Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 11:06. Дата останніх змін - 31-08-2026, 11:06

Борошно пшеничне, сорт вищий, ГСТУ 46.004; Крупа гречана ядриця, ґатунок перший, ДСТУ 7697; Рис середньозернистий шліфований, сорт перший; Крупа пшенична булгур, з твердих сортів пшениці, помел №2 (середній); Крупа пшоняна шліфована, сорт перший; Крупа пшенична Полтавська з м'яких сортів пшениці, помел №2 (середній), ДСТУ 7699; Крупа ячна №2; Крупа кукурудзяна, шліфована, №2

Борошно пшеничне, сорт вищий, ГСТУ 46.004; Крупа гречана ядриця, ґатунок перший, ДСТУ 7697; Рис середньозернистий шліфований, сорт перший; Крупа пшени... Державна закупівля - UA-2026-08-31-002479-a Борошно пшеничне, сорт вищий, ГСТУ 46.004; Крупа гречана ядриця, ґатунок перший, ДСТУ 7697; Рис середньозернистий шліфований, сорт перший; Крупа пшенична булгур, з твердих сортів пшениці, помел №2 (середній); Крупа пшоняна шліфована, сорт перший; Крупа пшенична Полтавська з м'яких сортів пшениці, від замовника Відділ освіти Бучацької міської ради від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-002479-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-31-002621-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 11:06
по 03-09-2026, 00:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
287616.67
287 616,67 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Відділ освіти Бучацької міської ради
ЄДРПОУ:44033810 Досьє YouControl
Контактна особа:Уляна Мацала
Телефон:+380675875939
E-mail:matsala.ruda@gmail.com
Місцезнаходження:
48402, Україна, Тернопільська область,місто Бучач, майдан Волі, будинок 1
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Борошно пшеничне, сорт вищий, ГСТУ 46.004

1 000
кілограм
48402 , Україна , Тернопільська область , м.Бучач, Чортківський район , Майдан Волі,1 заклади,які підпорядковуються відділу освіти Бучацької міської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Характеристики не суперечать ГСТУ 46.004таквід 1 до 1Активна31-08-2026, 11:05
Сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 11:05
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Крупа гречана ядриця, ґатунок перший, ДСТУ 7697

1 700
кілограм
48402 , Україна , Тернопільська область , м.Бучач, Чортківський район , Майдан Волі,1 заклади,які підпорядковуються відділу освіти Бучацької міської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Характеристики не суперечать ДСТУ 7697таквід 1 до 1Активна31-08-2026, 11:05
Ґатунокпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 11:05
Видядрицявід 1 до 1Активна31-08-2026, 11:05
Може містити сліди глютенуТакАктивна31-08-2026, 11:05
Обробка пароюТакАктивна31-08-2026, 11:05
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Рис середньозернистий шліфований, сорт перший

1 300
кілограм
48402 , Україна , Тернопільська область , м.Бучач, Чортківський район , Майдан Волі,1 заклади,які підпорядковуються відділу освіти Бучацької міської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 11:05
Типсередньозернистийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 11:05
Видшліфованийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 11:05
Може містити сліди глютенуТакАктивна31-08-2026, 11:05
ПропаренийНіАктивна31-08-2026, 11:05
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Крупа пшенична булгур, з твердих сортів пшениці, помел №2 (середній)

900
кілограм
48402 , Україна , Тернопільська область , м.Бучач, Чортківський район , Майдан Волі,1 заклади,які підпорядковуються відділу освіти Бучацької міської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Характеристики не суперечать ДСТУ 7699таквід 1 до 1Активна31-08-2026, 11:05
Сорт пшеницітвердийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 11:05
Номер (Помел)№2 (середній)від 1 до 1Активна31-08-2026, 11:05
Видбулгурвід 1 до 1Активна31-08-2026, 11:05
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Крупа пшоняна шліфована, сорт перший

30
кілограм
48402 , Україна , Тернопільська область , м.Бучач, Чортківський район , Майдан Волі,1 заклади,які підпорядковуються відділу освіти Бучацької міської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Крупа шліфованатаквід 1 до 1Активна31-08-2026, 11:05
Сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 11:05
Містить глютенТакАктивна31-08-2026, 11:05
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Крупа пшенична Полтавська з м'яких сортів пшениці, помел №2 (середній), ДСТУ 7699

100
кілограм
48402 , Україна , Тернопільська область , м.Бучач, Чортківський район , Майдан Волі,1 заклади,які підпорядковуються відділу освіти Бучацької міської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Характеристики не суперечать ДСТУ 7699таквід 1 до 1Активна31-08-2026, 11:05
Сорт пшеницім'якийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 11:05
Номер (Помел)№2 (середній)від 1 до 1Активна31-08-2026, 11:05
Видполтавськавід 1 до 1Активна31-08-2026, 11:05
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Крупа ячна №2

100
кілограм
48402 , Україна , Тернопільська область , м.Бучач, Чортківський район , Майдан Волі,1 заклади,які підпорядковуються відділу освіти Бучацької міської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Характеристики не суперечать ДСТУ 7700таквід 1 до 1Активна31-08-2026, 11:05
Номер2одиницяАктивна31-08-2026, 11:05
Містить глютенТакАктивна31-08-2026, 11:05
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Крупа кукурудзяна, шліфована, №2

100
кілограм
48402 , Україна , Тернопільська область , м.Бучач, Чортківський район , Майдан Волі,1 заклади,які підпорядковуються відділу освіти Бучацької міської ради ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Видшліфованавід 1 до 1Активна31-08-2026, 11:05
Може містити сліди глютенуТакАктивна31-08-2026, 11:05
Номер2одиницяАктивна31-08-2026, 11:05
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 11:06:04
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 11:05:11
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          15
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          3
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 11:05:12
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 11:05:12
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 11:05:12
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 11:05:12
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 11:05:12
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ