Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 15:38. Дата останніх змін - 31-08-2026, 15:38

Родзинки сушені світло-коричневого кольору, суміш сухофруктів, чорнослив без кісточки, сушений паста томатна 25%, вишня без кісточки заморожена, горошок зелений заморожений, огірки солені

Родзинки сушені світло-коричневого кольору, суміш сухофруктів, чорнослив без кісточки, сушений паста томатна 25%, вишня без кісточки заморожена, горош... Державна закупівля - UA-2026-08-31-008827-a Родзинки сушені світло-коричневого кольору, суміш сухофруктів, чорнослив без кісточки, сушений паста томатна 25%, вишня без кісточки заморожена, горошок зелений заморожений, огірки солені від замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛАНОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-008827-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-31-010332-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 15:38
по 03-09-2026, 08:00

Фактом подання цінової пропозиції постачальника, учасник підтверджує, що запропонований товар не є походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
47391
47 391 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛАНОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:41823542 Досьє YouControl
Контактна особа:Олена Нестеренко
Телефон:+380673510214
E-mail:osvita.mrada@ukr.net
Місцезнаходження:
47402, Україна, Тернопільська область,місто Ланівці, Незалежності, будинок 20А
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Cуміш сухофруктів, ДСТУ 8494

84
кілограм
47400 , Україна , Тернопільська область , м. Ланівці, вул. Волинська, 8, вул. Новосілка, 10, вул. Молодіжна, 16, с. Вишгородок, вул. Центральна, 30-а, с. Верещаки, вул. Садова, 26-а, с. Ванжулів, вул. Небесної Сотні, 101, с. Грибова, вул. Шкільна, 2, с. Люлинці, вул. Сергія Цимбалюка, 22, с.Молотків, вул. Центральна, 43, с.Якимівці вул.Центральна,5 с. Білозірка, вул. Шкільна, 2, с.Іванківці, вул.Янковецька, 42, с.Лопушне, вул.Шкільна,7. ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид сушених фруктівсуміш сухофруктіввід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:37
Відповідність ДСТУДСТУ 8494від 1 до 1Активна31-08-2026, 15:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Родзинки сушені світло-коричневого кольору, сорт вищий, розмір середній

96
кілограм
47400 , Україна , Тернопільська область , м. Ланівці, вул. Волинська, 8, вул. Новосілка, 10, вул. Молодіжна, 16, с. Вишгородок, вул. Центральна, 30-а, с. Верещаки, вул. Садова, 26-а, с. Ванжулів, вул. Небесної Сотні, 101, с. Грибова, вул. Шкільна, 2, с. Люлинці, вул. Сергія Цимбалюка, 22, с.Молотків, вул. Центральна, 43, с.Якимівці вул.Центральна,5 с. Білозірка, вул. Шкільна, 2, с.Іванківці, вул.Янковецька, 42, с.Лопушне, вул.Шкільна,7. ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:37
Розмірсереднійвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:37
Колірсвітло-коричневийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:37
Наявність кісточкиНіАктивна31-08-2026, 15:37
Наявність плодоніжкиНіАктивна31-08-2026, 15:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Паста томатна 25% з сіллю, 300-500г

46
кілограм
47400 , Україна , Тернопільська область , м. Ланівці, вул. Волинська, 8, вул. Новосілка, 10, вул. Молодіжна, 16, с. Вишгородок, вул. Центральна, 30-а, с. Верещаки, вул. Садова, 26-а, с. Ванжулів, вул. Небесної Сотні, 101, с. Грибова, вул. Шкільна, 2, с. Люлинці, вул. Сергія Цимбалюка, 22, с.Молотків, вул. Центральна, 43, с.Якимівці вул.Центральна,5 с. Білозірка, вул. Шкільна, 2, с.Іванківці, вул.Янковецька, 42, с.Лопушне, вул.Шкільна,7. ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Фасуваннябанка склянавід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:37
Характеристики не суперечать ДСТУ 5081таквід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:37
Масова частка сухих речовин25відсотокАктивна31-08-2026, 15:37
Маса неттовід 300 до 500грамАктивна31-08-2026, 15:37
Сіль у складі продуктуТакАктивна31-08-2026, 15:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Горошок зелений заморожений

55
кілограм
47400 , Україна , Тернопільська область , м. Ланівці, вул. Волинська, 8, вул. Новосілка, 10, вул. Молодіжна, 16, с. Вишгородок, вул. Центральна, 30-а, с. Верещаки, вул. Садова, 26-а, с. Ванжулів, вул. Небесної Сотні, 101, с. Грибова, вул. Шкільна, 2, с. Люлинці, вул. Сергія Цимбалюка, 22, с.Молотків, вул. Центральна, 43, с.Якимівці вул.Центральна,5 с. Білозірка, вул. Шкільна, 2, с.Іванківці, вул.Янковецька, 42, с.Лопушне, вул.Шкільна,7. ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид продуктугорошок зеленийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:37
Тип обробкишвидка заморозкавід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:37
Характеристики не суперечать ДСТУ 8636таквід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Вишня без кісточки заморожена

99
кілограм
47400 , Україна , Тернопільська область , м. Ланівці, вул. Волинська, 8, вул. Новосілка, 10, вул. Молодіжна, 16, с. Вишгородок, вул. Центральна, 30-а, с. Верещаки, вул. Садова, 26-а, с. Ванжулів, вул. Небесної Сотні, 101, с. Грибова, вул. Шкільна, 2, с. Люлинці, вул. Сергія Цимбалюка, 22, с.Молотків, вул. Центральна, 43, с.Якимівці вул.Центральна,5 с. Білозірка, вул. Шкільна, 2, с.Іванківці, вул.Янковецька, 42, с.Лопушне, вул.Шкільна,7. ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид замороженого продуктувишнявід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:37
Тип обробкишвидка заморозкавід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:37
Назва продуктувишня без кісточкивід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:37
Характеристики не суперечать ДСТУ 4837таквід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:37
Наявність кісточкиНіАктивна31-08-2026, 15:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Огірки солені, сорт перший, ДСТУ 8509

11
кілограм
47400 , Україна , Тернопільська область , м. Ланівці, вул. Волинська, 8, вул. Новосілка, 10, вул. Молодіжна, 16, с. Вишгородок, вул. Центральна, 30-а, с. Верещаки, вул. Садова, 26-а, с. Ванжулів, вул. Небесної Сотні, 101, с. Грибова, вул. Шкільна, 2, с. Люлинці, вул. Сергія Цимбалюка, 22, с.Молотків, вул. Центральна, 43, с.Якимівці вул.Центральна,5 с. Білозірка, вул. Шкільна, 2, с.Іванківці, вул.Янковецька, 42, с.Лопушне, вул.Шкільна,7. ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видогіркивід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:37
Спосіб обробкисоленівід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:37
Сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:37
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8509від 1 до 1Активна31-08-2026, 15:37
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 15:38:00
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 15:37:03
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:37:04
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:37:04
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:37:04
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:37:04
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:37:04
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ