Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 14:03. Дата останніх змін - 31-08-2026, 14:03

Деревина дров’яна, 1 групи, ТУУ-00994207-005, неколоті, твердолистяні порода деревини: дуб, бук, ясен, граб, 1,9 м, від 1 м.куб. , з доставкою (с. Колодіївка, с. Рогізна, с. Вихватнівці)

Деревина дров’яна, 1 групи, ТУУ-00994207-005, неколоті, твердолистяні порода деревини: дуб, бук, ясен, граб, 1,9 м, від 1 м.куб. , з доставкою (с. Кол... Державна закупівля - UA-2026-08-31-006062-a Деревина дров’яна, 1 групи, ТУУ-00994207-005, неколоті, твердолистяні порода деревини: дуб, бук, ясен, граб, 1,9 м, від 1 м.куб. , з доставкою (с. Колодіївка, с. Рогізна, с. Вихватнівці) від замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ І ТУРИЗМУ КИТАЙГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-006062-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-31-005498-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 14:03
по 04-09-2026, 01:05

Деревина дров’яна, 1 групи, ТУУ-00994207-005, неколоті, твердолистяні порода деревини: дуб, бук, ясен, граб, 1,9 м, від 1 м.куб. , Доставка та розвантаження дров паливних здійснюються автотранспортом та силами Постачальника безпосередньо до складських приміщень Замовника за наступними адресами: Хмельницька обл., Кам'янець-Подільський р-н, с. Колодіївка, Дністровська, 25 — 124 м³; с. Рогізна, Центральна, 59 — 124 м³; с. Вихватнівці, вул. Центральна, 10 — 10 м³. Вартість доставки, навантажувально-розвантажувальних робіт та укладання дров у штабелі на майданчиках Замовника повністю включена до ціни товару. Поставка здійснюється окремими партіями за попередньою заявкою Замовника протягом 3 робочих днів з моменту її подання. Постачальник зобов'язаний повідомити Замовника про дату та час прибуття автотранспорту не пізніше ніж за 24 години до поставки. Приймання товару за обсягом та якістю здійснюється в місці розвантаження у присутності уповноважених представників сторін з обов'язковим наданням товарно-транспортної накладної (ТТН) та підписанням акта приймання-передачі

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
530000
530 000 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ І ТУРИЗМУ КИТАЙГОРОДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:40206504 Досьє YouControl
Контактна особа:Волоховська Любов Петрівна
Телефон:+380674769092
E-mail:oswita.kt@gmail.com
Місцезнаходження:
32392, Україна, Хмельницька область,Кам'янець-Подільський район село Китайгород, ВУЛИЦЯ Центральна, будинок 70
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Деревина дров’яна, 1 групи, ТУУ-00994207-005, неколоті, твердолистяні порода деревини: дуб, бук, ясен, граб, 1,9 м, від 1 м.куб.

258
метр кубічний
32392 , Україна , Хмельницька область , Кам'янець-Подільський район село Китайгород , ВУЛИЦЯ Центральна, будинок 70 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Виднеколотівід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:00
Група порідпершавід 1Активна31-08-2026, 14:00
Порода деревинибук, дуб звичайний, граб, ясен звичайнийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 14:00
Відповідність стандарту ТУУ-00994207-005ТакАктивна31-08-2026, 14:00
Довжина1.9метрАктивна31-08-2026, 14:00
Природна вологістьНіАктивна31-08-2026, 14:00
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 14:03:43
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 14:00:50
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          7
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Опис:

          Доставка та розвантаження дров паливних здійснюються автотранспортом та силами Постачальника безпосередньо до складських приміщень Замовника за наступними адресами: Хмельницька обл., Кам'янець-Подільський р-н, с. Колодіївка, Дністровська, 25 — 124 м³; с. Рогізна, Центральна, 59 — 124 м³; с. Вихватні ... Більше

          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          7
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 14:00:48
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 14:00:48
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 14:00:48
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 14:00:48
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 14:00:48
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ