Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 16:13. Дата останніх змін - 31-08-2026, 16:13

Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, першого сорту; Баклажани сортів подовженої форми, довжина плоду не менше 10 см, ДСТУ 2660; Банани свіжі, ґатунок перший, зелені, від 20 см, діаметр плоду не більше 4 см; Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033; Виноград свіжий столовий, першого товарного сорту, ДСТУ 2438; Гарбузи продовольчі свіжі, з видовженою формою, ДСТУ 3190; Груші пізньостиглі, першого товарного сорту, діаметр не менше 65 мм; Кабачки свіжі, першого товарного сорту, довжина 7-26 см; Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037; Капуста цвітна свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 3280; Капуста червоноголова свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 4154; Корінь селери свіжий, ДСТУ 289; Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, першого сорту; Мандарини свіжі, діаметр плоду не менше 3,8 см; Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035; Огірки свіжі, польові, середньоплідні (до 25см), ДСТУ 3247; Перець солодкий свіжий, округлої форми, ДСТУ 2659; Персики свіжі, першого товарного сорту, не менше 50 мм , ДСТУ 7025; Помідори (томати) свіжі, польові, округлі, ДСТУ 3246; Сливи свіжі, середньоплідні, сорт перший, від 28 мм; Цибуля ріпчаста свіжа, першого товарного сорту, від 4 см, ДСТУ 3234; Часник свіжий, першого товарного сорту, ДСТУ 3233; Яблука свіжі, середньостиглі, першого товарного сорту, рожеві види плодів, ДСТУ 8133

Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, першого сорту; Баклажани сортів подовженої форми, довжина плоду не менше 10 см, ДСТУ 2660; Банани свіжі,... Державна закупівля - UA-2026-08-31-009841-a Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, першого сорту; Баклажани сортів подовженої форми, довжина плоду не менше 10 см, ДСТУ 2660; Банани свіжі, ґатунок перший, зелені, від 20 см, діаметр плоду не більше 4 см; Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033; Виноград свіжий від замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ,МОЛОДІ ТА СПОРТУ СИНЮШИНОБРІДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-009841-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-31-011864-a
Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
516624
516 624 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ,МОЛОДІ ТА СПОРТУ СИНЮШИНОБРІДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:44141231 Досьє YouControl
Контактна особа:Ганна Легконогова
Телефон:+380953988026
E-mail:tenderosvsb@ukr.net
Місцезнаходження:
55243, Україна, Миколаївська область,Первомайський р-н, село Синюшин Брід, вул.Центральна, будинок 14
0
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 16:13
по 03-09-2026, 00:00

+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, першого сорту

291
кілограм
55243 , Україна , Миколаївська область , заклади відділу ОКМС Первомайський район, згідно Додатку 2 Договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Діаметр плодуне менше 5 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна31-08-2026, 16:10
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна31-08-2026, 16:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Баклажани сортів подовженої форми, довжина плоду не менше 10 см, ДСТУ 2660

76
кілограм
55243 , Україна , Миколаївська область , заклади відділу ОКМС Первомайський район, згідно Додатку 2 Договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид сортуподовженої формивід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Розмір плодудовжина не менше 10 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Відповідність ДСТУ 2660ТакАктивна31-08-2026, 16:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Банани свіжі, ґатунок перший, зелені, від 20 см, діаметр плоду не більше 4 см

913
кілограм
55243 , Україна , Миколаївська область , заклади відділу ОКМС Первомайський район, згідно Додатку 2 Договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Ґатунокпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Колір (на момент реалізації)зеленийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Розмір плодівне менше 20 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Діаметр плодуне більше 4 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033

326
кілограм
55243 , Україна , Миколаївська область , заклади відділу ОКМС Первомайський район, згідно Додатку 2 Договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Діаметр коренеплоду5-10 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Відповідність ДСТУ 7033ТакАктивна31-08-2026, 16:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Виноград свіжий столовий, першого товарного сорту, ДСТУ 2438

13
кілограм
55243 , Україна , Миколаївська область , заклади відділу ОКМС Первомайський район, згідно Додатку 2 Договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Відповідність ДСТУ 2438ТакАктивна31-08-2026, 16:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Гарбузи продовольчі свіжі, з видовженою формою, ДСТУ 3190

100
кілограм
55243 , Україна , Миколаївська область , заклади відділу ОКМС Первомайський район, згідно Додатку 2 Договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид сортуз видовженою формоювід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Діаметр плодуне менше 12 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Відповідність ДСТУ 3190ТакАктивна31-08-2026, 16:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Груші пізньостиглі, першого товарного сорту, діаметр не менше 65 мм

492
кілограм
55243 , Україна , Миколаївська область , заклади відділу ОКМС Первомайський район, згідно Додатку 2 Договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганняпізньостиглівід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Діаметр плодуне менше 65 ммвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Відповідність ДСТУ 8326ТакАктивна31-08-2026, 16:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Кабачки свіжі, першого товарного сорту, довжина 7-26 см

113
кілограм
55243 , Україна , Миколаївська область , заклади відділу ОКМС Первомайський район, згідно Додатку 2 Договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Довжина плоду (без плодоніжки)7-26 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Видкабачкивід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037

1 066
кілограм
55243 , Україна , Миколаївська область , заклади відділу ОКМС Первомайський район, згідно Додатку 2 Договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Строк достиганняпізньостиглавід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Відповідність ДСТУ 7037ТакАктивна31-08-2026, 16:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Капуста цвітна свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 3280

30
кілограм
55243 , Україна , Миколаївська область , заклади відділу ОКМС Первомайський район, згідно Додатку 2 Договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Відповідність ДСТУ 3280ТакАктивна31-08-2026, 16:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Капуста червоноголова свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 4154

8
кілограм
55243 , Україна , Миколаївська область , заклади відділу ОКМС Первомайський район, згідно Додатку 2 Договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Відповідність ДСТУ 4154ТакАктивна31-08-2026, 16:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Корінь селери свіжий, ДСТУ 289

1
кілограм
55243 , Україна , Миколаївська область , заклади відділу ОКМС Первомайський район, згідно Додатку 2 Договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Діаметр коренеплодуне менше 40 ммвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Відповідність ДСТУ 289ТакАктивна31-08-2026, 16:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, першого сорту

1
кілограм
55243 , Україна , Миколаївська область , заклади відділу ОКМС Первомайський район, згідно Додатку 2 Договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-зеленого до жовтоговід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна31-08-2026, 16:10
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна31-08-2026, 16:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Мандарини свіжі, діаметр плоду не менше 3,8 см

599
кілограм
55243 , Україна , Миколаївська область , заклади відділу ОКМС Первомайський район, згідно Додатку 2 Договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Діаметр плодуне менше 3,8 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна31-08-2026, 16:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035

529
кілограм
55243 , Україна , Миколаївська область , заклади відділу ОКМС Первомайський район, згідно Додатку 2 Договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1Активна31-08-2026, 16:10
Відповідність ДСТУ 7035ТакАктивна31-08-2026, 16:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Огірки свіжі, польові, середньоплідні (до 25см), ДСТУ 3247

275
кілограм
55243 , Україна , Миколаївська область , заклади відділу ОКМС Первомайський район, згідно Додатку 2 Договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Розмір плодусередньоплідні (до 25 см)від 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Діаметр плодуне більше 5,5 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Відповідність ДСТУ 3247ТакАктивна31-08-2026, 16:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
17

Перець солодкий свіжий, округлої форми, ДСТУ 2659

155
кілограм
55243 , Україна , Миколаївська область , заклади відділу ОКМС Первомайський район, згідно Додатку 2 Договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортокруглої формивід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Розмір плодудіаметр не менше 4 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Відповідність ДСТУ 2659ТакАктивна31-08-2026, 16:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
18

Персики свіжі, першого товарного сорту, не менше 50 мм , ДСТУ 7025

10
кілограм
55243 , Україна , Миколаївська область , заклади відділу ОКМС Первомайський район, згідно Додатку 2 Договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видперсикивід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Розмір плоду за поперечним діаметромне менше 50 ммвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Відповідність ДСТУ 7025ТакАктивна31-08-2026, 16:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
19

Помідори (томати) свіжі, польові, округлі, ДСТУ 3246

478
кілограм
55243 , Україна , Миколаївська область , заклади відділу ОКМС Первомайський район, згідно Додатку 2 Договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Вид плодуокруглівід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Колірчервонийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Відповідність ДСТУ 3246ТакАктивна31-08-2026, 16:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
20

Сливи свіжі, середньоплідні, сорт перший, від 28 мм

16
кілограм
55243 , Україна , Миколаївська область , заклади відділу ОКМС Первомайський район, згідно Додатку 2 Договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Різновидсередньопліднівід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Діаметр плодуне менше 28 ммвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
21

Цибуля ріпчаста свіжа, першого товарного сорту, від 4 см, ДСТУ 3234

579
кілограм
55243 , Україна , Миколаївська область , заклади відділу ОКМС Первомайський район, згідно Додатку 2 Договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Найбільший поперечний діаметрвід 4 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Характеристики не суперечать ДСТУ 3234ТакАктивна31-08-2026, 16:10
Цибуля ріпчаста ранняНіАктивна31-08-2026, 16:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
22

Часник свіжий, першого товарного сорту, ДСТУ 3233

1
кілограм
55243 , Україна , Миколаївська область , заклади відділу ОКМС Первомайський район, згідно Додатку 2 Договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Розмір цибулин за поперечним діаметромне менше 25 ммвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Відповідність ДСТУ 3233ТакАктивна31-08-2026, 16:10
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
23

Яблука свіжі, середньостиглі, першого товарного сорту, рожеві види плодів, ДСТУ 8133

818
кілограм
55243 , Україна , Миколаївська область , заклади відділу ОКМС Первомайський район, згідно Додатку 2 Договору ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганнясередньостиглівід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Діаметр плоду за найбільшим поперечним діаметромне менше 65 ммвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Видрожеві види плодіввід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8133від 1 до 1Активна31-08-2026, 16:10
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 16:13:28
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 16:10:45
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Розрахунки проводяться шляхом оплати Покупцем фактично поставлених товарів, на підставі накладних, в кінці кожного місяця. Замовник здійснює оплату отриманого рахунку не пізніше, ніж протягом 30 (тридцяти) банківських днів після отримання рахунку за поставлену продукцію. У разі затримки бюджетного ... Більше

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Поставка Товару здійснюється на підставі відповідних заявок Покупця, які направляються Постачальнику електронною поштою або в телефонному режимі. Заявки подаються кожного дня до 17.00. Умови поставки: доставка здійснюється кожного дня до 8.00, з обов’язковим дотриманням строків придатності продукті ... Більше

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          1
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 16:10:46
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 16:10:46
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 16:10:46
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 16:10:46
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 16:10:46
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ