Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 15:55. Дата останніх змін - 31-08-2026, 15:55

Морква молода свіжа, з обрізаною зеленню; Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234; Капуста білоголова свіжа, середньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037; Буряк столовий молодий, з обрізаною зеленню, першого товарного сорту; Яблука свіжі, середньостиглі, вищого товарного сорту, рожеві види плодів, ДСТУ 8133; Банани свіжі, ґатунок другий, світло-зелені, від 14 см, діаметр плоду не більше 4 см; Груші пізньостиглі, вищого товарного сорту, діаметр не менше 70 мм; Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, вищого сорту; Мандарини свіжі, діаметр плоду не менше 3,8 см; Огірки свіжі, польові, середньоплідні (до 25см), ДСТУ 3247; Помідори (томати) свіжі, польові, округлі, ДСТУ 3246

Морква молода свіжа, з обрізаною зеленню; Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234; Капуста білоголова свіжа, середньостигла... Державна закупівля - UA-2026-08-31-009102-a Морква молода свіжа, з обрізаною зеленню; Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234; Капуста білоголова свіжа, середньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037; Буряк столовий молодий, з обрізаною зеленню, першого товарного сорту; Яблука свіжі, середньостиглі, вищого від замовника МЕНСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ I-III СТУПЕНІВ ІМ.Т.Г. ШЕВЧЕНКА МЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-009102-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-31-010085-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 15:55
по 03-09-2026, 00:00

Постачальник гарантує, що країною походження Товару, який буде поставлятися Покупцю, як на дату поставки, так і на дату укладення цього Договору не є російська федерація / республіка білорусь / ісламська республіка іран. . Місце поставки Товару: - Менський опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Т. Г. Шевченка, 15600, Чернігівська область, Корюківський район, місто Мена, вулиця Чернігівський Шлях, 7. - Покровська філія Менського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка Менської міської ради, 15650, Чернігівська область, Корюківський район, село Покровське, вулиця Сіверська, 46. - Киселівська філія Менського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка Менської міської ради, 15640, Чернігівська область, Корюківський район, село Киселівка, вулиця Миру, 27. - Феськівська філія Менського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка Менської міської ради, 15671, Чернігівська область, Корюківський район, село Феськівка, вулиця Миру, 14. - Бірківська філія Менського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка Менської міської ради, 15671, Чернігівська область, Корюківський район, село Бірківка, Шкільний провулок, 4.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
578825
578 825 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:МЕНСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ I-III СТУПЕНІВ ІМ.Т.Г. ШЕВЧЕНКА МЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:33335643 Досьє YouControl
Контактна особа:Світлана Булавка
Телефон:+380665605267
E-mail:svitlanabulavka33@ukr.net
Місцезнаходження:
15600, Україна, Чернігівська область,місто Мена, вулиця Чернігівський шлях, буд. 11
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Морква молода свіжа, з обрізаною зеленню

492
кілограм
15600 , Україна , Чернігівська область , Мена , Чернігівський шлях,7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видз обрізаною зеленнювід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:46
Діаметр коренеплодуне менше 1,5 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:46
Характеристики не суперечать ДСТУ 286ТакАктивна31-08-2026, 15:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234

556
кілограм
15600 , Україна , Чернігівська область , Мена , Чернігівський шлях,7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:46
Найбільший поперечний діаметрвід 5 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:46
Характеристики не суперечать ДСТУ 3234ТакАктивна31-08-2026, 15:46
Цибуля ріпчаста ранняНіАктивна31-08-2026, 15:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Капуста білоголова свіжа, середньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037

1 560
кілограм
15600 , Україна , Чернігівська область , Мена , Чернігівський шлях,7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:46
Строк достиганнясередньостиглавід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:46
Відповідність ДСТУ 7037ТакАктивна31-08-2026, 15:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Буряк столовий молодий, з обрізаною зеленню, першого товарного сорту

1 009
кілограм
15600 , Україна , Чернігівська область , Мена , Чернігівський шлях,7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:46
Видз обрізаною зеленнювід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:46
Діаметр коренеплодуне менше 5 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:46
Характеристики не суперечать ДСТУ 7034ТакАктивна31-08-2026, 15:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Яблука свіжі, середньостиглі, вищого товарного сорту, рожеві види плодів, ДСТУ 8133

702
кілограм
15600 , Україна , Чернігівська область , Мена , Чернігівський шлях,7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганнясередньостиглівід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:46
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:46
Діаметр плоду за найбільшим поперечним діаметромне менше 70 ммвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:46
Видрожеві види плодіввід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:46
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8133від 1 до 1Активна31-08-2026, 15:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Банани свіжі, ґатунок другий, світло-зелені, від 14 см, діаметр плоду не більше 4 см

2 010
кілограм
15600 , Україна , Чернігівська область , Мена , Чернігівський шлях,7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Ґатунокдругийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:46
Колір (на момент реалізації)світло-зеленийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:46
Розмір плодівне менше 14 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:46
Діаметр плодуне більше 4 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Груші пізньостиглі, вищого товарного сорту, діаметр не менше 70 мм

939
кілограм
15600 , Україна , Чернігівська область , Мена , Чернігівський шлях,7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганняпізньостиглівід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:46
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:46
Діаметр плодуне менше 70 ммвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:46
Відповідність ДСТУ 8326ТакАктивна31-08-2026, 15:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, вищого сорту

808
кілограм
15600 , Україна , Чернігівська область , Мена , Чернігівський шлях,7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:46
Діаметр плодуне менше 5 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:46
Сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:46
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна31-08-2026, 15:46
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна31-08-2026, 15:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Мандарини свіжі, діаметр плоду не менше 3,8 см

75
кілограм
15600 , Україна , Чернігівська область , Мена , Чернігівський шлях,7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:46
Діаметр плодуне менше 3,8 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:46
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна31-08-2026, 15:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Огірки свіжі, польові, середньоплідні (до 25см), ДСТУ 3247

490
кілограм
15600 , Україна , Чернігівська область , Мена , Чернігівський шлях,7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:46
Розмір плодусередньоплідні (до 25 см)від 1 до 1Активна31-08-2026, 15:46
Діаметр плодуне більше 5,5 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:46
Відповідність ДСТУ 3247ТакАктивна31-08-2026, 15:46
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Помідори (томати) свіжі, польові, округлі, ДСТУ 3246

480
кілограм
15600 , Україна , Чернігівська область , Мена , Чернігівський шлях,7 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:46
Вид плодуокруглівід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:46
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:46
Колірчервонийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:46
Відповідність ДСТУ 3246ТакАктивна31-08-2026, 15:46
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 15:55:52
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 15:46:23
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          30
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          30
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:46:25
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:46:25
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:46:25
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:46:25
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:46:25
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ