Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 13:44. Дата останніх змін - 31-08-2026, 13:44

Буряк столовий; Морква свіжа; Капуста білоголова свіжа; Цибуля ріпчаста свіжа; Огірки свіжі; Гарбузи продовольчі свіжі; Помідори (томати) свіжі; Перець солодкий свіжий; Кабачки свіжі; Апельсини свіжі; Лимони свіжі; Мандарини свіжі; Яблука свіжі; Банани свіжі; Груші свіжі; Виноград свіжий столовий; Слива свіжа; Персики і нектарини

Буряк столовий; Морква свіжа; Капуста білоголова свіжа; Цибуля ріпчаста свіжа; Огірки свіжі; Гарбузи продовольчі свіжі; Помідори (томати) свіжі; Перец... Державна закупівля - UA-2026-08-31-005586-a Буряк столовий; Морква свіжа; Капуста білоголова свіжа; Цибуля ріпчаста свіжа; Огірки свіжі; Гарбузи продовольчі свіжі; Помідори (томати) свіжі; Перець солодкий свіжий; Кабачки свіжі; Апельсини свіжі; Лимони свіжі; Мандарини свіжі; Яблука свіжі; Банани свіжі; Груші свіжі; Виноград свіжий столовий; від замовника СУМСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЦЕНТР РОЗВИТКУ ДИТИНИ) № 28 "ЮВІЛЕЙНИЙ" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-005586-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-31-005521-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 13:44
по 04-09-2026, 13:22

Яблука свіжі

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
130092.52
130 092,52 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:СУМСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЦЕНТР РОЗВИТКУ ДИТИНИ) № 28 "ЮВІЛЕЙНИЙ" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ЄДРПОУ:30321198 Досьє YouControl
Сайт:http://dnz28yuvileyniy.sumy.ua/
Контактна особа:Ольга Солодовник
Телефон:+380542608008
E-mail:cdnz28@ukr.net
Місцезнаходження:
40030, Україна, Сумська область,м. Суми, вул. Робітнича, будинок 56
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Буряк столовий

400
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:41
Діаметр коренеплоду5-10 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:41
Відповідність ДСТУ 7033ТакАктивна31-08-2026, 13:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Морква свіжа

880
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1Активна31-08-2026, 13:41
Відповідність ДСТУ 7035ТакАктивна31-08-2026, 13:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Капуста білоголова свіжа

803,30
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:41
Строк достиганняпізньостиглавід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:41
Відповідність ДСТУ 7037ТакАктивна31-08-2026, 13:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Цибуля ріпчаста свіжа

580
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:41
Найбільший поперечний діаметрвід 5 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:41
Характеристики не суперечать ДСТУ 3234ТакАктивна31-08-2026, 13:41
Цибуля ріпчаста ранняНіАктивна31-08-2026, 13:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Огірки свіжі

12
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуваннятепличнівід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:41
Розмір плодукороткоплідні (до 14 см)від 1 до 1Активна31-08-2026, 13:41
Діаметр плодуне більше 5,5 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:41
Відповідність ДСТУ 3247ТакАктивна31-08-2026, 13:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Гарбузи продовольчі свіжі

80
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид сортуз плоскою, овальною та округлою формоювід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:41
Діаметр плодуне менше 15 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:41
Відповідність ДСТУ 3190ТакАктивна31-08-2026, 13:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Помідори (томати) свіжі

107,80
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуваннятепличнівід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:41
Вид плодуокруглівід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:41
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:41
Колірчервонийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:41
Відповідність ДСТУ 3246ТакАктивна31-08-2026, 13:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Перець солодкий свіжий

10
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортподовженої формивід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:41
Розмір плодудовжина не менше 6 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:41
Відповідність ДСТУ 2659ТакАктивна31-08-2026, 13:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Кабачки свіжі

61
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:41
Довжина плоду (без плодоніжки)7-26 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:41
Видкабачкивід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Апельсини свіжі

60
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:41
Діаметр плодуне менше 5 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:41
Сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:41
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна31-08-2026, 13:41
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна31-08-2026, 13:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Лимони свіжі

10
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-зеленого до жовтоговід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:41
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:41
Сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:41
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна31-08-2026, 13:41
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна31-08-2026, 13:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
12

Мандарини свіжі

401
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:41
Діаметр плодуне менше 3,8 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:41
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна31-08-2026, 13:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
13

Яблука свіжі

210
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганняпізньостиглівід 1Активна31-08-2026, 13:41
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:41
Діаметр плоду за найбільшим поперечним діаметромне менше 65 ммвід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:41
Видрожеві види плодіввід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:41
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8133від 1 до 1Активна31-08-2026, 13:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
14

Банани свіжі

92
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Ґатунокдругийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:41
Колір (на момент реалізації)світло-зеленийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:41
Розмір плодівне менше 14 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:41
Діаметр плодуне більше 4 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
15

Груші свіжі

42
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганнясередньостиглівід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:41
Товарний сортдругийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:41
Діаметр плодуне менше 50 ммвід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:41
Відповідність ДСТУ 8326ТакАктивна31-08-2026, 13:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
16

Виноград свіжий столовий

100
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:41
Відповідність ДСТУ 2438ТакАктивна31-08-2026, 13:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
17

Слива свіжа

40
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:41
Різновидвеликопліднівід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:41
Діаметр плодуне менше 35 ммвід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:41
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
18

Персики і нектарини

95
кілограм
Україна ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видперсикивід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:41
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:41
Розмір плоду за поперечним діаметромне менше 50 ммвід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:41
Відповідність ДСТУ 7025ТакАктивна31-08-2026, 13:41
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 13:44:05
      Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
      Подія:
      Поставка товару
      Тип оплати:
      Пiсляоплата
      Тип днів:
      Календарні
      Розмір оплати(%):
      100
      Період (днів):
      30
      Умови поставки:
      Подія:
      Підписання договору
      Тип поставки:
      Повторювана поставка
      Тип днів:
      Робочі
      Розмір поставки (%):
      100
      Період (днів):
      5
      +-
      Пропозиції

      Електронні тендерні вимоги

      1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
      Застосовується до:
      Учасника процедури
      Стосується:
      Закупівлі
      Законодавство:
      Детальний опис:
      Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
      Підтверджується, що
      1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
      Статус: Активна
      Дата створення: 31-08-2026, 13:41:10
      Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
      Статус: Активна
      Дата створення: 31-08-2026, 13:41:10
      Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
      Статус: Активна
      Дата створення: 31-08-2026, 13:41:10
      2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
      Застосовується до:
      Переможця тендеру
      Стосується:
      Закупівлі
      Законодавство:
      Детальний опис:
      Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
      При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
      1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
      Статус: Активна
      Дата створення: 31-08-2026, 13:41:10
      При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
      2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
      Статус: Активна
      Дата створення: 31-08-2026, 13:41:10
      ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ