Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 17:06. Дата останніх змін - 31-08-2026, 17:06

Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037; Капуста цвітна свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 3280; Цибуля ріпчаста свіжа, першого товарного сорту, від 4 см, ДСТУ 3234; Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035; Огірки свіжі, польові, короткоплідні (до 14см), ДСТУ 3247; Помідори (томати) свіжі, польові, видовжені, ДСТУ 3246; Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033; Баклажани сортів подовженої форми, довжина плоду не менше 10 см, ДСТУ 2660; Перець солодкий свіжий, подовженої форми, ДСТУ 2659; Часник свіжий, першого товарного сорту, ДСТУ 3233; Мандарини свіжі, діаметр плоду не менше 3,8 см; Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, першого сорту; Банани свіжі, ґатунок перший, зелені, від 20 см, діаметр плоду не більше 4 см; Яблука свіжі, пізньостиглі, вищого товарного сорту, червоні види плодів, ДСТУ 8133; Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, першого сорту; Сливи свіжі, середньоплідні, сорт перший, від 28 мм; Виноград свіжий столовий, першого товарного сорту, ДСТУ 2438

Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037; Капуста цвітна свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 3280; Цибуля ріпчаста ... Державна закупівля - UA-2026-08-31-011207-a Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037; Капуста цвітна свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 3280; Цибуля ріпчаста свіжа, першого товарного сорту, від 4 см, ДСТУ 3234; Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035; Огірки свіжі, польові, короткоплідні (до від замовника УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ДУБЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-011207-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-31-012796-a
Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
730116.25
730 116,25 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ДУБЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:04590725 Досьє YouControl
Контактна особа:Юлія Пахалюк
Телефон:+380666953495, +380992951215
E-mail:ost26@ukr.net
Місцезнаходження:
35603, Україна, Рівненська область,м.Дубно, вул. Тараса Бульби, 4
0
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 17:06
по 03-09-2026, 00:00

Яблука свіжі, пізньостиглі, вищого товарного сорту, червоні види плодів, ДСТУ 8133

+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037

2 970
кілограм
35600 , Україна , Рівненська область , м. Дубно , Комунальні заклади дошкільної освіти, які підпорядковані Управлінню освіти Дубенської міської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:00
Строк достиганняпізньостиглавід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:00
Відповідність ДСТУ 7037ТакАктивна31-08-2026, 17:00
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Капуста цвітна свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 3280

330
кілограм
35600 , Україна , Рівненська область , м. Дубно , Комунальні заклади дошкільної освіти, які підпорядковані Управлінню освіти Дубенської міської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:00
Відповідність ДСТУ 3280ТакАктивна31-08-2026, 17:00
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Цибуля ріпчаста свіжа, першого товарного сорту, від 4 см, ДСТУ 3234

1 880
кілограм
35600 , Україна , Рівненська область , м. Дубно , Комунальні заклади дошкільної освіти, які підпорядковані Управлінню освіти Дубенської міської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:00
Найбільший поперечний діаметрвід 4 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:00
Характеристики не суперечать ДСТУ 3234ТакАктивна31-08-2026, 17:00
Цибуля ріпчаста ранняНіАктивна31-08-2026, 17:00
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035

2 780
кілограм
35600 , Україна , Рівненська область , м. Дубно , Комунальні заклади дошкільної освіти, які підпорядковані Управлінню освіти Дубенської міської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1Активна31-08-2026, 17:00
Відповідність ДСТУ 7035ТакАктивна31-08-2026, 17:00
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Огірки свіжі, польові, короткоплідні (до 14см), ДСТУ 3247

340
кілограм
35600 , Україна , Рівненська область , м. Дубно , Комунальні заклади дошкільної освіти, які підпорядковані Управлінню освіти Дубенської міської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:00
Розмір плодукороткоплідні (до 14 см)від 1 до 1Активна31-08-2026, 17:00
Діаметр плодуне більше 5,5 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:00
Відповідність ДСТУ 3247ТакАктивна31-08-2026, 17:00
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Помідори (томати) свіжі, польові, видовжені, ДСТУ 3246

455
кілограм
35600 , Україна , Рівненська область , м. Дубно , Комунальні заклади дошкільної освіти, які підпорядковані Управлінню освіти Дубенської міської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:00
Вид плодувидовженівід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:00
Діаметр плодуне менше 3 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:00
Колірчервонийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:00
Відповідність ДСТУ 3246ТакАктивна31-08-2026, 17:00
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033

2 760
кілограм
35600 , Україна , Рівненська область , м. Дубно , Комунальні заклади дошкільної освіти, які підпорядковані Управлінню освіти Дубенської міської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:00
Діаметр коренеплоду5-10 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:00
Відповідність ДСТУ 7033ТакАктивна31-08-2026, 17:00
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Баклажани сортів подовженої форми, довжина плоду не менше 10 см, ДСТУ 2660

230
кілограм
35600 , Україна , Рівненська область , м. Дубно , Комунальні заклади дошкільної освіти, які підпорядковані Управлінню освіти Дубенської міської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид сортуподовженої формивід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:00
Розмір плодудовжина не менше 10 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:00
Відповідність ДСТУ 2660ТакАктивна31-08-2026, 17:00
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Перець солодкий свіжий, подовженої форми, ДСТУ 2659

320
кілограм
35600 , Україна , Рівненська область , м. Дубно , Комунальні заклади дошкільної освіти, які підпорядковані Управлінню освіти Дубенської міської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортподовженої формивід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:00
Розмір плодудовжина не менше 6 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:00
Відповідність ДСТУ 2659ТакАктивна31-08-2026, 17:00
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Часник свіжий, першого товарного сорту, ДСТУ 3233

40
кілограм
35600 , Україна , Рівненська область , м. Дубно , Комунальні заклади дошкільної освіти, які підпорядковані Управлінню освіти Дубенської міської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:00
Розмір цибулин за поперечним діаметромне менше 25 ммвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:00
Відповідність ДСТУ 3233ТакАктивна31-08-2026, 17:00
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Мандарини свіжі, діаметр плоду не менше 3,8 см

430
кілограм
35600 , Україна , Рівненська область , м. Дубно , Комунальні заклади дошкільної освіти, які підпорядковані Управлінню освіти Дубенської міської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:00
Діаметр плодуне менше 3,8 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:00
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна31-08-2026, 17:00
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, першого сорту

710
кілограм
35600 , Україна , Рівненська область , м. Дубно , Комунальні заклади дошкільної освіти, які підпорядковані Управлінню освіти Дубенської міської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:00
Діаметр плодуне менше 5 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:00
Сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:00
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна31-08-2026, 17:00
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна31-08-2026, 17:00
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Банани свіжі, ґатунок перший, зелені, від 20 см, діаметр плоду не більше 4 см

2 240
кілограм
35600 , Україна , Рівненська область , м. Дубно , Комунальні заклади дошкільної освіти, які підпорядковані Управлінню освіти Дубенської міської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Ґатунокпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:00
Колір (на момент реалізації)зеленийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:00
Розмір плодівне менше 20 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:00
Діаметр плодуне більше 4 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:00
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Яблука свіжі, пізньостиглі, вищого товарного сорту, червоні види плодів, ДСТУ 8133

2 720
кілограм
35600 , Україна , Рівненська область , м. Дубно , Комунальні заклади дошкільної освіти, які підпорядковані Управлінню освіти Дубенської міської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганняпізньостиглівід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:00
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:00
Діаметр плоду за найбільшим поперечним діаметромне менше 70 ммвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:00
Видчервоні види плодіввід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:00
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8133від 1 до 1Активна31-08-2026, 17:00
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, першого сорту

220
кілограм
35600 , Україна , Рівненська область , м. Дубно , Комунальні заклади дошкільної освіти, які підпорядковані Управлінню освіти Дубенської міської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-зеленого до жовтоговід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:00
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:00
Сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:00
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна31-08-2026, 17:00
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна31-08-2026, 17:00
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Сливи свіжі, середньоплідні, сорт перший, від 28 мм

390
кілограм
35600 , Україна , Рівненська область , м. Дубно , Комунальні заклади дошкільної освіти, які підпорядковані Управлінню освіти Дубенської міської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:00
Різновидсередньопліднівід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:00
Діаметр плодуне менше 28 ммвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:00
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
17

Виноград свіжий столовий, першого товарного сорту, ДСТУ 2438

510
кілограм
35600 , Україна , Рівненська область , м. Дубно , Комунальні заклади дошкільної освіти, які підпорядковані Управлінню освіти Дубенської міської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 17:00
Відповідність ДСТУ 2438ТакАктивна31-08-2026, 17:00
+ -
Документи
Тип документа: Проект договору
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Проект договору
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 17:02:52
      Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Оголошення про проведення закупівлі
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 17:06:10
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          7
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          2
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 17:00:19
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 17:00:19
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 17:00:19
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 17:00:19
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 17:00:19
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ