Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 10:59. Дата останніх змін - 31-08-2026, 10:59

Буряк столовий молодий, з обрізаною зеленню, першого товарного сорту; Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234; Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037; Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035; Яблука свіжі, середньостиглі, вищого товарного сорту, рожеві види плодів, ДСТУ 8133; Капуста пекінська, свіжа, першого товарного сорту; Огірки свіжі, польові, середньоплідні (до 25см), ДСТУ 3247; Помідори (томати) свіжі, польові, округлі, від 3 см, ДСТУ 3246; Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, першого сорту; Банани свіжі, ґатунок перший, зелені, від 20 см, діаметр плоду не більше 4 см; Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, першого сорту

Буряк столовий молодий, з обрізаною зеленню, першого товарного сорту; Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234; Капуста біло... Державна закупівля - UA-2026-08-31-002321-a Буряк столовий молодий, з обрізаною зеленню, першого товарного сорту; Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234; Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037; Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035; Яблука свіжі, середньостиглі, від замовника Комунальний заклад "Хмільницький ліцей №4 Хмільницької міської ради" від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-002321-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-31-002788-a
Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
36400
36 400 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:Комунальний заклад "Хмільницький ліцей №4 Хмільницької міської ради"
ЄДРПОУ:25498099 Досьє YouControl
Контактна особа:Олена Дручинська
Телефон:+380688406150
E-mail:4shkola_hm@ukr.net
Місцезнаходження:
22000, Україна, Вінницька область,Хмільницький р-н, місто Хмільник, вул.Українця Владислава будинок 39
0
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 10:59
по 03-09-2026, 08:00

Місце поставки Товару: (за адресою замовника): с. Куманівці, вул. Кошового 1А. ЗДО

+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Буряк столовий молодий, з обрізаною зеленню, першого товарного сорту

75
кілограм
22053 , Україна , Вінницька область , с. Куманівці Хмільницький р-н , Кошового, 1А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:58
Видз обрізаною зеленнювід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:58
Діаметр коренеплодуне менше 5 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:58
Характеристики не суперечать ДСТУ 7034ТакАктивна31-08-2026, 10:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234

30
кілограм
22053 , Україна , Вінницька область , с. Куманівці Хмільницький р-н , Кошового, 1А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:58
Найбільший поперечний діаметрвід 5 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:58
Характеристики не суперечать ДСТУ 3234ТакАктивна31-08-2026, 10:58
Цибуля ріпчаста ранняНіАктивна31-08-2026, 10:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037

40
кілограм
22053 , Україна , Вінницька область , с. Куманівці Хмільницький р-н , Кошового, 1А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:58
Строк достиганняпізньостиглавід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:58
Відповідність ДСТУ 7037ТакАктивна31-08-2026, 10:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035

130
кілограм
22053 , Україна , Вінницька область , с. Куманівці Хмільницький р-н , Кошового, 1А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1Активна31-08-2026, 10:58
Відповідність ДСТУ 7035ТакАктивна31-08-2026, 10:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Яблука свіжі, середньостиглі, вищого товарного сорту, рожеві види плодів, ДСТУ 8133

150
кілограм
22053 , Україна , Вінницька область , с. Куманівці Хмільницький р-н , Кошового, 1А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганнясередньостиглівід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:58
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:58
Діаметр плоду за найбільшим поперечним діаметромне менше 70 ммвід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:58
Видрожеві види плодіввід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:58
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8133від 1 до 1Активна31-08-2026, 10:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Капуста пекінська, свіжа, першого товарного сорту

30
кілограм
22053 , Україна , Вінницька область , с. Куманівці Хмільницький р-н , Кошового, 1А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Огірки свіжі, польові, середньоплідні (до 25см), ДСТУ 3247

9
кілограм
22053 , Україна , Вінницька область , с. Куманівці Хмільницький р-н , Кошового, 1А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:58
Розмір плодусередньоплідні (до 25 см)від 1 до 1Активна31-08-2026, 10:58
Діаметр плодуне більше 5,5 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:58
Відповідність ДСТУ 3247ТакАктивна31-08-2026, 10:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Помідори (томати) свіжі, польові, округлі, від 3 см, ДСТУ 3246

20
кілограм
22053 , Україна , Вінницька область , с. Куманівці Хмільницький р-н , Кошового, 1А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:58
Вид плодуокруглівід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:58
Діаметр плодуне менше 3 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:58
Відповідність ДСТУ 3246ТакАктивна31-08-2026, 10:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, першого сорту

80
кілограм
22053 , Україна , Вінницька область , с. Куманівці Хмільницький р-н , Кошового, 1А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:58
Діаметр плодуне менше 5 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:58
Сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:58
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна31-08-2026, 10:58
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна31-08-2026, 10:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Банани свіжі, ґатунок перший, зелені, від 20 см, діаметр плоду не більше 4 см

80
кілограм
22053 , Україна , Вінницька область , с. Куманівці Хмільницький р-н , Кошового, 1А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Ґатунокпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:58
Колір (на момент реалізації)зеленийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:58
Розмір плодівне менше 20 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:58
Діаметр плодуне більше 4 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:58
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
11

Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, першого сорту

6
кілограм
22053 , Україна , Вінницька область , с. Куманівці Хмільницький р-н , Кошового, 1А ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-зеленого до жовтоговід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:58
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:58
Сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:58
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна31-08-2026, 10:58
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна31-08-2026, 10:58
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 10:59:17
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 10:58:18
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Опис:

          Розрахунок за поставлений товар здійснюється Замовником протягом 10 банківських днів після його фактичного отримання на підставі підписаних сторонами видаткових накладних/виставлених рахунків – фактур, шляхом перерахування коштів на рахунок Постачальника.

          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Опис:

          Місце поставки Товару: (за адресою замовника): с. Куманівці, вул. Кошового 1А. ЗДО

          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          10
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 10:58:19
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 10:58:19
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 10:58:19
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 10:58:19
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 10:58:19
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ