Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 16:10. Дата останніх змін - 31-08-2026, 16:10

Капуста білокачанна, капуста червонокачанна, капуста цвітна, цибуля ріпчаста, петрушка свіжа, кріп свіжий, морква, буряк столовий, часник, корінь селери, перець болгарський (солодкий), кабачок, помідори (польові), огірки (тепличні), огірки (польові), яблука, лимони, апельсини, банани, мандарини, груші, сливи, виноград, персики (код за ДК 021:2015:03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи)

Капуста білокачанна, капуста червонокачанна, капуста цвітна, цибуля ріпчаста, петрушка свіжа, кріп свіжий, морква, буряк столовий, часник, корінь селе... Державна закупівля - UA-2026-08-31-009710-a Капуста білокачанна, капуста червонокачанна, капуста цвітна, цибуля ріпчаста, петрушка свіжа, кріп свіжий, морква, буряк столовий, часник, корінь селери, перець болгарський (солодкий), кабачок, помідори (польові), огірки (тепличні), огірки (польові), яблука, лимони, апельсини, банани, мандарини, від замовника ТОРЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-009710-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-31-009368-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 16:10
по 03-09-2026, 17:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
1041666.67
1 041 666,67 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ТОРЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЄДРПОУ:04333158 Досьє YouControl
Контактна особа:Вадим Мельник
Телефон:+380332791045
E-mail:urzakupy@torchynska-gromada.gov.ua
Місцезнаходження:
45612, Україна, Волинська область,Селище міського типу Торчин, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 82
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037

3 200
кілограм
Україна , Волинська область , Відповідно до документації ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Строк достиганняпізньостиглавід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Відповідність ДСТУ 7037ТакАктивна31-08-2026, 16:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Капуста червоноголова свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 4154

700
кілограм
Україна , Волинська область , Відповідно до документації ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Відповідність ДСТУ 4154ТакАктивна31-08-2026, 16:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Капуста цвітна свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 3280

30
кілограм
Україна , Волинська область , Відповідно до документації ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Відповідність ДСТУ 3280ТакАктивна31-08-2026, 16:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234

600
кілограм
Україна , Волинська область , Відповідно до документації ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Найбільший поперечний діаметрвід 5 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Характеристики не суперечать ДСТУ 3234ТакАктивна31-08-2026, 16:06
Цибуля ріпчаста ранняНіАктивна31-08-2026, 16:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Петрушка молода свіжа, листкова, ДСТУ 6010

8
кілограм
Україна , Волинська область , Відповідно до документації ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Різновидлистковавід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Довжина рослинине менше 10 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Відповідність ДСТУ 6010ТакАктивна31-08-2026, 16:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Кріп свіжий, першого товарного сорту, ДСТУ 8624

5
кілограм
Україна , Волинська область , Відповідно до документації ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Довжина рослинне менше 10 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Відповідність ДСТУ 8624ТакАктивна31-08-2026, 16:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035

2 500
кілограм
Україна , Волинська область , Відповідно до документації ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1Активна31-08-2026, 16:06
Відповідність ДСТУ 7035ТакАктивна31-08-2026, 16:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033

900
кілограм
Україна , Волинська область , Відповідно до документації ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Діаметр коренеплоду5-10 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Відповідність ДСТУ 7033ТакАктивна31-08-2026, 16:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Часник свіжий, вищого товарного сорту, ДСТУ 3233

65
кілограм
Україна , Волинська область , Відповідно до документації ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Розмір цибулин за поперечним діаметромне менше 40 ммвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Відповідність ДСТУ 3233ТакАктивна31-08-2026, 16:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Корінь селери свіжий, ДСТУ 289

25
кілограм
Україна , Волинська область , Відповідно до документації ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Діаметр коренеплодуне менше 40 ммвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Відповідність ДСТУ 289ТакАктивна31-08-2026, 16:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Перець солодкий свіжий, округлої форми, ДСТУ 2659

350
кілограм
Україна , Волинська область , Відповідно до документації ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортокруглої формивід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Розмір плодудіаметр не менше 4 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Відповідність ДСТУ 2659ТакАктивна31-08-2026, 16:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Кабачки свіжі, вищого товарного сорту, довжина 7-16 см

50
кілограм
Україна , Волинська область , Відповідно до документації ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Довжина плоду (без плодоніжки)7-16 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Видкабачкивід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Помідори (томати) свіжі, польові, округлі, ДСТУ 3246

200
кілограм
Україна , Волинська область , Відповідно до документації ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Вид плодуокруглівід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Колірчервонийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Відповідність ДСТУ 3246ТакАктивна31-08-2026, 16:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Огірки свіжі, тепличні, короткоплідні (до 14см), ДСТУ 3247

50
кілограм
Україна , Волинська область , Відповідно до документації ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуваннятепличнівід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Розмір плодукороткоплідні (до 14 см)від 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Діаметр плодуне більше 5,5 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Відповідність ДСТУ 3247ТакАктивна31-08-2026, 16:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Огірки свіжі, польові, короткоплідні (до 14см), ДСТУ 3247

500
кілограм
Україна , Волинська область , Відповідно до документації ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Розмір плодукороткоплідні (до 14 см)від 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Діаметр плодуне більше 5,5 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Відповідність ДСТУ 3247ТакАктивна31-08-2026, 16:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Яблука свіжі, середньостиглі, вищого товарного сорту, рожеві види плодів, ДСТУ 8133

3 500
кілограм
Україна , Волинська область , Відповідно до документації ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганнясередньостиглівід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Діаметр плоду за найбільшим поперечним діаметромне менше 70 ммвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Видрожеві види плодіввід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8133від 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
17

Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, вищого сорту

170
кілограм
Україна , Волинська область , Відповідно до документації ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-зеленого до жовтоговід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна31-08-2026, 16:06
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна31-08-2026, 16:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
18

Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, вищого сорту

2 300
кілограм
Україна , Волинська область , Відповідно до документації ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Діаметр плодуне менше 5 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна31-08-2026, 16:06
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна31-08-2026, 16:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
19

Банани свіжі, ґатунок перший, зелені, від 20 см, діаметр плоду не більше 4 см

3 100
кілограм
Україна , Волинська область , Відповідно до документації ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Ґатунокпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Колір (на момент реалізації)зеленийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Розмір плодівне менше 20 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Діаметр плодуне більше 4 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
20

Мандарини свіжі, діаметр плоду не менше 3,8 см

100
кілограм
Україна , Волинська область , Відповідно до документації ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Діаметр плодуне менше 3,8 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна31-08-2026, 16:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
21

Груші середньостиглі, вищого товарного сорту, діаметр не менше 70 мм

100
кілограм
Україна , Волинська область , Відповідно до документації ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганнясередньостиглівід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Діаметр плодуне менше 70 ммвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Відповідність ДСТУ 8326ТакАктивна31-08-2026, 16:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
22

Сливи свіжі, великоплідні, сорт вищий, від 35 мм

70
кілограм
Україна , Волинська область , Відповідно до документації ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Різновидвеликопліднівід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Діаметр плодуне менше 35 ммвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
23

Виноград свіжий столовий, другого товарного сорту, ДСТУ 2438

50
кілограм
Україна , Волинська область , Відповідно до документації ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортдругийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Відповідність ДСТУ 2438ТакАктивна31-08-2026, 16:06
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
24

Персики свіжі, вищого товарного сорту, не менше 55 мм , ДСТУ 7025

50
кілограм
Україна , Волинська область , Відповідно до документації ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видперсикивід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Розмір плоду за поперечним діаметромне менше 55 ммвід 1 до 1Активна31-08-2026, 16:06
Відповідність ДСТУ 7025ТакАктивна31-08-2026, 16:06
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 16:10:49
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 16:06:47
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          7
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 16:06:48
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 16:06:48
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 16:06:48
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 16:06:48
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 16:06:48
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ