Закупівлю оголошено - 01-09-2026, 14:16. Дата останніх змін - 01-09-2026, 14:16

Буряк столовий; Морква свіжа; Цибуля ріпчаста свіжа; Капуста білоголова свіжа; Банани свіжі; Апельсини свіжі; Яблука свіжі; Лимони свіжі; Огірки свіжі; Помідори (томати) свіжі

Буряк столовий; Морква свіжа; Цибуля ріпчаста свіжа; Капуста білоголова свіжа; Банани свіжі; Апельсини свіжі; Яблука свіжі; Лимони свіжі; Огірки свіжі... Державна закупівля - UA-2026-09-01-006311-a Буряк столовий; Морква свіжа; Цибуля ріпчаста свіжа; Капуста білоголова свіжа; Банани свіжі; Апельсини свіжі; Яблука свіжі; Лимони свіжі; Огірки свіжі; Помідори (томати) свіжі від замовника Відділ освіти, культури, молоді та спорту Рукшинської сільської ради Дністровського району Чернівецької області від 9/1/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-01-006311-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-01-007375-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 14:16
по 04-09-2026, 10:00

Поставка Товару за Договором здійснюється транспортом Постачальника, який відповідає санітарним вимогам, за вимогою (заявкою) Замовника. Товар постачається окремими партіями протягом загального строку поставки товару за заявками Замовника. Поставка кожної партії товару здійснюється протягом 5 (п’ятьох) робочих днів з дати отримання заявки від Замовника

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
309860
309 860 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Відділ освіти, культури, молоді та спорту Рукшинської сільської ради Дністровського району Чернівецької області
ЄДРПОУ:44637638 Досьє YouControl
Контактна особа:Тетяна Гермаківська
Телефон:+380501415989
E-mail:rukschyn-osvita@ukr.net
Місцезнаходження:
60030, Україна, Чернівецька область,Дністровський р-н, село Рукшин, вулиця Головна, 35а
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Буряк столовий

1 350
кілограм
60030 , Україна , Чернівецька область , село Рукшин , Головна, 35а ,
з 04-09-2026 по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:14
Діаметр коренеплоду5-10 смвід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:14
Відповідність ДСТУ 7033ТакАктивна01-09-2026, 14:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Морква свіжа

1 350
кілограм
60030 , Україна , Чернівецька область , село Рукшин , Головна, 35а ,
з 04-09-2026 по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1Активна01-09-2026, 14:14
Відповідність ДСТУ 7035ТакАктивна01-09-2026, 14:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Цибуля ріпчаста свіжа

1 150
кілограм
60030 , Україна , Чернівецька область , село Рукшин , Головна, 35а ,
з 04-09-2026 по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:14
Найбільший поперечний діаметрвід 5 смвід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:14
Характеристики не суперечать ДСТУ 3234ТакАктивна01-09-2026, 14:14
Цибуля ріпчаста ранняНіАктивна01-09-2026, 14:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Капуста білоголова свіжа

2 650
кілограм
60030 , Україна , Чернівецька область , село Рукшин , Головна, 35а ,
з 04-09-2026 по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:14
Строк достиганняпізньостиглавід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:14
Відповідність ДСТУ 7037ТакАктивна01-09-2026, 14:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Банани свіжі

820
кілограм
60030 , Україна , Чернівецька область , село Рукшин , Головна, 35а ,
з 04-09-2026 по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Ґатунокдругийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:14
Колір (на момент реалізації)світло-зеленийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:14
Розмір плодівне менше 14 смвід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:14
Діаметр плодуне більше 4 смвід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Апельсини свіжі

620
кілограм
60030 , Україна , Чернівецька область , село Рукшин , Головна, 35а ,
з 04-09-2026 по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:14
Діаметр плодуне менше 5 смвід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:14
Сортвищийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:14
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна01-09-2026, 14:14
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна01-09-2026, 14:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Яблука свіжі

516
кілограм
60030 , Україна , Чернівецька область , село Рукшин , Головна, 35а ,
з 04-09-2026 по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганняпізньостиглівід 1Активна01-09-2026, 14:14
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:14
Діаметр плоду за найбільшим поперечним діаметромне менше 70 ммвід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:14
Видрожеві види плодіввід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:14
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8133від 1 до 1Активна01-09-2026, 14:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Лимони свіжі

20
кілограм
60030 , Україна , Чернівецька область , село Рукшин , Головна, 35а ,
з 04-09-2026 по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-зеленого до жовтоговід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:14
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:14
Сортвищийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:14
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна01-09-2026, 14:14
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна01-09-2026, 14:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Огірки свіжі

300
кілограм
60030 , Україна , Чернівецька область , село Рукшин , Головна, 35а ,
з 04-09-2026 по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:14
Розмір плодукороткоплідні (до 14 см)від 1 до 1Активна01-09-2026, 14:14
Діаметр плодуне більше 5,5 смвід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:14
Відповідність ДСТУ 3247ТакАктивна01-09-2026, 14:14
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Помідори (томати) свіжі

300
кілограм
60030 , Україна , Чернівецька область , село Рукшин , Головна, 35а ,
з 04-09-2026 по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:14
Вид плодуокруглівід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:14
Діаметр плодуне менше 3 смвід 1 до 1Активна01-09-2026, 14:14
Відповідність ДСТУ 3246ТакАктивна01-09-2026, 14:14
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 14:16:00
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 14:14:23
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          . Розрахунки проводяться шляхом оплати Замовником, після пред’явлення Постачальником накладних на оплату Товару - протягом 7 (семи) робочих днів.

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          7
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 14:14:24
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 14:14:24
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 14:14:24
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 14:14:24
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 14:14:24
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ