Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 15:09. Дата останніх змін - 31-08-2026, 15:09

Огірки консервовані, Cуміш сухофруктів, ДСТУ 8494, Родзинки сушені коричневого кольору, сорт вищий, розмір середній, Джем полуничний, стерилізований, ґатунок перший, ДСТУ 4900, Томати консервовані з зеленню, ґатунок перший, маринад без оцту, фасування 3 кг, Огірки солені, сорт перший, ДСТУ 8509, Томати червоні солені, сорт перший, ДСТУ 8002, Капуста шинкована квашена, сорт перший, ДСТУ 8642, Ікра з кабачків стерилізована, фасування 500-510г, Горошок зелений консервований, вищого сорту, банка скляна, фасування 450-550г, Кукурудза цукрова консервована, вищого сорту, банка металева, фасування 340-430г, Квасоля консервована натуральна, банка скляна, фасування 0,4-0,55кг, Паста томатна 25%, сорт вищий, ДСТУ 5081, банка скляна

Огірки консервовані, Cуміш сухофруктів, ДСТУ 8494, Родзинки сушені коричневого кольору, сорт вищий, розмір середній, Джем полуничний, стерилізований, ... Державна закупівля - UA-2026-08-31-007906-a Огірки консервовані, Cуміш сухофруктів, ДСТУ 8494, Родзинки сушені коричневого кольору, сорт вищий, розмір середній, Джем полуничний, стерилізований, ґатунок перший, ДСТУ 4900, Томати консервовані з зеленню, ґатунок перший, маринад без оцту, фасування 3 кг, Огірки солені, сорт перший, ДСТУ 8509, від замовника Красносільський дитячий будинок -інтернат від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-007906-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-31-008184-a
Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
538416.67
538 416,67 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Красносільський дитячий будинок -інтернат
ЄДРПОУ:03190627 Досьє YouControl
Контактна особа:Наумова Юлія Вікторівна
Телефон:380487504298
E-mail:kddi@ukr.net
Місцезнаходження:
67560, Україна, Одеська область,Одеса, Одеський район, село Красносілка, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 73
0
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 15:09
по 03-09-2026, 00:00

Поставка товару буде здійснюватися згідно до Додаток №1 Договору, та згідно заявок на партію товару (дрібними партіями в залежності від потреби) протягом 1 (одного) календарного дня з моменту одержання Постачальником будь-яким способом заявки Замовника безпосередньо на адрес Замовника, впродовж дії Договору спеціалізованим транспортом Постачальника та за його рахунок. Доставка і розвантаження товару здійснюється транспортом, силами Постачальника та за його рахунок по заявці Замовника. В нагальних потребах Постачальник повинен мати можливість поставити чи провести заміну продукції неналежної якості протягом 3-х годин з отримання відповідного повідомлення від Замовника для забезпечення раціонального і стабільного розпорядку дня в будинку-інтернаті. Розрахунки за поставлений товар проводяться шляхом оплати Замовником після пред’явлення Постачальником накладної (видаткової накладної) на оплату товару ( за фактом поставки товару).

+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Огірки консервовані, першого сорту, маринад без оцту, фасування 3 кг

1 500
кілограм
67560 , Україна , Одеська область , Одеса , Одеський район, село Красносілка, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 73 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:08
Заливкамаринад без оцтувід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:08
Відповідність ДСТУДСТУ 7989від 1 до 1Активна31-08-2026, 15:08
Маса нетто3кілограмАктивна31-08-2026, 15:08
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Огірки солені, сорт перший, ДСТУ 8509

500
кілограм
67560 , Україна , Одеська область , Одеса , Одеський район, село Красносілка, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 73 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видогіркивід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:08
Спосіб обробкисоленівід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:08
Сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:08
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8509від 1 до 1Активна31-08-2026, 15:08
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Томати консервовані з зеленню, ґатунок перший, маринад без оцту, фасування 3 кг

1 200
кілограм
67560 , Україна , Одеська область , Одеса , Одеський район, село Красносілка, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 73 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видтомати консервовані з зеленнювід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:08
Ґатунок (Сорт)першийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:08
Заливкамаринад без оцтувід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:08
Відповідність ДСТУДСТУ 4697від 1 до 1Активна31-08-2026, 15:08
Маса нетто3кілограмАктивна31-08-2026, 15:08
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Томати червоні солені, сорт перший, ДСТУ 8002

500
кілограм
67560 , Україна , Одеська область , Одеса , Одеський район, село Красносілка, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 73 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видтомати червонівід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:08
Спосіб обробкисоленівід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:08
Сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:08
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8002від 1 до 1Активна31-08-2026, 15:08
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Капуста шинкована квашена, сорт перший, ДСТУ 8642

500
кілограм
67560 , Україна , Одеська область , Одеса , Одеський район, село Красносілка, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 73 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видкапуста шинкованавід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:08
Спосіб обробкиквашенавід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:08
Сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:08
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8642від 1 до 1Активна31-08-2026, 15:08
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Ікра з кабачків стерилізована, фасування 500-510г

1 400
кілограм
67560 , Україна , Одеська область , Одеса , Одеський район, село Красносілка, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 73 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Овочева основакабачоквід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:08
Тип обробкистерилізованавід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:08
Відповідність ДСТУ 3797ТакАктивна31-08-2026, 15:08
Маса неттовід 500 до 510грамАктивна31-08-2026, 15:08
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Cуміш сухофруктів, ДСТУ 8494

300
кілограм
67560 , Україна , Одеська область , Одеса , Одеський район, село Красносілка, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 73 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид сушених фруктівсуміш сухофруктіввід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:08
Відповідність ДСТУДСТУ 8494від 1 до 1Активна31-08-2026, 15:08
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Родзинки сушені коричневого кольору, сорт вищий, розмір середній

100
кілограм
67560 , Україна , Одеська область , Одеса , Одеський район, село Красносілка, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 73 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:08
Розмірсереднійвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:08
Коліркоричневийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:08
Наявність кісточкиНіАктивна31-08-2026, 15:08
Наявність плодоніжкиНіАктивна31-08-2026, 15:08
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Джем полуничний, стерилізований, ґатунок перший, ДСТУ 4900

100
кілограм
67560 , Україна , Одеська область , Одеса , Одеський район, село Красносілка, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 73 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видджемвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:08
Фруктово-ягідна основаполуницявід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:08
Ґатунокпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:08
Відповідність ДСТУДСТУ 4900від 1 до 1Активна31-08-2026, 15:08
СтерилізованоТакАктивна31-08-2026, 15:08
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Горошок зелений консервований, вищого сорту, банка скляна, фасування 450-550г

200
кілограм
67560 , Україна , Одеська область , Одеса , Одеський район, село Красносілка, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 73 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:08
Фасуваннябанка склянавід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:08
Маса неттовід 0.45 до 0.55кілограмАктивна31-08-2026, 15:08
Відповідність ДСТУ 7165ТакАктивна31-08-2026, 15:08
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Кукурудза цукрова консервована, вищого сорту, банка металева, фасування 340-430г

150
кілограм
67560 , Україна , Одеська область , Одеса , Одеський район, село Красносілка, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 73 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видкукурудза цукрова з цілих зеренвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:08
Сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:08
Фасуваннябанка металевавід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:08
Маса неттовід 0.34 до 0.43кілограмАктивна31-08-2026, 15:08
Відповідність ДСТУ 7164ТакАктивна31-08-2026, 15:08
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Квасоля консервована натуральна, банка скляна, фасування 0,4-0,55кг

300
кілограм
67560 , Україна , Одеська область , Одеса , Одеський район, село Красносілка, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 73 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видквасоля натуральнавід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:08
Фасуваннябанка склянавід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:08
Характеристики не суперечать ДСТУ 6074таквід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:08
Маса неттовід 0.4 до 0.55кілограмАктивна31-08-2026, 15:08
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Паста томатна 25%, сорт вищий, ДСТУ 5081, банка скляна

250
кілограм
67560 , Україна , Одеська область , Одеса , Одеський район, село Красносілка, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 73 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:08
Характеристики не суперечать ДСТУ 5081таквід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:08
Вид фасуваннябанка склянавід 1 до 1Активна31-08-2026, 15:08
Масова частка сухих речовин25відсотокАктивна31-08-2026, 15:08
Сіль у складі продуктуНіАктивна31-08-2026, 15:08
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 15:09:09
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 15:08:45
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:08:45
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:08:45
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:08:45
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:08:45
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 15:08:45
          Способи підтвердження:
          Документ
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ