Закупівлю оголошено - 01-09-2026, 16:25. Дата останніх змін - 01-09-2026, 16:25

Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами: Ресурс Юніор, НУТРЕН ОПТІМУМ ACB011 Суха суміш з ароматом ванілі, з 4р.400г/ 1865

Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами: Ресурс Юніор, НУТРЕН ОПТІМУМ ACB011 Суха суміш з ароматом ванілі, з 4р.400г/ 1865... Державна закупівля - UA-2026-09-01-009878-a Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами: Ресурс Юніор, НУТРЕН ОПТІМУМ ACB011 Суха суміш з ароматом ванілі, з 4р.400г/ 1865 від замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" Тернопільської міської ради від 9/1/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-01-009878-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-01-012095-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 16:25
по 04-09-2026, 08:00

При формуванні технічних вимог до продукту, який планується закупити, Замовником обов’язково враховуються висновки лікаря для кожного окремо взятого пацієнта, якому закупляється спеціальне харчування. Всі ці призначення містяться в історії хвороби таких пацієнтів. Вони являються обґрунтованою підставою того, що Замовнику необхідна закупівля саме продукції з конкретними технічними вимогами, оскільки саме лікарем призначається спеціальне харчування із тими необхідними характеристиками та розрахунками, які максимально дозволяють забезпечити можливість відновлення функцій, втрачених за рахунок зміненого стану на фоні захворювання. Замовник не має законного права, окрім лікаря, який проводив огляд пацієнта та призначав лікування, замінювати останньому призначені спеціальні продукти харчування (суміші) з конкретно визначеними медичними характеристиками та необхідним розрахунком в тій чи іншій кількості необхідних компонентів у вмісті продукту.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
86625
86 625 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" Тернопільської міської ради
ЄДРПОУ:38645610 Досьє YouControl
Контактна особа:Гасай Юлія
Телефон:380674570237
E-mail:hasaj26@ukr.net
Місцезнаходження:
46025, Україна, Тернопільська область,Тернопіль, ВУЛИЦЯ Василя Костянтина Острозького,будинок 6
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Спеціальне лікувальне харчування, Суха суміш, Від 4х років 400 мл,банка (Ентеральне)

12
штука
46025 , Україна , Тернопільська область , Тернопіль , ВУЛИЦЯ Василя Костянтина Острозького,будинок 6 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип харчуванняЕнтеральневід 1Активна01-09-2026, 16:24
Вікова категоріяВід 4х роківвід 1Активна01-09-2026, 16:24
Форма випускуСуха сумішвід 1Активна01-09-2026, 16:24
Вид пакуванняБанкавід 1Активна01-09-2026, 16:24
Об'єм400грамАктивна01-09-2026, 16:24
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Препарати для ентерального харчування

150
штука
46025 , Україна , Тернопільська область , м. Тернопіль , ВУЛИЦЯ Василя Костянтина Острозького,будинок 6 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Форма випускуСуха сумішвід 1 до 1Активна01-09-2026, 16:24
Тип сумішіПолімернавід 1 до 1Активна01-09-2026, 16:24
Вікова категоріяВід 1го рокувід 1 до 1Активна01-09-2026, 16:24
Тип харчуванняЗондовевід 1 до 1Активна01-09-2026, 16:24
Осмолярність mOsmol/lвід 330 до 330одиницяАктивна01-09-2026, 16:24
Енергетична цінність на 100 млвід 100кілокалоріяАктивна01-09-2026, 16:24
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 16:25:23
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 16:24:51
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 16:25:04
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 16:25:04
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 16:25:04
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 16:25:04
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 16:25:04
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ