Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 13:36. Дата останніх змін - 31-08-2026, 13:36

Оброблені фрукти та горіхи (ДК 021:2015 - 15330000-0 – Оброблені фрукти та овочі)

Оброблені фрукти та горіхи (ДК 021:2015 - 15330000-0 – Оброблені фрукти та овочі)... Державна закупівля - UA-2026-08-31-005427-a Оброблені фрукти та горіхи (ДК 021:2015 - 15330000-0 – Оброблені фрукти та овочі) від замовника Відділ освіти, культури, молоді та спорту Березнегуватської селищної ради від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-005427-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-31-005429-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 13:36
по 03-09-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
76912
76 912 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Відділ освіти, культури, молоді та спорту Березнегуватської селищної ради
ЄДРПОУ:43435636 Досьє YouControl
Контактна особа:Ткач Віталій Володимирович
Телефон:+380689764106
E-mail:tkach-vitaliyvo@ukr.net
Місцезнаходження:
56203, Україна, Миколаївська область,смт Березнегувате, Соборно-Миколаївська площа, 10
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Сушені абрикоси цілі, без кісточок, сорт перший, від 34мм

118
кілограм
56203 , Україна , Миколаївська область , с-ще Березнегувате , Соборно-Миколаївська площа, 10 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:33
Видабрикоси цілівід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:33
Діаметр плодуне менше 34 ммвід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:33
Наявність кісточкиНіАктивна31-08-2026, 13:33
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Ядра бобів арахісу смажені, цілі, фасування 50г

115
кілограм
56203 , Україна , Миколаївська область , с-ще Березнегувате , Соборно-Миколаївська площа, 10 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Формацілийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:33
Смаккласичний (без добавок)від 1 до 1Активна31-08-2026, 13:33
Спосіб обробкисмаженийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:33
Вид горіхівядра бобів арахісувід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:33
Фасування50грамАктивна31-08-2026, 13:33
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Повидло та джеми фасовані

21
кілограм
56203 , Україна , Миколаївська область , с-ще Березнегувате , Соборно-Миколаївська площа, 10 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 4900від 1 до 1Активна31-08-2026, 13:33
Фруктово-ягідна основамалинавід 1Активна31-08-2026, 13:33
Упаковкастіквід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:33
Сорт/Ґатунокпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:33
Видджемвід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:33
БрендЩЕДРИКвід 1 до 1Активна31-08-2026, 13:33
СтерилізованоНіАктивна31-08-2026, 13:33
Маса нетто0.2кілограмАктивна31-08-2026, 13:33
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 13:36:06
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 13:33:31
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Опис:

          Фактом подання цінової пропозиції учасник підтверджує, що запропонований товар не походить з Російської Федерації, Республіки Білорусь або Ісламської Республіки Іран

          Тип поставки:
          Одноразова поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          10
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 13:33:29
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 13:33:29
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 13:33:29
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 13:33:29
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 13:33:29
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ