Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 15:32. Дата останніх змін - 31-08-2026, 15:32

Cуміш сухофруктів; Паста томатна вагова; Фрукти та ягоди заморожені; Овочі заморожені; Соління; Чорнослив; Соління; Шипшина сушена; Родзинки; Курага; Соління

Cуміш сухофруктів; Паста томатна вагова; Фрукти та ягоди заморожені; Овочі заморожені; Соління; Чорнослив; Соління; Шипшина сушена; Родзинки; Курага; ... Державна закупівля - UA-2026-08-31-008269-a Cуміш сухофруктів; Паста томатна вагова; Фрукти та ягоди заморожені; Овочі заморожені; Соління; Чорнослив; Соління; Шипшина сушена; Родзинки; Курага; Соління від замовника Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Дівичківської сільської ради від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-008269-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-31-000372-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 15:32
по 04-09-2026, 00:00

Соління; Соління; Соління

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
88240
88 240 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Дівичківської сільської ради
ЄДРПОУ:45387401 Досьє YouControl
Контактна особа:Тетяна Тонконог
Телефон:+380509129325
E-mail:buhdiv_osvita@ukr.net
Місцезнаходження:
08436, Україна, Київська область,Бориспільський район с.Стовп'яги, вулиця Дружби,будинок 24
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Cуміш сухофруктів

105
кілограм
08436 , Україна , Київська область , Бориспільський район , за адресами закладів, підпорядкованих замовнику ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид сушених фруктівсуміш сухофруктіввід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:20
Відповідність ДСТУДСТУ 8494від 1Активна31-08-2026, 15:20
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Паста томатна вагова

70
кілограм
08436 , Україна , Київська область , Бориспільський район , за адресами закладів, підпорядкованих замовнику ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:20
Характеристики не суперечать ДСТУ 5081таквід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:20
Вид фасуваннябанка склянавід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:20
Масова частка сухих речовинвід 25 до 25відсотокАктивна31-08-2026, 15:20
Сіль у складі продуктуНіАктивна31-08-2026, 15:20
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Фрукти та ягоди заморожені

50
кілограм
08436 , Україна , Київська область , Бориспільський район , за адресами закладів, підпорядкованих замовнику ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид замороженого продуктусуміш фруктово-ягіднавід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:20
Тип обробкишвидка заморозкавід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:20
Характеристики не суперечать ДСТУ 4837таквід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:20
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Овочі заморожені

105
кілограм
08436 , Україна , Київська область , Бориспільський район , за адресами закладів, підпорядкованих замовнику ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид продуктугорошок зеленийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:20
Тип обробкишвидка заморозкавід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:20
Характеристики не суперечать ДСТУ 8636таквід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:20
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Соління

60
кілограм
08436 , Україна , Київська область , Бориспільський район , за адресами закладів, підпорядкованих замовнику ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видкапуста шинкованавід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:20
Спосіб обробкиквашенавід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:20
Сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:20
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8642від 1 до 1Активна31-08-2026, 15:20
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Чорнослив

33
кілограм
08436 , Україна , Київська область , Бориспільський район , за адресами закладів, підпорядкованих замовнику ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:20
Розмірсереднійвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:20
Наявність кісточкиНіАктивна31-08-2026, 15:20
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Соління

55
кілограм
08436 , Україна , Київська область , Бориспільський район , за адресами закладів, підпорядкованих замовнику ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видтомати червонівід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:20
Спосіб обробкисоленівід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:20
Сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:20
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8002від 1 до 1Активна31-08-2026, 15:20
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Шипшина сушена

30
кілограм
08436 , Україна , Київська область , Бориспільський район , за адресами закладів, підпорядкованих замовнику ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Класпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:20
Діаметр плоду6-12 ммвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:20
Характеристики не суперечать ДСТУ ISO 23391:2019ТакАктивна31-08-2026, 15:20
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Родзинки

30
кілограм
08436 , Україна , Київська область , Бориспільський район , за адресами закладів, підпорядкованих замовнику ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:20
Розмірсереднійвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:20
Колірсвітло-коричневийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:20
Наявність кісточкиНіАктивна31-08-2026, 15:20
Наявність плодоніжкиНіАктивна31-08-2026, 15:20
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Курага

10
кілограм
08436 , Україна , Київська область , Бориспільський район , за адресами закладів, підпорядкованих замовнику ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:20
Видабрикоси цілівід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:20
Діаметр плодуне менше 34 ммвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:20
Наявність кісточкиНіАктивна31-08-2026, 15:20
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Соління

100
кілограм
08436 , Україна , Київська область , Бориспільський район , за адресами закладів, підпорядкованих замовнику ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видогіркивід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:20
Спосіб обробкисоленівід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:20
Сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:20
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8509від 1 до 1Активна31-08-2026, 15:20
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 15:32:14
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 15:20:18
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          10
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:20:21
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:20:21
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:20:21
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:20:21
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:20:21
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ