Закупівлю оголошено - 01-09-2026, 00:08. Дата останніх змін - 01-09-2026, 00:08

Cуміш сухофруктів, ДСТУ 8494; Горошок зелений с\м; Кукурудза с/м; Вишня без кісточки заморожена; Родзинки сушені жовтого кольору, сорт перший; Паста томатна 25% з сіллю, сорт перший, ДСТУ 5081, банка скляна.

Cуміш сухофруктів, ДСТУ 8494; Горошок зелений с\м; Кукурудза с/м; Вишня без кісточки заморожена; Родзинки сушені жовтого кольору, сорт перший; Паста т... Державна закупівля - UA-2026-09-01-000011-a Cуміш сухофруктів, ДСТУ 8494; Горошок зелений с\м; Кукурудза с/м; Вишня без кісточки заморожена; Родзинки сушені жовтого кольору, сорт перший; Паста томатна 25% з сіллю, сорт перший, ДСТУ 5081, банка скляна. від замовника Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-09-01-000011-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-31-016319-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 01-09-2026, 00:08
по 04-09-2026, 08:00

Закупівля з використанням електронного каталогу шляхом запиту пропозицій постачальників/ Закупівля здійснюється відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі» та Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених ЗУ “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (пункт 11-2). Фактом подання пропозиції учасник підтверджує, що запропонований товар не є походженням з Російської Федерації\Республіки Білорусь\Ісламської Республіки Іран.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
366455.2
366 455,20 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
ЄДРПОУ:25889776 Досьє YouControl
Контактна особа:Рудьєва Олександра Ігорівна
Телефон:+380775551000
E-mail:sasha.rudeva@gmail.com
Місцезнаходження:
31100, Україна, Хмельницька область,місто Старокостянтинів, вулиця Ессенська 2 блок 5
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Cуміш сухофруктів, ДСТУ 8494

738
кілограм
31100 , Україна , Хмельницька область , місто Старокостянтинів , вулиця Ессенська 2 блок 5 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид сушених фруктівсуміш сухофруктіввід 1 до 1Активна01-09-2026, 00:04
Відповідність ДСТУДСТУ 8494від 1 до 1Активна01-09-2026, 00:04
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Горошок зелений заморожений

186
кілограм
31100 , Україна , Хмельницька область , місто Старокостянтинів , вулиця Ессенська 2 блок 5 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид продуктугорошок зеленийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 00:04
Тип обробкишвидка заморозкавід 1 до 1Активна01-09-2026, 00:04
Характеристики не суперечать ДСТУ 8636таквід 1 до 1Активна01-09-2026, 00:04
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Кукурудза зерно заморожена

118
кілограм
31100 , Україна , Хмельницька область , місто Старокостянтинів , вулиця Ессенська 2 блок 5 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид продуктукукурудзавід 1 до 1Активна01-09-2026, 00:04
Тип обробкишвидка заморозкавід 1 до 1Активна01-09-2026, 00:04
Назва продуктукукурудза зерновід 1 до 1Активна01-09-2026, 00:04
Характеристики не суперечать ДСТУ 8636таквід 1 до 1Активна01-09-2026, 00:04
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Вишня без кісточки заморожена

574
кілограм
31100 , Україна , Хмельницька область , місто Старокостянтинів , вулиця Ессенська 2 блок 5 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид замороженого продуктувишнявід 1 до 1Активна01-09-2026, 00:04
Тип обробкишвидка заморозкавід 1 до 1Активна01-09-2026, 00:04
Назва продуктувишня без кісточкивід 1 до 1Активна01-09-2026, 00:04
Характеристики не суперечать ДСТУ 4837таквід 1 до 1Активна01-09-2026, 00:04
Наявність кісточкиНіАктивна01-09-2026, 00:04
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Родзинки сушені жовтого кольору, сорт перший, розмір дрібний

130
кілограм
31100 , Україна , Хмельницька область , місто Старокостянтинів , вулиця Ессенська 2 блок 5 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортпершийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 00:04
Розмірдрібнийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 00:04
Коліржовтийвід 1 до 1Активна01-09-2026, 00:04
Наявність кісточкиНіАктивна01-09-2026, 00:04
Наявність плодоніжкиНіАктивна01-09-2026, 00:04
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Паста томатна 25% з сіллю, 300-500г

272,32
кілограм
31100 , Україна , Хмельницька область , місто Старокостянтинів , вулиця Ессенська 2 блок 5 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Фасуваннябанка склянавід 1 до 1Активна01-09-2026, 00:04
Характеристики не суперечать ДСТУ 5081таквід 1 до 1Активна01-09-2026, 00:04
Масова частка сухих речовин25відсотокАктивна01-09-2026, 00:04
Маса неттовід 300 до 500грамАктивна01-09-2026, 00:04
Сіль у складі продуктуТакАктивна01-09-2026, 00:04
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 00:07:51
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:01-09-2026, 00:04:54
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          30
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 00:04:52
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 00:04:52
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 00:04:52
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 00:04:52
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 01-09-2026, 00:04:52
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ