Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 15:58. Дата останніх змін - 31-08-2026, 15:58

Капуста білоголова свіжа; Цибуля ріпчаста свіжа; Буряк столовий; Огірки свіжі; Апельсини свіжі; Банани свіжі; Яблука свіжі; Морква свіжа; Мандарини свіжі; Помідори (томати) свіжі; Лимони свіжі

Капуста білоголова свіжа; Цибуля ріпчаста свіжа; Буряк столовий; Огірки свіжі; Апельсини свіжі; Банани свіжі; Яблука свіжі; Морква свіжа; Мандарини св... Державна закупівля - UA-2026-08-31-009469-a Капуста білоголова свіжа; Цибуля ріпчаста свіжа; Буряк столовий; Огірки свіжі; Апельсини свіжі; Банани свіжі; Яблука свіжі; Морква свіжа; Мандарини свіжі; Помідори (томати) свіжі; Лимони свіжі від замовника ВУЗЛІВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ РАДЕХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-009469-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-31-010813-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 15:58
по 03-09-2026, 08:00

Яблука свіжі

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
96891
96 891 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ВУЗЛІВСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ РАДЕХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЄДРПОУ:22374922 Досьє YouControl
Сайт:http://www.lyceum.org.ua/
Контактна особа:Леся Дячок
Телефон:+380975883642
E-mail:lesiazakupivli@ukr.net
Місцезнаходження:
80200, Україна, Львівська область,село Вузлове, ВУЛ.ЛЬВІВСЬКА, будинок 57
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Капуста білоголова свіжа

450
кілограм
80200 , Україна , Львівська область , с. Вузлове , Львівська 57 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:57
Строк достиганняпізньостиглавід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:57
Відповідність ДСТУ 7037ТакАктивна31-08-2026, 15:57
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Цибуля ріпчаста свіжа

150
кілограм
80200 , Україна , Львівська область , с. Вузлове , Львівська 57 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:57
Найбільший поперечний діаметрвід 4 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:57
Характеристики не суперечать ДСТУ 3234ТакАктивна31-08-2026, 15:57
Цибуля ріпчаста ранняНіАктивна31-08-2026, 15:57
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Буряк столовий

420
кілограм
80200 , Україна , Львівська область , с. Вузлове , Львівська 57 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:57
Діаметр коренеплоду5-10 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:57
Відповідність ДСТУ 7033ТакАктивна31-08-2026, 15:57
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Огірки свіжі

50
кілограм
80200 , Україна , Львівська область , с. Вузлове , Львівська 57 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:57
Розмір плодукороткоплідні (до 14 см)від 1 до 1Активна31-08-2026, 15:57
Діаметр плодуне більше 5,5 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:57
Відповідність ДСТУ 3247ТакАктивна31-08-2026, 15:57
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Апельсини свіжі

150
кілограм
80200 , Україна , Львівська область , с. Вузлове , Львівська 57 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:57
Діаметр плодуне менше 5 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:57
Сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:57
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна31-08-2026, 15:57
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна31-08-2026, 15:57
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Банани свіжі

400
кілограм
80200 , Україна , Львівська область , с. Вузлове , Львівська 57 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Ґатунокдругийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:57
Колір (на момент реалізації)світло-зеленийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:57
Розмір плодівне менше 14 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:57
Діаметр плодуне більше 4 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:57
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Яблука свіжі

250
кілограм
80200 , Україна , Львівська область , с. Вузлове , Львівська 57 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганнясередньостиглівід 1Активна31-08-2026, 15:57
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:57
Діаметр плоду за найбільшим поперечним діаметромне менше 70 ммвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:57
Видрожеві види плодіввід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:57
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8133від 1 до 1Активна31-08-2026, 15:57
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Морква свіжа

250
кілограм
80200 , Україна , Львівська область , с. Вузлове , Львівська 57 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1Активна31-08-2026, 15:57
Відповідність ДСТУ 7035ТакАктивна31-08-2026, 15:57
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Мандарини свіжі

300
кілограм
80200 , Україна , Львівська область , с. Вузлове , Львівська 57 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:57
Діаметр плодуне менше 3,8 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:57
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна31-08-2026, 15:57
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Помідори (томати) свіжі

40
кілограм
80200 , Україна , Львівська область , с. Вузлове , Львівська 57 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуваннятепличнівід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:57
Вид плодувидовженівід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:57
Діаметр плодуне менше 3 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:57
Колірчервонийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:57
Відповідність ДСТУ 3246ТакАктивна31-08-2026, 15:57
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Лимони свіжі

20
кілограм
80200 , Україна , Львівська область , с. Вузлове , Львівська 57 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-зеленого до жовтоговід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:57
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:57
Сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:57
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна31-08-2026, 15:57
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна31-08-2026, 15:57
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 15:58:45
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 15:57:46
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Порядок проведення платежів здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 590 «Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану» від 09 червня 2021 року. Будь-які штрафи та санкції у випадку, передбаченому ... Більше

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          45
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Опис:

          Поставка за цим Договором здійснюється окремими партіями, відповідно до письмових (в т.ч. електронних) або телефонних заявок Замовника, що здійснюється не менше ніж за 1 день до терміну поставки. Поставка Товару здійснюється кожен тиждень не менше, ніж три рази на тиждень.

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          80
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:57:47
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:57:47
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:57:47
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:57:47
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:57:47
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ