), ДСТУ 3247

250
кілограм
67300 , Україна , Одеська область , місто Березівка , вулиця Перемоги, 21 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:06
Розмір плодусередньоплідні (до 25 см)від 1 до 1Активна02-09-2026, 10:06
Діаметр плодуне більше 5,5 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:06
Відповідність ДСТУ 3247ТакАктивна02-09-2026, 10:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Цибуля зелена свіжа, ДСТУ 6011

50
кілограм
67300 , Україна , Одеська область , місто Березівка , вулиця Перемоги, 21 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Відповідність ДСТУ 6011ТакАктивна02-09-2026, 10:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Яблука свіжі, середньостиглі, вищого товарного сорту, рожеві види плодів, ДСТУ 8133

500
кілограм
67300 , Україна , Одеська область , місто Березівка , вулиця Перемоги, 21 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганнясередньостиглівід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:06
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:06
Діаметр плоду за найбільшим поперечним діаметромне менше 70 ммвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:06
Видрожеві види плодіввід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:06
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8133від 1 до 1Активна02-09-2026, 10:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Сливи свіжі, великоплідні, сорт вищий, від 35 мм

300
кілограм
67300 , Україна , Одеська область , місто Березівка , вулиця Перемоги, 21 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:06
Різновидвеликопліднівід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:06
Діаметр плодуне менше 35 ммвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Баклажани сортів подовженої форми, довжина плоду не менше 10 см, ДСТУ 2660

300
кілограм
67300 , Україна , Одеська область , місто Березівка , вулиця Перемоги, 21 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид сортуподовженої формивід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:06
Розмір плодудовжина не менше 10 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:06
Відповідність ДСТУ 2660ТакАктивна02-09-2026, 10:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Буряк столовий молодий, з обрізаною зеленню, першого товарного сорту

300
кілограм
67300 , Україна , Одеська область , місто Березівка , вулиця Перемоги, 21 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:06
Видз обрізаною зеленнювід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:06
Діаметр коренеплодуне менше 5 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:06
Характеристики не суперечать ДСТУ 7034ТакАктивна02-09-2026, 10:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234

300
кілограм
67300 , Україна , Одеська область , місто Березівка , вулиця Перемоги, 21 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:06
Найбільший поперечний діаметрвід 5 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:06
Характеристики не суперечать ДСТУ 3234ТакАктивна02-09-2026, 10:06
Цибуля ріпчаста ранняНіАктивна02-09-2026, 10:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Часник свіжий, вищого товарного сорту, ДСТУ 3233

100
кілограм
67300 , Україна , Одеська область , місто Березівка , вулиця Перемоги, 21 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:06
Розмір цибулин за поперечним діаметромне менше 40 ммвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:06
Відповідність ДСТУ 3233ТакАктивна02-09-2026, 10:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Капуста червоноголова свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 4154

200
кілограм
67300 , Україна , Одеська область , місто Березівка , вулиця Перемоги, 21 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:06
Відповідність ДСТУ 4154ТакАктивна02-09-2026, 10:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Петрушка коренева свіжа, ДСТУ 343

50
кілограм
67300 , Україна , Одеська область , місто Березівка , вулиця Перемоги, 21 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Діаметр коренеплодуне менше 15 ммвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:06
Відповідність ДСТУ 343ТакАктивна02-09-2026, 10:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
17

Перець солодкий свіжий, округлої форми, ДСТУ 2659

300
кілограм
67300 , Україна , Одеська область , місто Березівка , вулиця Перемоги, 21 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортокруглої формивід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:06
Розмір плодудіаметр не менше 4 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:06
Відповідність ДСТУ 2659ТакАктивна02-09-2026, 10:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
18

Виноград свіжий столовий, першого товарного сорту, ДСТУ 2438

300
кілограм
67300 , Україна , Одеська область , місто Березівка , вулиця Перемоги, 21 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:06
Відповідність ДСТУ 2438ТакАктивна02-09-2026, 10:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
19

Груші пізньостиглі, першого товарного сорту, діаметр не менше 65 мм

300
кілограм
67300 , Україна , Одеська область , місто Березівка , вулиця Перемоги, 21 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганняпізньостиглівід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:06
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:06
Діаметр плодуне менше 65 ммвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:06
Відповідність ДСТУ 8326ТакАктивна02-09-2026, 10:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
20

Кабачки свіжі, першого товарного сорту, довжина 7-26 см

100
кілограм
67300 , Україна , Одеська область , місто Березівка , вулиця Перемоги, 21 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:06
Довжина плоду (без плодоніжки)7-26 смвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:06
Видкабачкивід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
21

Персики свіжі, вищого товарного сорту, не менше 55 мм , ДСТУ 7025

400
кілограм
67300 , Україна , Одеська область , місто Березівка , вулиця Перемоги, 21 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видперсикивід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:06
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:06
Розмір плоду за поперечним діаметромне менше 55 ммвід 1 до 1Активна02-09-2026, 10:06
Відповідність ДСТУ 7025ТакАктивна02-09-2026, 10:06
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 10:08:50
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 10:06:30
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          15
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 10:06:30
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 10:06:30
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 10:06:30
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 10:06:30
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 02-09-2026, 10:06:30
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ