Закупівлю оголошено - 01-09-2026, 10:22. Дата останніх змін - 01-09-2026, 10:22

Оброблені фрукти і овочі, за кодом ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі

Оброблені фрукти і овочі, за кодом ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі... Державна закупівля - UA-2026-09-01-001586-a Оброблені фрукти і овочі, за кодом ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі від замовника Відділ освіти, молоді та спорту Дубов'язівської селищної ради від 9/1/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-01-001586-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-09-01-001410-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 10:22
по 04-09-2026, 00:00

Постачальник поданням пропозиції підтверджує, що країною походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
60145
60 145 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Відділ освіти, молоді та спорту Дубов'язівської селищної ради
ЄДРПОУ:41848402 Досьє YouControl
Сайт:https://dbv-gromada.gov.ua/
Контактна особа:Олена Порохня
Телефон:+380967950624
E-mail:zakupivli_osvita@ukr.net
Місцезнаходження:
41655, Україна, Сумська область,Конотопський район, с-ще Дубов'язівка, вул. В.Глуховця, 8
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Паста томатна 25% без солі, 300-500г

100
кілограм
41655 , Україна , Сумська область , Дубов'язівка , В. Глуховця, 8 Підпорядковані заклади освіти ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Фасуваннябанка склянавід 1 до 1Активна01-09-2026, 10:21
Характеристики не суперечать ДСТУ 5081таквід 1 до 1Активна01-09-2026, 10:21
Масова частка сухих речовин25відсотокАктивна01-09-2026, 10:21
Маса неттовід 300 до 500грамАктивна01-09-2026, 10:21
Сіль у складі продуктуНіАктивна01-09-2026, 10:21
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Cуміш сухофруктів, ДСТУ 8494

100
кілограм
41655 , Україна , Сумська область , Дубов'язівка , В. Глуховця, 8 Підпорядковані заклади освіти ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид сушених фруктівсуміш сухофруктіввід 1 до 1Активна01-09-2026, 10:21
Відповідність ДСТУДСТУ 8494від 1 до 1Активна01-09-2026, 10:21
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Горошок зелений заморожений

60
кілограм
41655 , Україна , Сумська область , Дубов'язівка , В. Глуховця, 8 Підпорядковані заклади освіти ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид продуктугорошок зеленийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 10:21
Тип обробкишвидка заморозкавід 1 до 1Активна01-09-2026, 10:21
Характеристики не суперечать ДСТУ 8636таквід 1 до 1Активна01-09-2026, 10:21
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Суміш фруктово-ягідна, заморожена

200
кілограм
41655 , Україна , Сумська область , Дубов'язівка , В. Глуховця, 8 Підпорядковані заклади освіти ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид замороженого продуктусуміш фруктово-ягіднавід 1 до 1Активна01-09-2026, 10:21
Тип обробкишвидка заморозкавід 1 до 1Активна01-09-2026, 10:21
Характеристики не суперечать ДСТУ 4837таквід 1 до 1Активна01-09-2026, 10:21
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Родзинки сушені жовтого кольору, сорт вищий, розмір середній

10
кілограм
41655 , Україна , Сумська область , Дубов'язівка , В. Глуховця, 8 Підпорядковані заклади освіти ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 10:21
Розмірсереднійвід 1 до 1Активна01-09-2026, 10:21
Коліржовтийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 10:21
Наявність кісточкиНіАктивна01-09-2026, 10:21
Наявність плодоніжкиНіАктивна01-09-2026, 10:21
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Чорнослив сушений, без кісточки, сорт вищий, розмір середній

15
кілограм
41655 , Україна , Сумська область , Дубов'язівка , В. Глуховця, 8 Підпорядковані заклади освіти ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 10:21
Розмірсереднійвід 1 до 1Активна01-09-2026, 10:21
Наявність кісточкиНіАктивна01-09-2026, 10:21
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 10:22:32
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 10:21:40
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          7
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 10:21:41
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 10:21:41
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 10:21:41
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 10:21:41
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 10:21:41
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ