Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 14:05. Дата останніх змін - 31-08-2026, 14:05

Хек морожений

Хек морожений... Державна закупівля - UA-2026-08-31-006159-a Хек морожений від замовника АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРНАФТА" від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-006159-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-31-007521-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 14:05
по 03-09-2026, 09:00

Орієнтовне місце поставки Вантажоодержувача та кількість Товару зазначені в Таблиці 1 Додатка №1 до Договору. Про точне місце поставки Товару Покупець письмово повідомляє Постачальника у строк, визначений Договором. Умови поставки Товару: DDP склад вантажоодержувача. Строк поставки Товару: поставка Товару здійснюється Постачальником протягом 5 (п’яти) робочих днів з дати отримання письмової Заявки від Покупця, але не пізніше 31.12.2026 року. Строк придатності Товару: залишковий термін придатності Товару на дату поставки Покупцю повинен становити не менше ніж 80% від загального терміну придатності, встановленого виробником. Пакування Товару: заморожена риба повинна бути упакована таким чином, щоб запобігати зневодненню та окисненню продукції, а також забезпечувати збереження її якості та цілісності під час транспортування, зберігання та реалізації. У кожній одиниці пакування повинна міститися заморожена риба однієї назви, одного виду розбирання, однієї розмірної групи, однієї дати виготовлення та в одному виді споживчої тари. Допускається в кожній одиниці пакування не більше 2 % риб (за кількістю) більшої або меншої довжини чи мас. Маркування Товару повинно містити всю обов'язкову інформацію, передбачену чинним законодавством України для харчових продуктів. Маркування повинно відповідати вимогам чинного законодавства України у сфері безпечності та якості харчових продуктів. Транспортування Товару: доставка Товару здійснюється транспортом Продавця, належним чином обладнаним для перевезення Товару. Витрати на доставку Товару до місця призначення включені до ціни Товару. Вимоги до тари та упаковки: тара (упаковка) повинна бути непошкодженою та забезпечувати збереження цілісності Товару і його належний зовнішній вигляд під час транспортування, навантаження, розвантаження та зберігання. Вартість тари (упаковки) включена до загальної вартості (ціни) Товару. Тара (упаковка) є незворотною. Вимоги до якості Товару: якість Товару повинна відповідати показникам безпечності та якості, встановленим для харчових продуктів чинними нормативно-правовими актами та нормативними документами, затвердженими в установленому законодавством порядку, а також вимогам Закону України від 23.12.1997 № 771/97-ВР «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (зі змінами). Товар не повинен містити небезпечних для організму людини речовин, у тому числі штучних барвників, консервантів, ароматизаторів, генетично модифікованих організмів (ГМО) тощо. Кожна партія Товару повинна супроводжуватися документами, що підтверджують його походження, безпечність та якість, із зазначенням дати виготовлення, строку придатності (або терміну реалізації) та умов зберігання. Документи, які надаються Постачальником під час поставки Товару: декларація виробника або посвідчення про якість або інший документ, передбачений чинним законодавством України, що підтверджує походження, якість та безпечність запропонованого Товару. Допустиме відхилення (толеранс): допускається відхилення обсягу поставки Товару в бік зменшення в межах 10% від загальної кількості. Країною походження запропонованого товару не може бути Російська Федерація, Білорусь або Ісламська Республіка Іран.

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
40300
40 300 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРНАФТА"
ЄДРПОУ:00135390 Досьє YouControl
Сайт:http://www.ukrnafta.com/ua
Контактна особа:Ельміра Рустамова
Телефон:+380501084637
E-mail:elmira.rustamova@ukrnafta.com
Місцезнаходження:
04053, Україна, м. Київ,м. Київ, пров. Несторівський, 3-5
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Хек с/м, обезголовлений, 300-500г, ДСТУ 4378

260
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид рибихеквід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:05
Типобезголовленавід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:05
Розмірний ряд300-500гвід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:05
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 4378від 1 до 1Активна31-08-2026, 14:05
+ -
Документи
Тип документа: Проект договору
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Проект договору
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 14:05:11
      Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Оголошення про проведення закупівлі
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 14:05:55
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          45
          Умови поставки:
          Подія:
          Подання заявки
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          5
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 14:05:12
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 14:05:12
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 14:05:12
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 14:05:12
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 14:05:12
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ