Закупівлю оголошено - 31-08-2026, 10:06. Дата останніх змін - 31-08-2026, 10:06

Баклажани сортів подовженої форми, довжина плоду не менше 10 см, ДСТУ 2660; Петрушка молода свіжа, листкова, ДСТУ 6010; Кріп свіжий, першого товарного сорту, ДСТУ 8624; Кабачки свіжі, першого товарного сорту, довжина 7-26 см; Гарбузи продовольчі свіжі, з плоскою, овальною та округлою формою, ДСТУ 3190; Цибуля зелена свіжа, ДСТУ 6011

Баклажани сортів подовженої форми, довжина плоду не менше 10 см, ДСТУ 2660; Петрушка молода свіжа, листкова, ДСТУ 6010; Кріп свіжий, першого товарного... Державна закупівля - UA-2026-08-31-001260-a Баклажани сортів подовженої форми, довжина плоду не менше 10 см, ДСТУ 2660; Петрушка молода свіжа, листкова, ДСТУ 6010; Кріп свіжий, першого товарного сорту, ДСТУ 8624; Кабачки свіжі, першого товарного сорту, довжина 7-26 см; Гарбузи продовольчі свіжі, з плоскою, овальною та округлою формою, ДСТУ від замовника КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ВАСИЛЬКІВСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА" від 8/31/2026 на онлайн торговельному майданчику в Україні ➤ e-tender.ua. E-Tender logo
Оголошення про проведення.pdf
Закупівля: UA-2026-08-31-001260-a / на ProZorro / на DoZorro
Рядок плану закупівлі та обґрунтування: UA-P-2026-08-28-007551-a
Період подачі пропозицій
Очікується
Триває
Завершився
з 31-08-2026, 10:06
по 03-09-2026, 08:00

Запит (ціни) пропозицій
Статус:Очікування пропозицій
Бюджет:
38750
38 750 UAH(без ПДВ)
Вид предмету закупівлі:Товари
Оцінка пропозицій:За вартістю придбання
Попередній етап:ТакПерейти до відбору
Замовник:КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ВАСИЛЬКІВСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА"
ЄДРПОУ:22204335 Досьє YouControl
Сайт:http://vinter.kiev.ua
Контактна особа:Кіра Дедушко
Телефон:+380971938421
E-mail:spec_int_buh@ukr.net
Місцезнаходження:
08600, Україна, Київська область,м. Васильків, ВУЛИЦЯ ПРЕОБРАЖЕНСЬКА, будинок 1
0
+ Лоти з моїми пропозиціями + відкрити всі - закрити всі
+ -
Закупівля:
+-
Позиції
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
1

Баклажани сортів подовженої форми, довжина плоду не менше 10 см, ДСТУ 2660

100
кілограм
08600 , Україна , Київська область , м.Васильків , Преображенська,1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид сортуподовженої формивід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:05
Розмір плодудовжина не менше 10 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:05
Відповідність ДСТУ 2660ТакАктивна31-08-2026, 10:05
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
2

Петрушка молода свіжа, листкова, ДСТУ 6010

15
кілограм
08600 , Україна , Київська область , м.Васильків , Преображенська,1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Різновидлистковавід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:05
Довжина рослинине менше 10 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:05
Відповідність ДСТУ 6010ТакАктивна31-08-2026, 10:05
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
3

Кріп свіжий, першого товарного сорту, ДСТУ 8624

15
кілограм
08600 , Україна , Київська область , м.Васильків , Преображенська,1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:05
Довжина рослинне менше 10 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:05
Відповідність ДСТУ 8624ТакАктивна31-08-2026, 10:05
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
4

Кабачки свіжі, першого товарного сорту, довжина 7-26 см

100
кілограм
08600 , Україна , Київська область , м.Васильків , Преображенська,1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Товарний сортпершийвід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:05
Довжина плоду (без плодоніжки)7-26 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:05
Видкабачкивід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:05
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
5

Гарбузи продовольчі свіжі, з плоскою, овальною та округлою формою, ДСТУ 3190

150
кілограм
08600 , Україна , Київська область , м.Васильків , Преображенська,1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Вид сортуз плоскою, овальною та округлою формоювід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:05
Діаметр плодуне менше 15 смвід 1 до 1Активна31-08-2026, 10:05
Відповідність ДСТУ 3190ТакАктивна31-08-2026, 10:05
Конкретна назва предмета закупівліКількість / Од.виміруАдреса поставки / Період поставкиКласифікатор ДК 021:2015 (CPV)Класифікатори
6

Цибуля зелена свіжа, ДСТУ 6011

15
кілограм
08600 , Україна , Київська область , м.Васильків , Преображенська,1 ,
по 31-12-2026


Технічні характеристики:
ОПИС ХАРАКТЕРИСТИКИЗНАЧЕННЯКількість значеньОДИНИЦІ ВИМІРУСтатусДата публікації
Відповідність ДСТУ 6011ТакАктивна31-08-2026, 10:05
+ -
Документи
Тип документа: Оголошення про проведення закупівлі
    Файл
    Тип
    Приватність
    Стан
    Дата та час
    Дії
    Оголошення про проведення закупівлі
    публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 10:06:03
      Тип документа: Проект договору
        Файл
        Тип
        Приватність
        Стан
        Дата та час
        Дії
        Проект договору
        публічнийЕкспортовано:31-08-2026, 10:05:05
          Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків):
          Подія:
          Поставка товару
          Тип оплати:
          Пiсляоплата
          Тип днів:
          Банківські
          Розмір оплати(%):
          100
          Період (днів):
          4
          Умови поставки:
          Подія:
          Підписання договору
          Тип поставки:
          Повторювана поставка
          Тип днів:
          Робочі
          Розмір поставки (%):
          100
          Період (днів):
          4
          +-
          Пропозиції

          Електронні тендерні вимоги

          1. Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкцій
          Застосовується до:
          Учасника процедури
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, створеною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА або пропонує товар походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран
          Підтверджується, що
          1 - Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 10:05:06
          Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 10:05:06
          Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 10:05:06
          2. Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором
          Застосовується до:
          Переможця тендеру
          Стосується:
          Закупівлі
          Законодавство:
          Детальний опис:
          Замовник має право відхилити пропозицію постачальника, що за результатами оцінки визначена економічно вигідною, якщо постачальник не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором із цим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання, і було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору, що підтверджується рішенням суду
          При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          1 - Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 10:05:06
          При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, що
          2 - Учасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків
          Статус: Активна
          Дата створення: 31-08-2026, 10:05:06
          ПОДАТИ ПРОПОЗИЦІЮ