Закупівлю оголошено - 01-09-2026, 11:46. Дата останніх змін - 01-09-2026, 11:46

Буряк столовий, морква свіжа, цибуля ріпчаста свіжа, капуста білоголова свіжа, часник свіжий, яблука свіжі, апельсини свіжі, банани свіжі, лимони свіжі, мандарини свіжі, сливи свіжі, груші свіжі

Буряк столовий, морква свіжа, цибуля ріпчаста свіжа, капуста білоголова свіжа, часник свіжий, яблука свіжі, апельсини свіжі, банани свіжі, лимони свіж... Державна закупівля - UA-2026-09-01-003362-a Буряк столовий, морква свіжа, цибуля ріпчаста свіжа, капуста білоголова свіжа, часник свіжий, яблука свіжі, апельсини свіжі, банани свіжі, лимони свіжі, мандарини свіжі, сливи свіжі, груші свіжі від замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ ТА СПОРТУ ЄЛАНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ від 9/1/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-01-003362-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-01-003627-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 11:46
по 04-09-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
149125
149 125 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ВІДДІЛ ОСВІТИ ТА СПОРТУ ЄЛАНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:44045098 Досьє YouControl
Контактна особа:Тімченко Ренат Юрійович
Телефон:380935268360
E-mail:timcenkorenat54@ukr.net
Місцезнаходження:
55501, Україна, Миколаївська область,Єланецький р-н, селище міського типу Єланець(з), вулиця Паркова, будинок 15А
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Буряк столовий

600
кілограм
Україна , Миколаївська область ,
по 30-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Діаметр коренеплоду5-10 смвід 1 до 1Активна01-09-2026, 11:40
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 11:40
Відповідність ДСТУ 7033ТакАктивна01-09-2026, 11:40
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Морква свіжа

700
кілограм
Україна , Миколаївська область ,
по 30-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 11:40
Відповідність ДСТУ 7035ТакАктивна01-09-2026, 11:40
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Цибуля ріпчаста свіжа

500
кілограм
Україна , Миколаївська область ,
по 30-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 11:40
Найбільший поперечний діаметрвід 5 смвід 1 до 1Активна01-09-2026, 11:40
Цибуля ріпчаста ранняТак, НіАктивна01-09-2026, 11:40
Характеристики не суперечать ДСТУ 3234ТакАктивна01-09-2026, 11:40
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Капуста білоголова свіжа

700
кілограм
Україна , Миколаївська область ,
по 30-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 11:40
Строк достиганнясередньостиглавід 1 до 1Активна01-09-2026, 11:40
Відповідність ДСТУ 7037ТакАктивна01-09-2026, 11:40
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Часник свіжий

5
кілограм
Україна , Миколаївська область ,
по 30-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 11:40
Розмір цибулин за поперечним діаметромне менше 40 ммвід 1 до 1Активна01-09-2026, 11:40
Відповідність ДСТУ 3233ТакАктивна01-09-2026, 11:40
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Яблука свіжі

400
кілограм
Україна , Миколаївська область ,
по 30-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганняпізньостиглівід 1 до 1Активна01-09-2026, 11:40
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 11:40
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8133від 1 до 1Активна01-09-2026, 11:40
Видрожеві види плодіввід 1 до 1Активна01-09-2026, 11:40
Діаметр плоду за найбільшим поперечним діаметромне менше 70 ммвід 1 до 1Активна01-09-2026, 11:40
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Апельсини свіжі

50
кілограм
Україна , Миколаївська область ,
по 30-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 11:40
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна01-09-2026, 11:40
Діаметр плодуне менше 5 смвід 1 до 1Активна01-09-2026, 11:40
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна01-09-2026, 11:40
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна01-09-2026, 11:40
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Банани свіжі

250
кілограм
Україна , Миколаївська область ,
по 30-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Розмір плодівне менше 14 смвід 1 до 1Активна01-09-2026, 11:40
Діаметр плодуне більше 4 смвід 1 до 1Активна01-09-2026, 11:40
Ґатунокдругийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 11:40
Колір (на момент реалізації)світло-зеленийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 11:40
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Лимони свіжі

15
кілограм
Україна , Миколаївська область ,
по 30-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 11:40
Колір (на момент реалізації)від світло-зеленого до жовтоговід 1 до 1Активна01-09-2026, 11:40
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна01-09-2026, 11:40
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна01-09-2026, 11:40
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна01-09-2026, 11:40
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Мандарини свіжі

30
кілограм
Україна , Миколаївська область ,
по 30-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Діаметр плодуне менше 3,8 смвід 1 до 1Активна01-09-2026, 11:40
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна01-09-2026, 11:40
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна01-09-2026, 11:40
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Слива свіжа

100
кілограм
Україна , Миколаївська область ,
по 30-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Діаметр плодуне менше 28 ммвід 1 до 1Активна01-09-2026, 11:40
Різновидсередньопліднівід 1 до 1Активна01-09-2026, 11:40
Сортпершийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 11:40
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Груші свіжі

100
кілограм
Україна , Миколаївська область ,
по 30-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Діаметр плодуне менше 65 ммвід 1 до 1Активна01-09-2026, 11:40
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 11:40
Термін достиганнясередньостиглівід 1 до 1Активна01-09-2026, 11:40
Відповідність ДСТУ 8326ТакАктивна01-09-2026, 11:40
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 11:46:46
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 11:46:13
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Періодичність завезення продуктів харчування здійснюється Постачальником згідно до заявки Замовника (відповідальні особи кожного закладу освіти) не менше 2 разів на тиждень в робочі дні. Заявки подаються електронною поштою, факсом або телефоном. Графік постачання товарів (місце, строки, умови, періо ... Більше

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          2
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 11:46:20
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 11:46:20
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 11:46:20
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 11:46:20
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 11:46:20
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ