Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 15:54. Дата останніх змін - 31-08-2026, 15:54

ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (CPV) (Крупа пшенична Артек з мягких сортів пшениці; Борошно пшеничне; Рис середньозернистий шліфований; Пластівці вівсяні Геркулес;Крупа ячна; Крупа гречана ядриця;Крупа кукурудзяна; Крупа пшоняна;)

ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (CPV) (Крупа пшенична Артек з мягких сортів пшениці; Борошно пшеничне; Рис сер... Державна закупівля - UA-2026-08-31-009293-a ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (CPV) (Крупа пшенична Артек з мягких сортів пшениці; Борошно пшеничне; Рис середньозернистий шліфований; Пластівці вівсяні Геркулес;Крупа ячна; Крупа гречана ядриця;Крупа кукурудзяна; Крупа пшоняна;) від замовника Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільська обласна клінічна психоневрологічна лікарня" Тернопільської обласної ради від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-009293-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-31-000922-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 15:54
по 03-09-2026, 09:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
145500
145 500 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільська обласна клінічна психоневрологічна лікарня" Тернопільської обласної ради
ЄДРПОУ:02001280 Досьє YouControl
Контактна особа:Шило Зоряна
Телефон:380989724768
E-mail:drevnutska.zoryana@ukr.net
Місцезнаходження:
46027, Україна, Тернопільська область,Тернопіль, ВУЛИЦЯ ТРОЛЕЙБУСНА, будинок 14
1
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Крупа пшенична Артек з м'яких сортів пшениці, ДСТУ 7699

600
кілограм
46027 , Україна , Тернопільська область , Тернопіль , ВУЛИЦЯ ТРОЛЕЙБУСНА, будинок 14 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Характеристики не суперечать ДСТУ 7699таквід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:52
Сорт пшеницім'якийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:52
Видартеквід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Борошно пшеничне, сорт вищий, ГСТУ 46.004

600
кілограм
46027 , Україна , Тернопільська область , Тернопіль , ВУЛИЦЯ ТРОЛЕЙБУСНА, будинок 14 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:52
Характеристики не суперечать ГСТУ 46.004таквід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Рис середньозернистий шліфований, сорт перший

600
кілограм
46027 , Україна , Тернопільська область , Тернопіль , ВУЛИЦЯ ТРОЛЕЙБУСНА, будинок 14 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Типсередньозернистийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:52
Сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:52
Видшліфованийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:52
ПропаренийНіАктивна31-08-2026, 15:52
Може містити сліди глютенуТакАктивна31-08-2026, 15:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Пластівці вівсяні Геркулес

600
кілограм
46027 , Україна , Тернопільська область , Тернопіль , ВУЛИЦЯ ТРОЛЕЙБУСНА, будинок 14 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Добавкибез добавоквід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:52
Видгеркулесвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:52
Може містити сліди глютенуТакАктивна31-08-2026, 15:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Крупа ячна №3

300
кілограм
46027 , Україна , Тернопільська область , Тернопіль , ВУЛИЦЯ ТРОЛЕЙБУСНА, будинок 14 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Характеристики не суперечать ДСТУ 7700таквід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:52
Містить глютенТакАктивна31-08-2026, 15:52
Номер3одиницяАктивна31-08-2026, 15:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Крупа гречана ядриця, ґатунок перший, ДСТУ 7697

600
кілограм
46027 , Україна , Тернопільська область , Тернопіль , ВУЛИЦЯ ТРОЛЕЙБУСНА, будинок 14 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видядрицявід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:52
Ґатунокпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:52
Характеристики не суперечать ДСТУ 7697таквід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:52
Обробка пароюТакАктивна31-08-2026, 15:52
Може містити сліди глютенуТакАктивна31-08-2026, 15:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Крупа кукурудзяна, шліфована, №5

200
кілограм
46027 , Україна , Тернопільська область , Тернопіль , ВУЛИЦЯ ТРОЛЕЙБУСНА, будинок 14 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видшліфованавід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:52
Може містити сліди глютенуТакАктивна31-08-2026, 15:52
Номер5одиницяАктивна31-08-2026, 15:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Крупа пшоняна шліфована, сорт вищий

300
кілограм
46027 , Україна , Тернопільська область , Тернопіль , ВУЛИЦЯ ТРОЛЕЙБУСНА, будинок 14 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:52
Крупа шліфованатаквід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:52
Містить глютенТакАктивна31-08-2026, 15:52
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 15:53:50
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 15:52:56
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          Постачальник зобов’язаний здійснити поставку товару Замовникові за Договором у повному обсязі до 31.12.2026 року. Графік поставки: 3 рази на тиждень , на підставі Заявки Замовника з 09.00 до 15.00 години. Доставка товару здійснюється в пункт відвантаження за адресою: м.Тернопіль, вул .Тролейбусна, 1 ... Більше

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          2
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:53:17
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:53:17
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:53:17
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:53:17
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:53:17
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ