Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 23:58. Дата останніх змін - 31-08-2026, 23:58

Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033; Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035; Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037; Капуста пекінська, свіжа, першого товарного сорту; Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234; Помідори (томати) свіжі рожеві, польові, великоплідні, ДСТУ 3246; Огірки свіжі, польові, середньоплідні (до 25см), ДСТУ 3247; Перець солодкий свіжий, округлої форми, ДСТУ 2659; Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, вищого сорту; Банани свіжі, ґатунок перший, зелені, від 20 см, діаметр плоду не більше 4 см; Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, вищого сорту; Мандарини свіжі, діаметр плоду не менше 3,8 см; Яблука свіжі, пізньостиглі, вищого товарного сорту, зелені види плодів, ДСТУ 8133; Груші пізньостиглі, вищого товарного сорту, діаметр не менше 70 мм; Сливи свіжі, середньоплідні, сорт вищий, від 28 мм; Виноград свіжий столовий, першого товарного сорту, ДСТУ 2438

Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033; Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035; Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, ... Державна закупівля - UA-2026-08-31-013657-a Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033; Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035; Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037; Капуста пекінська, свіжа, першого товарного сорту; Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ від замовника Ліцей №3 м. Хмільника Вінницької області від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-013657-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-31-015948-a
Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
306940
306 940 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Ліцей №3 м. Хмільника Вінницької області
ЄДРПОУ:26244917 Досьє YouControl
Контактна особа:Тетяна Шутяк
Телефон:+380980793301
E-mail:shutiaktpwork@gmail.com
Місцезнаходження:
22000, Україна, Вінницька область,Хмільницький р-н, місто Хмільник, вул.Лук'яненка Левка будинок 3
0
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 23:58
по 03-09-2026, 06:00

Постачальник здійснює поставку Товару окремими партіями згідно з заявкою Замовника один раз в тиждень з 7:30 до 8:30 год., в робочі дні. Обсяг кожної партії визначається Замовником залежно від фактичної потреби. Партією Товару за Договором вважається поставка Товару в обсязі, що визначений за кожною окремою заявкою Замовника.

+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033

500
кілограм
22000 , Україна , Вінницька область , м. Хмільник , Лук'яненка Левка, будинок 3 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 23:10
Діаметр коренеплоду5-10 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 23:10
Відповідність ДСТУ 7033ТакАктивна31-08-2026, 23:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035

500
кілограм
22000 , Україна , Вінницька область , м. Хмільник , Лук'яненка Левка, будинок 3 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1Активна31-08-2026, 23:10
Відповідність ДСТУ 7035ТакАктивна31-08-2026, 23:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037

500
кілограм
22000 , Україна , Вінницька область , м. Хмільник , Лук'яненка Левка, будинок 3 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 23:10
Строк достиганняпізньостиглавід 1 до 1Активна31-08-2026, 23:10
Відповідність ДСТУ 7037ТакАктивна31-08-2026, 23:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Капуста пекінська, свіжа, першого товарного сорту

500
кілограм
22000 , Україна , Вінницька область , м. Хмільник , Лук'яненка Левка, будинок 3 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 23:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234

450
кілограм
22000 , Україна , Вінницька область , м. Хмільник , Лук'яненка Левка, будинок 3 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 23:10
Найбільший поперечний діаметрвід 5 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 23:10
Характеристики не суперечать ДСТУ 3234ТакАктивна31-08-2026, 23:10
Цибуля ріпчаста ранняНіАктивна31-08-2026, 23:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Помідори (томати) свіжі рожеві, польові, великоплідні, ДСТУ 3246

400
кілограм
22000 , Україна , Вінницька область , м. Хмільник , Лук'яненка Левка, будинок 3 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна31-08-2026, 23:10
Вид плодувеликопліднівід 1 до 1Активна31-08-2026, 23:10
Діаметр плодуне менше 6 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 23:10
Коліррожевийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 23:10
Відповідність ДСТУ 3246ТакАктивна31-08-2026, 23:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Огірки свіжі, польові, середньоплідні (до 25см), ДСТУ 3247

300
кілограм
22000 , Україна , Вінницька область , м. Хмільник , Лук'яненка Левка, будинок 3 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна31-08-2026, 23:10
Розмір плодусередньоплідні (до 25 см)від 1 до 1Активна31-08-2026, 23:10
Діаметр плодуне більше 5,5 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 23:10
Відповідність ДСТУ 3247ТакАктивна31-08-2026, 23:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Перець солодкий свіжий, округлої форми, ДСТУ 2659

100
кілограм
22000 , Україна , Вінницька область , м. Хмільник , Лук'яненка Левка, будинок 3 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортокруглої формивід 1 до 1Активна31-08-2026, 23:10
Розмір плодудіаметр не менше 4 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 23:10
Відповідність ДСТУ 2659ТакАктивна31-08-2026, 23:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, вищого сорту

50
кілограм
22000 , Україна , Вінницька область , м. Хмільник , Лук'яненка Левка, будинок 3 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-зеленого до жовтоговід 1 до 1Активна31-08-2026, 23:10
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 23:10
Сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 23:10
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна31-08-2026, 23:10
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна31-08-2026, 23:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Банани свіжі, ґатунок перший, зелені, від 20 см, діаметр плоду не більше 4 см

400
кілограм
22000 , Україна , Вінницька область , м. Хмільник , Лук'яненка Левка, будинок 3 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Ґатунокпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 23:10
Колір (на момент реалізації)зеленийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 23:10
Розмір плодівне менше 20 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 23:10
Діаметр плодуне більше 4 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 23:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, вищого сорту

500
кілограм
22000 , Україна , Вінницька область , м. Хмільник , Лук'яненка Левка, будинок 3 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна31-08-2026, 23:10
Діаметр плодуне менше 5 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 23:10
Сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 23:10
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна31-08-2026, 23:10
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна31-08-2026, 23:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Мандарини свіжі, діаметр плоду не менше 3,8 см

100
кілограм
22000 , Україна , Вінницька область , м. Хмільник , Лук'яненка Левка, будинок 3 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна31-08-2026, 23:10
Діаметр плодуне менше 3,8 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 23:10
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна31-08-2026, 23:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Яблука свіжі, пізньостиглі, вищого товарного сорту, зелені види плодів, ДСТУ 8133

600
кілограм
22000 , Україна , Вінницька область , м. Хмільник , Лук'яненка Левка, будинок 3 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганняпізньостиглівід 1 до 1Активна31-08-2026, 23:10
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 23:10
Діаметр плоду за найбільшим поперечним діаметромне менше 70 ммвід 1 до 1Активна31-08-2026, 23:10
Видзелені види плодіввід 1 до 1Активна31-08-2026, 23:10
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8133від 1 до 1Активна31-08-2026, 23:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Груші пізньостиглі, вищого товарного сорту, діаметр не менше 70 мм

200
кілограм
22000 , Україна , Вінницька область , м. Хмільник , Лук'яненка Левка, будинок 3 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганняпізньостиглівід 1 до 1Активна31-08-2026, 23:10
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 23:10
Діаметр плодуне менше 70 ммвід 1 до 1Активна31-08-2026, 23:10
Відповідність ДСТУ 8326ТакАктивна31-08-2026, 23:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Сливи свіжі, середньоплідні, сорт вищий, від 28 мм

300
кілограм
22000 , Україна , Вінницька область , м. Хмільник , Лук'яненка Левка, будинок 3 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 23:10
Різновидсередньопліднівід 1 до 1Активна31-08-2026, 23:10
Діаметр плодуне менше 28 ммвід 1 до 1Активна31-08-2026, 23:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Виноград свіжий столовий, першого товарного сорту, ДСТУ 2438

150
кілограм
22000 , Україна , Вінницька область , м. Хмільник , Лук'яненка Левка, будинок 3 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 23:10
Відповідність ДСТУ 2438ТакАктивна31-08-2026, 23:10
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 23:58:54
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 23:10:32
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Розрахунки за поставлений товар проводяться шляхом оплати Замовником після пред’явлення Постачальником рахунка на оплату. До рахунка додаються: накладна. Замовник здійснює оплату за поставлений товар в національній валюті України в безготівковій формі шляхом перерахування коштів на розрахунковий рах ... Більше

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Постачальник здійснює поставку Товару окремими партіями згідно з заявкою Замовника один раз в тиждень з 7:30 до 8:30 год., в робочі дні. Обсяг кожної партії визначається Замовником залежно від фактичної потреби. Партією Товару за Договором.

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 23:10:33
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 23:10:33
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 23:10:33
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 23:10:33
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 23:10:33
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ