Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 10:34. Дата останніх змін - 31-08-2026, 10:34

Банани свіжі; Буряк столовий; Цибуля ріпчаста свіжа; Морква свіжа; Капуста білоголова свіжа; Яблука свіжі; Мандарини свіжі; Лимони свіжі; Огірки свіжі; Помідори (томати) свіжі

Банани свіжі; Буряк столовий; Цибуля ріпчаста свіжа; Морква свіжа; Капуста білоголова свіжа; Яблука свіжі; Мандарини свіжі; Лимони свіжі; Огірки свіжі... Державна закупівля - UA-2026-08-31-001800-a Банани свіжі; Буряк столовий; Цибуля ріпчаста свіжа; Морква свіжа; Капуста білоголова свіжа; Яблука свіжі; Мандарини свіжі; Лимони свіжі; Огірки свіжі; Помідори (томати) свіжі від замовника ВАШКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-001800-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-31-001911-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 10:34
по 03-09-2026, 08:00

Країною походження товару не може бути Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран. Строк поставки Товару до 31 грудня 2026 року. Місце поставки Товару:60222 Вашковецький ліцей с.Вашківці вул. Грушевського,29 Дністровського р-н,Чернівецької області 60221 Шишковецький ліцей с. Шишківці вул. шкільна 4 Дністровського р-н, Чернівецької області. Закупівля здійснюється на підставі надання коштів з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення безкоштовного харчування учнів відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 01.07.2026 № 869 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти у 2026 році»

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
443230
443 230 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:ВАШКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ЄДРПОУ:04417889 Досьє YouControl
Контактна особа:Любов Кудринецька
Телефон:+380680595935
E-mail:kud.lu9@gmail.com
Місцезнаходження:
60222, Україна, Чернівецька область,Дністровський р-н, с. Вашківці, вул. Грушевського,буд. 22
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Банани свіжі

2 300
кілограм
60222 , Україна , Чернівецька область , Вашківці , вул. Грушевського, 22 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Ґатунокпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:33
Колір (на момент реалізації)зеленийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:33
Розмір плодівне менше 20 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:33
Діаметр плодуне більше 4 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:33
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Буряк столовий

1 300
кілограм
60222 , Україна , Чернівецька область , Вашківці , вул. Грушевського, 22 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:33
Діаметр коренеплоду5-10 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:33
Відповідність ДСТУ 7033ТакАктивна31-08-2026, 10:33
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Цибуля ріпчаста свіжа

440
кілограм
60222 , Україна , Чернівецька область , Вашківці , вул. Грушевського, 22 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:33
Найбільший поперечний діаметрвід 5 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:33
Характеристики не суперечать ДСТУ 3234ТакАктивна31-08-2026, 10:33
Цибуля ріпчаста ранняНіАктивна31-08-2026, 10:33
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Морква свіжа

440
кілограм
60222 , Україна , Чернівецька область , Вашківці , вул. Грушевського, 22 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1Активна31-08-2026, 10:33
Відповідність ДСТУ 7035ТакАктивна31-08-2026, 10:33
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Капуста білоголова свіжа

1 400
кілограм
60222 , Україна , Чернівецька область , Вашківці , вул. Грушевського, 22 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:33
Строк достиганняпізньостиглавід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:33
Відповідність ДСТУ 7037ТакАктивна31-08-2026, 10:33
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Яблука свіжі

800
кілограм
60222 , Україна , Чернівецька область , Вашківці , вул. Грушевського, 22 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Термін достиганняпізньостиглівід 1Активна31-08-2026, 10:33
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:33
Діаметр плоду за найбільшим поперечним діаметромне менше 65 ммвід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:33
Видрожеві види плодіввід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:33
Характеристики не суперечать ДСТУДСТУ 8133від 1 до 1Активна31-08-2026, 10:33
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
7

Мандарини свіжі

898
кілограм
60222 , Україна , Чернівецька область , Вашківці , вул. Грушевського, 22 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-помаранчевого до помаранчевоговід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:33
Діаметр плодуне менше 3,8 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:33
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна31-08-2026, 10:33
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
8

Лимони свіжі

40
кілограм
60222 , Україна , Чернівецька область , Вашківці , вул. Грушевського, 22 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Колір (на момент реалізації)від світло-зеленого до жовтоговід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:33
Діаметр плодуне менше 4 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:33
Сортвищийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:33
Відсутність мерзлих та підморожених плодівТакАктивна31-08-2026, 10:33
Характеристики не суперечать ДСТУ ЕЭК ООН FFV-14:2007ТакАктивна31-08-2026, 10:33
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
9

Огірки свіжі

560
кілограм
60222 , Україна , Чернівецька область , Вашківці , вул. Грушевського, 22 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:33
Розмір плодусередньоплідні (до 25 см)від 1 до 1Активна31-08-2026, 10:33
Діаметр плодуне більше 5,5 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:33
Відповідність ДСТУ 3247ТакАктивна31-08-2026, 10:33
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
10

Помідори (томати) свіжі

520
кілограм
60222 , Україна , Чернівецька область , Вашківці , вул. Грушевського, 22 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Тип вирощуванняпольовівід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:33
Вид плодуокруглівід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:33
Діаметр плодуне менше 3 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:33
Відповідність ДСТУ 3246ТакАктивна31-08-2026, 10:33
+ -
Документи
Тип документа: Проект договору
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Проект договору
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 10:33:09
      Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Оголошення про проведення закупівлі
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 10:34:54
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          10
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Календарні
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          10
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 10:33:10
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 10:33:10
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 10:33:10
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 10:33:10
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 10:33:10
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ