Закупівлю оголошено - 01-09-2026, 15:28. Дата останніх змін - 01-09-2026, 15:28

Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, першого сорту, Сливи свіжі, середньоплідні, сорт перший, від 28 мм, Персики свіжі, першого товарного сорту, не менше 50 мм , ДСТУ 7025, Виноград свіжий столовий, першого товарного сорту, ДСТУ 2438, Груші середньостиглі, першого товарного сорту, діаметр не менше 65 мм, Огірки свіжі, тепличні, середньоплідні (до 25см), ДСТУ 3247, Помідори (томати) свіжі рожеві, польові, округлі, ДСТУ 3246, Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035, Цибуля ріпчаста свіжа, першого товарного сорту, від 4 см, ДСТУ 3234, Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037, Перець солодкий свіжий, подовженої форми, ДСТУ 2659, Кріп свіжий, першого товарного сорту, ДСТУ 8624

Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, першого сорту, Сливи свіжі, середньоплідні, сорт перший, від 28 мм, Персики свіжі, першого товарного сор... Державна закупівля - UA-2026-09-01-008022-a Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, першого сорту, Сливи свіжі, середньоплідні, сорт перший, від 28 мм, Персики свіжі, першого товарного сорту, не менше 50 мм , ДСТУ 7025, Виноград свіжий столовий, першого товарного сорту, ДСТУ 2438, Груші середньостиглі, першого товарного сорту, діаметр від замовника Комунальний заклад загальної середньої освіти «Початкова школа № 3 Хмельницької міської ради» від 9/1/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-01-008022-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-01-010002-a
Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
490000
490 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальний заклад загальної середньої освіти «Початкова школа № 3 Хмельницької міської ради»
ЄДРПОУ:25908383 Досьє YouControl
Контактна особа:Холява Антоніна Петрівна
Телефон:+380982459058
E-mail:zakupivli_psh3@ukr.net
Місцезнаходження:
29015, Україна, Хмельницька область,Хмельницький, проспект Миру, 76/6
0
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 15:28
по 04-09-2026, 09:00

Поставка Товару здійснюється дрібними партіями протягом строку дії Договору відповідно до заявок Замовника, орієнтовно 1–2 рази на тиждень, з 7:00 – 10:00 год., ранку

+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, першого сорту

1 500
кілограм
29015 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , проспект Миру, 76/6 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна01-09-2026, 15:15
Діаметр плодуне менше 5 смвід 1 до 1Активна01-09-2026, 15:15
Сортпершийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 15:15
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна01-09-2026, 15:15
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна01-09-2026, 15:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Сливи свіжі, середньоплідні, сорт перший, від 28 мм

300
кілограм
29015 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , проспект Миру, 76/6 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортпершийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 15:15
Різновидсередньопліднівід 1 до 1Активна01-09-2026, 15:15
Діаметр плодуне менше 28 ммвід 1 до 1Активна01-09-2026, 15:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Персики свіжі, першого товарного сорту, не менше 50 мм , ДСТУ 7025

300
кілограм
29015 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , проспект Миру, 76/6 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видперсикивід 1 до 1Активна01-09-2026, 15:15
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 15:15
Розмір плоду за поперечним діаметромне менше 50 ммвід 1 до 1Активна01-09-2026, 15:15
Відповідність ДСТУ 7025ТакАктивна01-09-2026, 15:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Виноград свіжий столовий, першого товарного сорту, ДСТУ 2438

550
кілограм
29015 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , проспект Миру, 76/6 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 15:15
Відповідність ДСТУ 2438ТакАктивна01-09-2026, 15:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Груші середньостиглі, першого товарного сорту, діаметр не менше 65 мм

500
кілограм
29015 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , проспект Миру, 76/6 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганнясередньостиглівід 1 до 1Активна01-09-2026, 15:15
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 15:15
Діаметр плодуне менше 65 ммвід 1 до 1Активна01-09-2026, 15:15
Відповідність ДСТУ 8326ТакАктивна01-09-2026, 15:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Огірки свіжі, тепличні, середньоплідні (до 25см), ДСТУ 3247

500
кілограм
29015 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , проспект Миру, 76/6 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуваннятепличнівід 1 до 1Активна01-09-2026, 15:15
Розмір плодусередньоплідні (до 25 см)від 1 до 1Активна01-09-2026, 15:15
Діаметр плодуне більше 5,5 смвід 1 до 1Активна01-09-2026, 15:15
Відповідність ДСТУ 3247ТакАктивна01-09-2026, 15:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Помідори (томати) свіжі рожеві, польові, округлі, ДСТУ 3246

650
кілограм
29015 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , проспект Миру, 76/6 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна01-09-2026, 15:15
Вид плодуокруглівід 1 до 1Активна01-09-2026, 15:15
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна01-09-2026, 15:15
Коліррожевийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 15:15
Відповідність ДСТУ 3246ТакАктивна01-09-2026, 15:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035

3 500
кілограм
29015 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , проспект Миру, 76/6 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1Активна01-09-2026, 15:15
Відповідність ДСТУ 7035ТакАктивна01-09-2026, 15:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Цибуля ріпчаста свіжа, першого товарного сорту, від 4 см, ДСТУ 3234

1 200
кілограм
29015 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , проспект Миру, 76/6 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 15:15
Найбільший поперечний діаметрвід 4 смвід 1 до 1Активна01-09-2026, 15:15
Характеристики не суперечать ДСТУ 3234ТакАктивна01-09-2026, 15:15
Цибуля ріпчаста ранняНіАктивна01-09-2026, 15:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037

3 500
кілограм
29015 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , проспект Миру, 76/6 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 15:15
Строк достиганняпізньостиглавід 1 до 1Активна01-09-2026, 15:15
Відповідність ДСТУ 7037ТакАктивна01-09-2026, 15:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Перець солодкий свіжий, подовженої форми, ДСТУ 2659

400
кілограм
29015 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , проспект Миру, 76/6 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортподовженої формивід 1 до 1Активна01-09-2026, 15:15
Розмір плодудовжина не менше 6 смвід 1 до 1Активна01-09-2026, 15:15
Відповідність ДСТУ 2659ТакАктивна01-09-2026, 15:15
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Кріп свіжий, першого товарного сорту, ДСТУ 8624

40
кілограм
29015 , Україна , Хмельницька область , Хмельницький , проспект Миру, 76/6 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 15:15
Довжина рослинне менше 10 смвід 1 до 1Активна01-09-2026, 15:15
Відповідність ДСТУ 8624ТакАктивна01-09-2026, 15:15
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 15:28:14
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 15:15:58
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          1
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 15:15:55
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 15:15:55
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 15:15:55
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 15:15:55
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 15:15:55
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ