Закупівлю оголошено - 01-09-2026, 17:06. Дата останніх змін - 01-09-2026, 17:06

Банани свіжі; Груші свіжі; Морква свіжа; Огірки свіжі; Перець солодкий свіжий; Помідори (томати) свіжі; Слива свіжа; Цибуля ріпчаста свіжа; Часник свіжий; Яблука свіжі

Банани свіжі; Груші свіжі; Морква свіжа; Огірки свіжі; Перець солодкий свіжий; Помідори (томати) свіжі; Слива свіжа; Цибуля ріпчаста свіжа; Часник сві... Державна закупівля - UA-2026-09-01-010671-a Банани свіжі; Груші свіжі; Морква свіжа; Огірки свіжі; Перець солодкий свіжий; Помідори (томати) свіжі; Слива свіжа; Цибуля ріпчаста свіжа; Часник свіжий; Яблука свіжі від замовника ГУМАНІТАРНИЙ ЛІЦЕЙ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ від 9/1/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-01-010671-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-01-012382-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 17:06
по 04-09-2026, 08:00

1. Поставка товарів, визначених Замовником в заявках здійснюється Постачальником партіями ЩОДНЯ З 7:00 ДО 12:00 ГОДИНИ за адресою навчального закладу та в чіткій відповідності до замовленого Замовником асортименту та кількості. 2. Постачання товару здійснюється спеціалізованими автотранспортними засобами, з дотриманням санітарно-гігієнічних умов зберігання та перевезення для даного виду Товару відповідно до чинного законодавства України.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
101724
101 724 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ГУМАНІТАРНИЙ ЛІЦЕЙ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЄДРПОУ:24145750 Досьє YouControl
Сайт:http://ouz9.com.ua
Контактна особа:Анна Долусова
Телефон:+380501393778
E-mail:prozorro1972@gmail.com
Місцезнаходження:
28008, Україна, Кіровоградська область,місто Олександрія, , просп. Соборний, 82
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Банани свіжі

353
кілограм
28008 , Україна , Кіровоградська область , Олександрія , проспект Соборний, 82 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Ґатунокдругийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 17:01
Колір (на момент реалізації)світло-зеленийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 17:01
Розмір плодівне менше 14 смвід 1 до 1Активна01-09-2026, 17:01
Діаметр плодуне більше 4 смвід 1 до 1Активна01-09-2026, 17:01
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Груші свіжі

187
кілограм
28008 , Україна , Кіровоградська область , Олександрія , проспект Соборний, 82 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганнясередньостиглівід 1 до 1Активна01-09-2026, 17:01
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 17:01
Діаметр плодуне менше 70 ммвід 1 до 1Активна01-09-2026, 17:01
Відповідність ДСТУ 8326ТакАктивна01-09-2026, 17:01
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Морква свіжа

37
кілограм
28008 , Україна , Кіровоградська область , Олександрія , проспект Соборний, 82 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1Активна01-09-2026, 17:01
Відповідність ДСТУ 7035ТакАктивна01-09-2026, 17:01
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Огірки свіжі

370
кілограм
28008 , Україна , Кіровоградська область , Олександрія , проспект Соборний, 82 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна01-09-2026, 17:01
Розмір плодусередньоплідні (до 25 см)від 1 до 1Активна01-09-2026, 17:01
Діаметр плодуне більше 5,5 смвід 1 до 1Активна01-09-2026, 17:01
Відповідність ДСТУ 3247ТакАктивна01-09-2026, 17:01
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Перець солодкий свіжий

265
кілограм
28008 , Україна , Кіровоградська область , Олександрія , проспект Соборний, 82 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортподовженої формивід 1 до 1Активна01-09-2026, 17:01
Розмір плодудовжина не менше 6 смвід 1 до 1Активна01-09-2026, 17:01
Відповідність ДСТУ 2659ТакАктивна01-09-2026, 17:01
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Помідори (томати) свіжі

315
кілограм
28008 , Україна , Кіровоградська область , Олександрія , проспект Соборний, 82 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна01-09-2026, 17:01
Вид плодуокруглівід 1 до 1Активна01-09-2026, 17:01
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна01-09-2026, 17:01
Колірчервонийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 17:01
Відповідність ДСТУ 3246ТакАктивна01-09-2026, 17:01
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Слива свіжа

125
кілограм
28008 , Україна , Кіровоградська область , Олександрія , проспект Соборний, 82 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 17:01
Різновидсередньопліднівід 1 до 1Активна01-09-2026, 17:01
Діаметр плодуне менше 28 ммвід 1 до 1Активна01-09-2026, 17:01
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Цибуля ріпчаста свіжа

70
кілограм
28008 , Україна , Кіровоградська область , Олександрія , проспект Соборний, 82 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 17:01
Найбільший поперечний діаметрвід 5 смвід 1 до 1Активна01-09-2026, 17:01
Характеристики не суперечать ДСТУ 3234ТакАктивна01-09-2026, 17:01
Цибуля ріпчаста ранняНіАктивна01-09-2026, 17:01
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Часник свіжий

3
кілограм
28008 , Україна , Кіровоградська область , Олександрія , проспект Соборний, 82 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 17:01
Розмір цибулин за поперечним діаметромне менше 40 ммвід 1 до 1Активна01-09-2026, 17:01
Відповідність ДСТУ 3233ТакАктивна01-09-2026, 17:01
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Яблука свіжі

410
кілограм
28008 , Україна , Кіровоградська область , Олександрія , проспект Соборний, 82 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганнясередньостиглівід 1Активна01-09-2026, 17:01
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 17:01
Діаметр плоду за найбільшим поперечним діаметромне менше 70 ммвід 1 до 1Активна01-09-2026, 17:01
Видзелені види плодіввід 1 до 1Активна01-09-2026, 17:01
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8133від 1 до 1Активна01-09-2026, 17:01
+ -
Документи
Тип документа: Проект договору
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Проект договору
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 17:01:20
      Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Оголошення про проведення закупівлі
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 17:06:56
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Дата виставлення рахунку
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          1
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 17:01:21
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 17:01:21
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 17:01:21
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 17:01:21
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 17:01:21
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ