Закупівлю оголошено - 02-09-2026, 09:59. Дата останніх змін - 02-09-2026, 10:00

дрова твердолистяної породи

дрова твердолистяної породи... Державна закупівля - UA-2026-09-02-001624-a дрова твердолистяної породи від замовника ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3036 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ від 9/2/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-02-001624-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 02-09-2026, 09:59
по 08-09-2026, 11:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 08-09-2026, 11:00
по 11-09-2026, 00:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 11-09-2026, 11:19

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
3127231
3 127 231 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:15 636,16 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3036 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
ЄДРПОУ:23316220 Досьє YouControl
Контактна особа:Галата Олександр
Телефон:380639732172
E-mail:3036dnepr@ukr.net
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Лот 1.
3 127 231 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 11-09-2026, 11:19
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

дрова твердолистяної породи

1 055
метр кубічний
Україна Відповідно до документації
по 15-11-2026
03410000-7
Деревина


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 10:00:08
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 10:00:00
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 10:00:00
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 10:00:00
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 10:00:00
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:02-09-2026, 10:00:00
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ