Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 14:42. Дата останніх змін - 31-08-2026, 14:42

Овочі, фрукти та горіхи

Овочі, фрукти та горіхи... Державна закупівля - UA-2026-08-31-006979-a Овочі, фрукти та горіхи від замовника Відділ освіти Бузької сільської ради від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-006979-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-31-004922-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 14:42
по 03-09-2026, 14:42

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
400066.67
400 066,67 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Відділ освіти Бузької сільської ради
ЄДРПОУ:43946158 Досьє YouControl
Контактна особа:Костенко Віра Олександрівна
Телефон:+380990547512
E-mail:veraznae@gmail.com
Місцезнаходження:
56541, Україна, Миколаївська область,село Бузьке, пл.Центральна, 1
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Буряк столовий

300
кілограм
56541 , Україна , Миколаївська область , Вознесенський район , Заклади освіти Бузької сільської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:37
Діаметр коренеплоду5-10 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:37
Відповідність ДСТУ 7033ТакАктивна31-08-2026, 14:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Цибуля ріпчаста свіжа

333
кілограм
56541 , Україна , Миколаївська область , Вознесенський район , Заклади освіти Бузької сільської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:37
Найбільший поперечний діаметрвід 4 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:37
Характеристики не суперечать ДСТУ 3234ТакАктивна31-08-2026, 14:37
Цибуля ріпчаста ранняНіАктивна31-08-2026, 14:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Капуста білоголова свіжа

400
кілограм
56541 , Україна , Миколаївська область , Вознесенський район , Заклади освіти Бузької сільської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Строк достиганняранньостиглавід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:37
Відповідність ДСТУ 7037ТакАктивна31-08-2026, 14:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Морква свіжа

760
кілограм
56541 , Україна , Миколаївська область , Вознесенський район , Заклади освіти Бузької сільської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1Активна31-08-2026, 14:37
Відповідність ДСТУ 7035ТакАктивна31-08-2026, 14:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Огірки свіжі

300
кілограм
56541 , Україна , Миколаївська область , Вознесенський район , Заклади освіти Бузької сільської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуваннятепличнівід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:37
Розмір плодусередньоплідні (до 25 см)від 1 до 1Активна31-08-2026, 14:37
Діаметр плодуне більше 5,5 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:37
Відповідність ДСТУ 3247ТакАктивна31-08-2026, 14:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Помідори (томати) свіжі

300
кілограм
56541 , Україна , Миколаївська область , Вознесенський район , Заклади освіти Бузької сільської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуваннятепличнівід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:37
Вид плодуокруглівід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:37
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:37
Колірчервонийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:37
Відповідність ДСТУ 3246ТакАктивна31-08-2026, 14:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Перець солодкий свіжий

120
кілограм
56541 , Україна , Миколаївська область , Вознесенський район , Заклади освіти Бузької сільської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортподовженої формивід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:37
Розмір плодудовжина не менше 6 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:37
Відповідність ДСТУ 2659ТакАктивна31-08-2026, 14:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Часник свіжий

3
кілограм
56541 , Україна , Миколаївська область , Вознесенський район , Заклади освіти Бузької сільської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:37
Розмір цибулин за поперечним діаметромне менше 25 ммвід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:37
Відповідність ДСТУ 3233ТакАктивна31-08-2026, 14:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Петрушка молода свіжа

22
кілограм
56541 , Україна , Миколаївська область , Вознесенський район , Заклади освіти Бузької сільської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Різновидлистковавід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:37
Довжина рослинине менше 10 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:37
Відповідність ДСТУ 6010ТакАктивна31-08-2026, 14:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Кріп свіжий

1
кілограм
56541 , Україна , Миколаївська область , Вознесенський район , Заклади освіти Бузької сільської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:37
Довжина рослинне менше 10 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:37
Відповідність ДСТУ 8624ТакАктивна31-08-2026, 14:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Баклажани свіжі

18
кілограм
56541 , Україна , Миколаївська область , Вознесенський район , Заклади освіти Бузької сільської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид сортуподовженої формивід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:37
Розмір плодудовжина не менше 10 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:37
Відповідність ДСТУ 2660ТакАктивна31-08-2026, 14:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Кабачки свіжі

158
кілограм
56541 , Україна , Миколаївська область , Вознесенський район , Заклади освіти Бузької сільської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:37
Довжина плоду (без плодоніжки)7-26 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:37
Видкабачкивід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Яблука свіжі

930
кілограм
56541 , Україна , Миколаївська область , Вознесенський район , Заклади освіти Бузької сільської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганняранньостиглівід 1Активна31-08-2026, 14:37
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:37
Діаметр плоду за найбільшим поперечним діаметромне менше 60 ммвід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:37
Видрожеві види плодіввід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:37
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8323від 1 до 1Активна31-08-2026, 14:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Лимони свіжі

35
кілограм
56541 , Україна , Миколаївська область , Вознесенський район , Заклади освіти Бузької сільської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-зеленого до жовтоговід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:37
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:37
Сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:37
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна31-08-2026, 14:37
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна31-08-2026, 14:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Мандарини свіжі

340
кілограм
56541 , Україна , Миколаївська область , Вознесенський район , Заклади освіти Бузької сільської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:37
Діаметр плодуне менше 3,8 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:37
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна31-08-2026, 14:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Банани свіжі

1 450
кілограм
56541 , Україна , Миколаївська область , Вознесенський район , Заклади освіти Бузької сільської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Ґатунокпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:37
Колір (на момент реалізації)зеленийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:37
Розмір плодівне менше 20 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:37
Діаметр плодуне більше 4 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:37
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
17

Апельсини свіжі

500
кілограм
56541 , Україна , Миколаївська область , Вознесенський район , Заклади освіти Бузької сільської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:37
Сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:37
Діаметр плодуне менше 5 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:37
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна31-08-2026, 14:37
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна31-08-2026, 14:37
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 14:42:08
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 14:37:19
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          10
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 14:37:17
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 14:37:17
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 14:37:17
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 14:37:17
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 14:37:17
          1. Забезпечення виконання договору про закупівлю
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин
          При наданні забезпечення у формі банківської гарантії підтверджується, що
          1 - Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю
          5
          Пошук... відсоток
          відсоток
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 14:37:17
          Способи підтвердження:
          Документ
          Банківська гарантія , Банківська гарантія
          Строк дії гарантії перевищує строк дії Договору про закупівлю на
          10
          Пошук... день
          день
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 14:37:17
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ