Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 15:58. Дата останніх змін - 31-08-2026, 15:58

Яблука свіжі, середньостиглі, вищого товарного сорту, рожеві види плодів, ДСТУ 8133; Банани свіжі, ґатунок перший, зелені, від 20 см, діаметр плоду не більше 4 см; Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, вищого сорту; Мандарини свіжі, діаметр плоду не менше 3,8 см; Капуста білоголова свіжа, середньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037; Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234; Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035; Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033; Петрушка молода свіжа, листкова, ДСТУ 6010; Кріп свіжий, першого товарного сорту, ДСТУ 8624

Яблука свіжі, середньостиглі, вищого товарного сорту, рожеві види плодів, ДСТУ 8133; Банани свіжі, ґатунок перший, зелені, від 20 см, діаметр плоду не... Державна закупівля - UA-2026-08-31-009290-a Яблука свіжі, середньостиглі, вищого товарного сорту, рожеві види плодів, ДСТУ 8133; Банани свіжі, ґатунок перший, зелені, від 20 см, діаметр плоду не більше 4 см; Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, вищого сорту; Мандарини свіжі, діаметр плоду не менше 3,8 см; Капуста білоголова свіжа, від замовника КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-009290-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-31-009922-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 15:58
по 03-09-2026, 11:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
715700
715 700 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ЄДРПОУ:25921037 Досьє YouControl
Сайт:https://kpml.com.ua/
Контактна особа:Наталія Щегельська
Телефон:+380972291545
E-mail:shchehelska86@gmail.com
Місцезнаходження:
32313, Україна, Хмельницька область,Кам'янець-Подільський р-н, місто Кам'янець-Подільський, пр.Грушевського будинок 41-В
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Яблука свіжі, середньостиглі, вищого товарного сорту, рожеві види плодів, ДСТУ 8133

1 000
кілограм
32313 , Україна , Хмельницька область , м. Кам’янець-Подільський , проспект Грушевського, 41в ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганнясередньостиглівід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:52
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:52
Діаметр плоду за найбільшим поперечним діаметромне менше 70 ммвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:52
Видрожеві види плодіввід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:52
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8133від 1 до 1Активна31-08-2026, 15:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Банани свіжі, ґатунок перший, зелені, від 20 см, діаметр плоду не більше 4 см

1 000
кілограм
32313 , Україна , Хмельницька область , м. Кам’янець-Подільський , проспект Грушевського, 41в ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Ґатунокпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:52
Колір (на момент реалізації)зеленийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:52
Розмір плодівне менше 20 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:52
Діаметр плодуне більше 4 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, вищого сорту

200
кілограм
32313 , Україна , Хмельницька область , м. Кам’янець-Подільський , проспект Грушевського, 41в ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-зеленого до жовтоговід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:52
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:52
Сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:52
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна31-08-2026, 15:52
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна31-08-2026, 15:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Мандарини свіжі, діаметр плоду не менше 3,8 см

2 700
кілограм
32313 , Україна , Хмельницька область , м. Кам’янець-Подільський , проспект Грушевського, 41в ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:52
Діаметр плодуне менше 3,8 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:52
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна31-08-2026, 15:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Капуста білоголова свіжа, середньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037

5 000
кілограм
32313 , Україна , Хмельницька область , м. Кам’янець-Подільський , проспект Грушевського, 41в ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:52
Строк достиганнясередньостиглавід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:52
Відповідність ДСТУ 7037ТакАктивна31-08-2026, 15:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234

500
кілограм
32313 , Україна , Хмельницька область , м. Кам’янець-Подільський , проспект Грушевського, 41в ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:52
Найбільший поперечний діаметрвід 5 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:52
Характеристики не суперечать ДСТУ 3234ТакАктивна31-08-2026, 15:52
Цибуля ріпчаста ранняНіАктивна31-08-2026, 15:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035

2 500
кілограм
32313 , Україна , Хмельницька область , м. Кам’янець-Подільський , проспект Грушевського, 41в ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1Активна31-08-2026, 15:52
Відповідність ДСТУ 7035ТакАктивна31-08-2026, 15:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033

2 000
кілограм
32313 , Україна , Хмельницька область , м. Кам’янець-Подільський , проспект Грушевського, 41в ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:52
Діаметр коренеплоду5-10 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:52
Відповідність ДСТУ 7033ТакАктивна31-08-2026, 15:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Петрушка молода свіжа, листкова, ДСТУ 6010

45
кілограм
32313 , Україна , Хмельницька область , м. Кам’янець-Подільський , проспект Грушевського, 41в ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Різновидлистковавід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:52
Довжина рослинине менше 10 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:52
Відповідність ДСТУ 6010ТакАктивна31-08-2026, 15:52
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Кріп свіжий, першого товарного сорту, ДСТУ 8624

42
кілограм
32313 , Україна , Хмельницька область , м. Кам’янець-Подільський , проспект Грушевського, 41в ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:52
Довжина рослинне менше 10 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:52
Відповідність ДСТУ 8624ТакАктивна31-08-2026, 15:52
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 15:58:20
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 15:52:22
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          7
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Опис:

          Поставка здійснюється не рідше чим 3 рази на тиждень та з 9:00 -13:00. Заявки подає відповідальна особа телефонним засобом напередодні до 11:00 год. Поставка здійснюється тільки силами і засобами постачальника, не дозволяється новою поштою, укр. поштою і т.д. Поставка Товару в місце поставки здійсню ... Більше

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          88
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:52:23
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:52:23
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:52:23
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:52:23
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:52:23
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ