Закупівлю оголошено - 01-09-2026, 12:29. Дата останніх змін - 01-09-2026, 12:30

Кінза свіжа, довжина листя від кореневої шийки не менше 10см, ДСТУ 2642 Щавель свіжий першого товарного сорту, ДСТУ 8472 Цибуля зелена свіжа, ДСТУ 6011 Кріп свіжий першого товарного сорту, ДСТУ 8624 Рукола свіжа, довжина основної маси листків не менше 10см, ДСТУ 9075

Кінза свіжа, довжина листя від кореневої шийки не менше 10см, ДСТУ 2642 Щавель свіжий першого товарного сорту, ДСТУ 8472 Цибуля зелена свіжа, ДСТУ 601... Державна закупівля - UA-2026-09-01-004422-a Кінза свіжа, довжина листя від кореневої шийки не менше 10см, ДСТУ 2642 Щавель свіжий першого товарного сорту, ДСТУ 8472 Цибуля зелена свіжа, ДСТУ 6011 Кріп свіжий першого товарного сорту, ДСТУ 8624 Рукола свіжа, довжина основної маси листків не менше 10см, ДСТУ 9075 від замовника ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3039 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ від 9/1/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-01-004422-a / на ProZorro / на DoZorro
Період уточнень
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 12:29
по 07-09-2026, 13:00
Відсутній
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 07-09-2026, 13:00
по 10-09-2026, 13:00
Аукціон Період аукціонів
Очікується
з 11-09-2026, 14:24

Закупівля проводиться відповідно до пункту 8 Особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1275.

Спрощена закупівля
Статус:Період уточнень
Бюджет:
95814
95 814 UAH (з ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Мінімальний крок аукціону:479,07 UAH
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Розгляд пропозицій:Поступовий
Мінімальна кількість пропозицій:1
Наявність прекваліфікації:Ні
Замовник:ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3039 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
ЄДРПОУ:23313925 Досьє YouControl
Контактна особа:Ольга Левицька
Телефон:380635710201
E-mail:tender3039@ngu.gov.ua
Місцезнаходження:
Україна
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Активний
Кінза свіжа, довжина листя від ...
95 814 UAH (з ПДВ)
Аукціон очікується з Аукціон очікується з Аукціон триває з Аукціон відбувся 11-09-2026, 14:24
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Кінза свіжа, довжина листя від кореневої шийки не менше 10см, ДСТУ 2642

36
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 28-09-2026
03220000-9
Овочі, фрукти та горіхи


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Щавель свіжий першого товарного сорту, ДСТУ 8472

240
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 28-09-2026
03220000-9
Овочі, фрукти та горіхи


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Цибуля зелена свіжа, ДСТУ 6011

30
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 28-09-2026
03220000-9
Овочі, фрукти та горіхи


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Кріп свіжий першого товарного сорту, ДСТУ 8624

300
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 28-09-2026
03220000-9
Овочі, фрукти та горіхи


Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Строк поставки/виконання робіт/надання послуг:Класифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Рукола свіжа, довжина основної маси листків не менше 10см, ДСТУ 9075

36
кілограм
Україна Відповідно до документації
по 28-09-2026
03220000-9
Овочі, фрукти та горіхи


+-
Пропозиції
+ -
Документи тендеру
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 12:30:12
      Тип документа: Тендерна документація
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Тендерна документація
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 12:29:57
          Тип документа: Проект договору
            Файл
            Тип
            Приватність
            Стан
            Дата та час
            Дії
            Проект договору
            публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 12:29:57
              ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ