Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 16:23. Дата останніх змін - 31-08-2026, 16:23

Овочі, фрукти та горіхи

Овочі, фрукти та горіхи... Державна закупівля - UA-2026-08-31-007087-a Овочі, фрукти та горіхи від замовника Управління освіти, культури, молоді та спорту Вигодянської сільської ради від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-007087-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-31-008734-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 16:23
по 03-09-2026, 00:00

Морква молода свіжа, Буряк столовий молодий, Капуста білоголова свіжа, Яблука свіжі, Банани свіжі, Апельсини свіжі, Цибуля ріпчаста свіжа, Часник свіжий

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
52300
52 300 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Управління освіти, культури, молоді та спорту Вигодянської сільської ради
ЄДРПОУ:44143464 Досьє YouControl
Контактна особа:Скєрлік Оксана Ігорівна
Телефон:+380732231531
E-mail:yokm.vugoda.2021@gmail.com
Місцезнаходження:
67622, Україна, Одеська область,село Березань, вулиця Покровська будинок, 1
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Морква молода свіжа

160
кілограм
67620 , Україна , Одеська область , село Вигода , вулиця Олександра Безпалько,23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видз обрізаною зеленнювід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:40
Діаметр коренеплодуне менше 1,5 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:40
Характеристики не суперечать ДСТУ 286ТакАктивна31-08-2026, 14:40
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Буряк столовий молодий

300
кілограм
67620 , Україна , Одеська область , село Вигода , вулиця Олександра Безпалько,23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видз обрізаною зеленнювід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:40
Діаметр коренеплодуне менше 5 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:40
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:40
Характеристики не суперечать ДСТУ 7034ТакАктивна31-08-2026, 14:40
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Капуста білоголова свіжа

130
кілограм
67620 , Україна , Одеська область , село Вигода , вулиця Олександра Безпалько,23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:40
Строк достиганняпізньостиглавід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:40
Відповідність ДСТУ 7037ТакАктивна31-08-2026, 14:40
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Яблука свіжі

450
кілограм
67620 , Україна , Одеська область , село Вигода , вулиця Олександра Безпалько,23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганняранньостиглівід 1Активна31-08-2026, 14:40
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:40
Діаметр плоду за найбільшим поперечним діаметромне менше 60 ммвід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:40
Видрожеві види плодіввід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:40
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8323від 1 до 1Активна31-08-2026, 14:40
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Банани свіжі

45
кілограм
67620 , Україна , Одеська область , село Вигода , вулиця Олександра Безпалько,23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Ґатунокпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:40
Колір (на момент реалізації)зеленийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:40
Розмір плодівне менше 20 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:40
Діаметр плодуне більше 4 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:40
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Апельсини свіжі

140
кілограм
67620 , Україна , Одеська область , село Вигода , вулиця Олександра Безпалько,23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:40
Сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:40
Діаметр плодуне менше 5 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:40
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна31-08-2026, 14:40
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна31-08-2026, 14:40
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Цибуля ріпчаста свіжа

140
кілограм
67620 , Україна , Одеська область , село Вигода , вулиця Олександра Безпалько,23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:40
Найбільший поперечний діаметрвід 5 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:40
Характеристики не суперечать ДСТУ 3234ТакАктивна31-08-2026, 14:40
Цибуля ріпчаста ранняНіАктивна31-08-2026, 14:40
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Часник свіжий

1
кілограм
67620 , Україна , Одеська область , село Вигода , вулиця Олександра Безпалько,23 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:40
Розмір цибулин за поперечним діаметромне менше 25 ммвід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:40
Відповідність ДСТУ 3233ТакАктивна31-08-2026, 14:40
+ -
Документи
Тип документа: Проект договору
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Проект договору
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 14:40:58
      Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Оголошення про проведення закупівлі
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 16:23:35
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Виконання робіт
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Опис:

          у разі потреби замовника поставка може здійснюватися три рази на тиждень

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          10
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 14:40:56
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 14:40:56
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 14:40:56
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 14:40:56
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 14:40:56
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ