Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 17:34. Дата останніх змін - 31-08-2026, 17:34

Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033; Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234; Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035; Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037; Перець солодкий свіжий, подовженої форми, ДСТУ 2659; Огірки свіжі, тепличні, короткоплідні (до 14см), ДСТУ 3247; Помідори (томати) свіжі, тепличні, округлі, ДСТУ 3246; Кріп свіжий, першого товарного сорту, ДСТУ 8624; Петрушка молода свіжа, листкова, ДСТУ 6010; Часник свіжий, вищого товарного сорту, ДСТУ 3233; Яблука свіжі, середньостиглі, вищого товарного сорту, рожеві види плодів, ДСТУ 8133; Груші пізньостиглі, вищого товарного сорту, діаметр не менше 70 мм; Сливи свіжі, великоплідні, сорт вищий, від 35 мм; Виноград свіжий столовий, першого товарного сорту, ДСТУ 2438; Банани свіжі, ґатунок другий, світло-зелені, від 14 см, діаметр плоду не більше 4 см; Мандарини свіжі, діаметр плоду не менше 3,8 см; Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, вищого сорту; Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, вищого сорту

Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033; Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234; Морква свіжа, першого ... Державна закупівля - UA-2026-08-31-011698-a Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033; Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234; Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035; Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037; Перець солодкий свіжий, подовженої форми, від замовника ДУБЕЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-011698-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-31-013035-a
Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
2023555
2 023 555 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ДУБЕЧНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ЄДРПОУ:04332940 Досьє YouControl
Контактна особа:Валентина Ковальчук
Телефон:+380992960847
E-mail:k19900@ukr.net
Місцезнаходження:
44412, Україна, Волинська область,Ковельський район, село Дубечне, вул. Незалежності, будинок 20
0
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 17:34
по 03-09-2026, 00:00

Строк поставки товарів: з моменту підписання договору по 31 грудня 2026 року. Товар повинен надходити до закладів на підставі та відповідно поданих заявок закладів освіти (письмово надісланих на електронну адресу Постачальника або усних в телефонному режимі), поданих уповноваженими особами Замовника (кухарями харчоблоків або керівниками закладів освіти), згідно графіку поставки погодженого Сторонами. Мінімальне замовлення – 0,5 кг. Поставка товару 1-2 раз в тиждень: з понеділка по середу з 8:00 до 16:00. Заявка подається Замовником (закладом) Постачальнику або в телефонному режимі, або направляється на електронну адресу Постачальнику у вигляді таблиці в форматі «Excel». Сторони погодили, що заявка, направлена Замовником (закладом) Постачальнику усно в телефонному режимі або на електронну адресу Постачальника у вигляді таблиці в форматі «Excel» вважається такою, що отримана Постачальником у будь-якому випадку в день і час її надання Замовником. Кожна поставка товару повинна підтверджуватись товаросупровідними документами, які передаються разом з Товаром (товарно-транспортна накладна, видаткова накладна). Постачальник зобов’язується здійснювати поставку товару з неухильним дотриманням порядку, визначеного умовами цього Договору. Місце та кількість поставки (передачі) товару: згідно Додатку № 2 до Договору. Поставка товару здійснюється за рахунок Постачальника.

+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033

2 480
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:30
Діаметр коренеплоду5-10 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:30
Відповідність ДСТУ 7033ТакАктивна31-08-2026, 17:30
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234

1 250
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:30
Найбільший поперечний діаметрвід 5 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:30
Характеристики не суперечать ДСТУ 3234ТакАктивна31-08-2026, 17:30
Цибуля ріпчаста ранняНіАктивна31-08-2026, 17:30
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035

4 350
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1Активна31-08-2026, 17:30
Відповідність ДСТУ 7035ТакАктивна31-08-2026, 17:30
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037

4 900
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:30
Строк достиганняпізньостиглавід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:30
Відповідність ДСТУ 7037ТакАктивна31-08-2026, 17:30
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Перець солодкий свіжий, подовженої форми, ДСТУ 2659

340
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортподовженої формивід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:30
Розмір плодудовжина не менше 6 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:30
Відповідність ДСТУ 2659ТакАктивна31-08-2026, 17:30
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Огірки свіжі, тепличні, короткоплідні (до 14см), ДСТУ 3247

740
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуваннятепличнівід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:30
Розмір плодукороткоплідні (до 14 см)від 1 до 1Активна31-08-2026, 17:30
Діаметр плодуне більше 5,5 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:30
Відповідність ДСТУ 3247ТакАктивна31-08-2026, 17:30
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Помідори (томати) свіжі, тепличні, округлі, ДСТУ 3246

1 080
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуваннятепличнівід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:30
Вид плодуокруглівід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:30
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:30
Колірчервонийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:30
Відповідність ДСТУ 3246ТакАктивна31-08-2026, 17:30
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Кріп свіжий, першого товарного сорту, ДСТУ 8624

40
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:30
Довжина рослинне менше 10 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:30
Відповідність ДСТУ 8624ТакАктивна31-08-2026, 17:30
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Петрушка молода свіжа, листкова, ДСТУ 6010

40
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Різновидлистковавід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:30
Довжина рослинине менше 10 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:30
Відповідність ДСТУ 6010ТакАктивна31-08-2026, 17:30
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Часник свіжий, вищого товарного сорту, ДСТУ 3233

10
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:30
Розмір цибулин за поперечним діаметромне менше 40 ммвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:30
Відповідність ДСТУ 3233ТакАктивна31-08-2026, 17:30
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Яблука свіжі, середньостиглі, вищого товарного сорту, рожеві види плодів, ДСТУ 8133

3 230
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганнясередньостиглівід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:30
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:30
Діаметр плоду за найбільшим поперечним діаметромне менше 70 ммвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:30
Видрожеві види плодіввід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:30
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8133від 1 до 1Активна31-08-2026, 17:30
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Груші пізньостиглі, вищого товарного сорту, діаметр не менше 70 мм

440
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганняпізньостиглівід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:30
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:30
Діаметр плодуне менше 70 ммвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:30
Відповідність ДСТУ 8326ТакАктивна31-08-2026, 17:30
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Сливи свіжі, великоплідні, сорт вищий, від 35 мм

990
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:30
Різновидвеликопліднівід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:30
Діаметр плодуне менше 35 ммвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:30
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Виноград свіжий столовий, першого товарного сорту, ДСТУ 2438

970
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:30
Відповідність ДСТУ 2438ТакАктивна31-08-2026, 17:30
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Банани свіжі, ґатунок другий, світло-зелені, від 14 см, діаметр плоду не більше 4 см

7 000
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Ґатунокдругийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:30
Колір (на момент реалізації)світло-зеленийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:30
Розмір плодівне менше 14 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:30
Діаметр плодуне більше 4 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:30
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Мандарини свіжі, діаметр плоду не менше 3,8 см

111
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:30
Діаметр плодуне менше 3,8 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:30
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна31-08-2026, 17:30
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
17

Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, вищого сорту

45
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-зеленого до жовтоговід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:30
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:30
Сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:30
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна31-08-2026, 17:30
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна31-08-2026, 17:30
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
18

Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, вищого сорту

200
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:30
Діаметр плодуне менше 5 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:30
Сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:30
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна31-08-2026, 17:30
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна31-08-2026, 17:30
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 17:34:30
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 17:30:35
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          120
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 17:30:36
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 17:30:36
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 17:30:36
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 17:30:36
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 17:30:36
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ